POREDNATA PROSTOTIQ okolo procedurata i UPS

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

POREDNATA PROSTOTIQ okolo procedurata i UPS

Мнение от gez »

NE POLZVAITE UPS, pone ne vyv Varna.
Eto kakvo se sluchi:
Ot posolstvoto mi pusnaha e-mail, che vizite sa ni gotovi. Dotuk super, no - ne mogat da gi izpratiat na poshtenska kutia, a moqt adres za korespondencia e poshtenska kutia. Ama zashto togava sme pisali po forms teq domashni adresi se pitam??? Puskam vednaga 2 e-mail che adresa mi za korespondencia se promenia i novia e domashnia. Sled 30 sekundi poluchavam otgovor - Vashite vizi sa gotovi i sega vie triabva da napravite postypki za poluchavaneto im chrez kurier po vash izbor. Zashto sym prilojil pismo, che iskam pak UPS da varnat pasportite - pak ne znam....??? Otivam v UPS i kazvam kakvo stava i te - mi to dosega e niamalo takav sluchai... :? I az vikam - e tovq e parvia - kazvaite kolko da vi platia i prashtaite kurier. A te - ami ne moje!!! EGATI glupacite - kak vikam ne moje (nedoumiavaiki za prostotiata, koiato stava)??? -Ami te triabva ot posolstvoto da se obadiat, eto vi telefonite da im gi dadete. Az vikam - ami dosega govorih s tiah i te iskat az da im pratia kurier!!! -Ama ne e taka, te da se obadiat... Az vikam - vapreki, che plashtam predvaritelno - ne moje taka li? Togava shte si nameria druga firma. -Mi dobre (vikat te).
E, druga firma osven DHL, koqto da prati kurier niama.......i 123 leva - aideeee....omekna mi portfeila....

Sega ostava onaq patka v posolstvoto deto si misli che q lyja kakyv mi e adresa pak da se osamni neshto.......napravo shte poludeq veche!!!!
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Soury drug.,ama ot postinga ti ne se razbira koi UPS da ne polzvame,dokolkoto znam ima edni UPS i tuk v canada sa mnogo tochni,ti za koi govorish,da ne bi i da ima drygi.
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

bateto написа:Soury drug.,ama ot postinga ti ne se razbira koi UPS da ne polzvame,dokolkoto znam ima edni UPS i tuk v canada sa mnogo tochni,ti za koi govorish,da ne bi i da ima drygi.
Abe edni i sashti bate, ama tuka vav Varna siakash ot Mars padat - mnogo sa zle!!!!!!!!!!!!!!
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Абе чудя ви се като ви слушам...
Толкова ли е трудно за тези пари да си направите една екскурзия до Букурещ? Или ще ви навреди нещо да поразгледате тъкмо един много красив град? При това няма да имате никакви проблеми с визите-хем работа ще си свършите,хем ще отпуснете душичка малко.Аз навремето така направих и въобще не съжалявам.И сега пак бих направила същото.Нито оригиналните документи си доверих на пощи,нито визите.Затова пък се накефих на Букурещ.
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Мнение от fe_ya »

Ами аз доколкото разбирам паспортите им са в Букурещ така че няма как да си направят въпросната екскурзия а просто са вързани да чакат визите в България.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Joy ,ce kak ne ti otkradnaha damskata chanta v Bukuresh ,az predi 10g.redovno patuvah po destinaciyata Bg.-Oustereih i na vlizane v Romaniya si zashivah dgobovete ,a na izlizane gi razshivah.Ey yavno neshtata na balkanite sa tragnali na dobre.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Ne se shashkay brato, nali znaesh, che v bg vseki si vrshi rabotata, kolkoto da ne zaspi. Vajnoto e, che si nameril izhod i dano veche vsichko da e nared. Moyata visa doyde s DHL, no i te mi izpiliha nervite yako. Obache nyama kak, "SOS avariya, jiveem vav bulgaria", kakto se peeshe v edna pesen na NLO. Slava Bogu, az ne jiveya veche tam i dano da ne dava Gospod da hodya pak tam. I na vas pojelavam brzo prizemyavane v Canada! Vajnoto e, che ste veche na finala, taka che smile i don't worry!
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
nana
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 7:12 am
Обратна връзка:

