ДО ВСИЧКИ КОИТО СА НА ИНТЕРВЮ ПРЕЗ ФЕВРУАРИ,МАРТ И АПРИЛ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
sergarion
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:35 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

ДО ВСИЧКИ КОИТО СА НА ИНТЕРВЮ ПРЕЗ ФЕВРУАРИ,МАРТ И АПРИЛ

Мнение от sergarion »

:wink: Ако имате свободно време от ученето на френския,можем да организираме среща в София за да поговорим за предстоящите ни интервюта,да обменим малко опит,а защо не и да си поупражним френския.Ако имате интерес кам подобна проява -пишете тук.Направете предложение къде и кога. 8) .
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

аз и преди съм ти предлагал да отидем на Баба Яга, то и така и така не сме в състояние да се уговорим иначе. Ако ще има сбирка този петък да я посетим, а ?
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Здрасти, sergarion!!!

Добра идея даваш! Ти как си с френския език? Напредваш ли? Къде го учиш?До кое ниво си стигнал с френския език? Можеш ли да споделиш с другите съфорумци, които също ги вълнува този въпрос! :?: :idea: :wink: :lol: :D
Аватар
Boko
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 12:38 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

hi

Мнение от Boko »

Ah Sofian4eta kak mi lipsvate:-)
dora
Мнения: 62
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:20 am

Мнение от dora »

Zdravei Sergei ,
idejata otdavna zree v saznanieto mi ! Predlagam da se saberem tazi nedelja v11 h v "BOHEMI" Neka se vkluchat poveche hora,da si sverim chasovnicite ,taka da se kaze !Sega izpitval Larju-dano do april si zamine po zivo po zdravo ...

Dora i Jan (tel 02-731953 ) Nie sme na 14 april

Predlagav vseki da ostavi njakav telefon i ime za da osashtestvjavame po-lesna vrazka !
Аватар
sergarion
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:35 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от sergarion »

Тити,здравей.Значи,френският аз и жена ми го учим от 11.2002,но до 15.01.2004 по един път седмично при частна учителка.През това време минахме доста граматика и доста четене на текстове от "Vous etes isi"1,2.И почти никакво говорене,което накрая много ме нервира и сменихме метода и преподавателя,която избра много лош момент да ни поставя условия...И така сега учим с Ани Грозева от която сме очаровани!Сега минахме и на режим 2 пъти седмично.А и Панорама се оказва много по-раздвижен учебник и сме на път да наваксаме изоставането в говоренето и разбирането на езика.Разбира се никак не сме спокойни за интервюто,но се надявам да минем.Ние сме писали 7/7 за френски и английски.А жена ми има чудесно произношение,но е слабичка в граматиката. :P Въобще ,емоцията е пълна.
Относно срещата в "Бохеми"-ние имаме урок в неделя в 13.00ч.Ако искате може да го направим в 9.30или 10.00.А и не е зле някой да ме светне къде е това"Бохеми".За мой срам -нямам представа къде е това.
Poumpi,какво ще кажеш?Тити? 8)
Аватар
sergarion
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:35 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от sergarion »

Имам предвид срещата да е към 9.30-10.00.Ян и Дора ,защо не го харесвате Ла Рю?
Аватар
sergarion
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:35 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от sergarion »

Имам предвид срещата да е към 9.30-10.00.Ян и Дора ,защо не го харесвате Ла Рю?А забравих-общо часове по френски ни се събират към 135 часа(астроном.).
dora
Мнения: 62
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:20 am

Мнение от dora »

Zdravei Sergei,
njamam nishto protiv za nedelja 10 h v "Bohemi"Ako izkat i drugi ,koito sa skoro na intervju,neka doidat v nedelja 10h v "Bohemi"Ti mi imash telefona(02-731953),obadi mi se v nedelja sutrinta(az stavam rano)i shte ti objasnja kadese namira"Bohemi"!

Dora i Jan
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Здравей,sergarion!

Относно местонахождението на бирария "Бохеми" : намира се до пицария " Примавера". Като идваш от Попа по посока Орлов мост и Софийския университет, пресичаш кръстовището, минаваш спирката на тролейбусите и на автобус №94 , вървиш около стотина метра и на отсрещния тротоар първо виждаш една голяма реклама на пицария"Примавера". Непосредствено до нея се намира и бирария "Бохеми ".
Мисля, че няма да имаш проблеми с откриването й.

Успех!
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от billybg »

Jalko...tvyrde kysno pro4etoh za sre6tata i ne mojah da prisystvam. :( .
No ima vreme,moje pak da se napravi sre6ta,nali....

Vasko
"Каквото и да ви говорят,трябва да знаете,че става дума за пари...." Н.Б.
Hrisi
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:31 am
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Hrisi »

БилиБГ не съжалявай ,Бохеми не работеше и .......
Дали все пак сте се събрали обаче никои не написа :D
Хриси
Аватар
sergarion
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:35 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

За срещата

Мнение от sergarion »

За съжаление не се състоя никаква среща.Аз и жена ми дойдохме точно в 10.00 ,почакахме 15 мин. и тъй като беше много студено и бирарията не работеше ,си тръгнахме.
Ако някой има желание все пак такава среща да се състои,нека да се уговаряме малко по-сериозно и на места за които със сигурност знаем ,че работят! :twisted:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Леле...
Дано на интервюто сте по-организирани!
На мосю Ла Рю му прави впечатление, ако човек е организиран и знае какво прави и как да защити интересите си...нещо, което вие не показахте съвсем добре с организирането на тази среща.
Поуките са за вас, има над какво да се работи!
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
dora
Мнения: 62
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:20 am

Мнение от dora »

Za sazalenie nikoi ot nas ne znaeshe ,che "Bohemi" ne raboti v nedelja!Nadjavam se , che sledvashtijat pat shte sme po-organizirani ! A i na men nikoi ne se odadi ,za da potvardi ,che shte doide !
Shto se odnasja za intervjuto , javno shte se borim s La Rue ! No kakvoto e ,takova !Shte ima i njakakav nov, za koito nikoi nishto ne znae ! No obiknovenno novite gledat da se natjagat i moze da se okaze ,che toi e po-loshijat variant ot La Rue.....
Ako znae njakoi neshto poveche ,neka da pishe ! A za badeshta sreshta,az i predi predlozih da si ostavjame telefonite si , za da moze da se svarzem i ugovarjame po-lesno!!
Заключено