Въпрос за данъчна декларация-наемодател

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
dobri4uk
Мнения: 224
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 10:09 am
Местоположение: Montreal.Qc

Въпрос за данъчна декларация-наемодател

Мнение от dobri4uk »

Въпроса ми е към икономистите и тези запознати с местното право или най-малкото към хората с повече опит.
Какво се прави ако старият (предишния) ти наемодател забрави да ти изпрати справка Releve 4. Ако не успея да го намеря, мога ли да мина без нея и ако има начин да мина без нея какво ме набутва това. Има ли начин чрез някякво писмо или нещо подобно да го накарам да ми изпрати тази справка, защото при попълването на декларацията ми трява о т двамата наемодатели:настоящия и предишния,защото са застъпени и двамата в рамките на годината. Ще се радвам на конкретни мнения ))[/b]
DOBRI4UK( ne go durpaite za op6kata)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ами аз колкото си спомням, беше нещо като че само новият наемотодател ти дава тази декларация, старият не. Новият ти два за цялата година, нищо, че не си бил там през цялото време. Стрият пък ще даде за цялата годни на наемателя ,който е на твое място и така...
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

За апартамента в който си бил на 31 Декември само за него получаваш Releve 4.
Ако ще и да ти е първия ден там.

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
dobri4uk
Мнения: 224
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 10:09 am
Местоположение: Montreal.Qc

???

Мнение от dobri4uk »

А стига бе )))) ....мислех, че е като с работните места ,които си заемал през годината -всеки ти праща извадка. Сега като поглеждам в извадката на сегашния наемодател вярно, че пише година-2006 )))-няма конкретна дата )))
DOBRI4UK( ne go durpaite za op6kata)
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Re: Въпрос за данъчна декларация-наемодател

Мнение от Kiwi »

dobri4uk написа: Ще се радвам на конкретни мнения
Днес не е ден за радост. За съжаление.
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

Защо?

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Публикувай отговор