Мнение от nana »

Naistina e taka kakto go pi6e gez. Moi priatel ot Varna sw6to ima6e problemi s UPS. To4no vwv Varna. Praviat se na drwj mi 6apkata. Az niama na gi polzuvam vwob6te. 4uvam hubavi raboti za Spidi. Mislia tiah da gi polzuvam.
Аватар
Sven
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:57 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Sven »

...Gez, mnogo sorry 4e taka e stanalo bratle! :-( To ako vsi4ko vurve6e po voda, jivota niama6e da e interesen. Mainata im na parite i bez tova cialata procedura si e zdravo nabutvane. Vajnoto e da ti donesat pasportite s vizata!
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

!!!!!!!!!!!

Мнение от balbi »

bateto написа:Soury drug.,ama ot postinga ti ne se razbira koi UPS da ne polzvame,dokolkoto znam ima edni UPS i tuk v canada sa mnogo tochni,ti za koi govorish,da ne bi i da ima drygi.
Pi4 ne znam kakvo imash predvid pod "mnogo to4ni", no na men mnogo vajni dokumenti mi gi ostaviha pred vratata i ne znam kakvo shteshe da stane , ako beshe valyal proliven dyjd da re4em.
UPS sa shibanyaci i tova e polojenieto - Varna, Canada i navsqkyde!!!!!!!!!!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

JOY написа:Абе чудя ви се като ви слушам...
Толкова ли е трудно за тези пари да си направите една екскурзия до Букурещ?
Dobra ideq Joy....samo deto se chudia kak da ida do Bukuresht, sled kato niamam cherven pasport!!?!?!?!?!?!?!?!?! :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

:P :P :P
Zdraveite priateli
Nai-nakraq svetlina v tunela - DHL sa vzeli vchera pasportite ni ot Bukuresht. Chakame gi veche s netarpenie.....:-))))))))))))))))))

No da vidim kakvi shte se zabarkat pak - kato gledam nashata pratka kak obikalia ot vchera Evropa??? Za niakolko chasa ot Rumania, prez Ungaria, prez oshte dva grada na Italia, che sega ne znam kade shte gi zapratiat pasportite.....ama shte chakame - kakvo da pravim????
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

zdrasti Gez

dosta po-skupo e s DHL no se nadiavam che niama da imash problemi s tiah zastoto i v pismoto za vizi pishe che preporuchvat da izpolzvame DHL.

nie lichno postupihme taka, ne se pritesniavai i nashite pasporti na otivane minaha po systia put.

Bi li kazal kolko vreme sled kato si prati pasportite sa ti slojili vizi?
Blagodaria

Uspeh , i da se pohvalish kato dojdat
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

He he
Zdravei Bis
Nali se vidiahme na sreshtata - tam kazahte, che ste izpolzvali DHL...ama tova sa napravo greshni pari...Dano ne napraviat niakoi gaf - ako znaesh vchera kakvi raboti mi razkazaha za tiah - shte padnesh!!!!!!
I sega - izpratihme pasportite s UPS na 28.01., bili sa dostaveni v 13.00h, na 30.01.
Na 16.02 poluchihme e-mail ot Rumania, che sa gotovi vizite.
Pozdravi na Ivandi
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Molson
Мнения: 233
Регистриран на: Пет Окт 17, 2003 5:57 pm

Мнение от Molson »

GEZ ti me razbi.
na otivane s edin kurier na vrashtane s drug. iavno veche taka stava v BG.
MOJE I DA E NA MODA DA SE SMENIAT PREVOZVACHITE.
praktikata na UPS e kato stane pasporta da im se obadiat ot posolstvoto. poneje v posolstvoto znaiat koi e prevozvacha, a moje bi ne si upalnomoshtil prevozvacha da ti varne pratkata i zatova te razmotavat. kakto i da e, chovek se uchi ot greshkite si. samo triabvashe da zvannesh ili da im pusnesh email na posolstvoto i shteshe da stane, a tova che gi marzi v VARNA e viarno. ima i malko element na zavist. zatova i ne si davat zor. inache UPS se vodiat nai-dobrite, prevazhojdat i DHL. NO IAVNO NE SI POPADNAL NA HORA.
Заключено