Oil & Gas jobs

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

www.longlake,аз гърбих там 1 месец в концлагера .18д. на час 1 1/2 овер след 40ия час.брут 5000д на месец ,нет-3100 :x
сега съм прост шоф. в Мтл. ,гърбя по 10 часа на ден и + и слагам в джоба кеш 3500-4000
ако има балъци дето тука не могат да се ориентират и реализират нека ходят в джунглата,аз тук съм си добре ,пия си вечер уискито и петък и събота ходя по купони и барове,обаче днес ще пропусна ,че нещо съм понастинал и ще ви досаждам. :D
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

ми сички, дето заминаха за Алберта са фийлд инженери с по 15 години стаж. А ти къде си ръгнал не ми е ясно. Само миропомазаните ходят в Алберта и вадят кинти. :shock: :lol:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

бе те и мазачи търсят за по 25 на час и дабъл овъртайм ,ама като се наредиш на опашката в юниона -локъл 132 те хващат на жълта мигаща светлина ,я виж преди теб колко други гладни има дето чакат. :D
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12476
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

bateto написа:бе те и мазачи търсят за по 25 на час и дабъл овъртайм ,ама като се наредиш на опашката в юниона -локъл 132 те хващат на жълта мигаща светлина ,я виж преди теб колко други гладни има дето чакат. :D
Bate, vizh tuka, ofertata e seriozna. No unions.

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... &start=120

Prati mi CV, ako ne spri da raztiagash lokumi. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

:D :D :D е да ама е заета и 1.е по дървена философка от мен и 2. е оперирана от чувство за хумор,макар и да има доста положителни качества като 1-добре готви ,2-бачка за добра заплата ,аз не се чувствам до там прелъстен за да се реша да си подам молбата. :D
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12476
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

bateto написа::D :D :D е да ама е заета и 1.е по дървена философка от мен и 2. е оперирана от чувство за хумор,макар и да има доста положителни качества като 1-добре готви ,2-бачка за добра заплата ,аз не се чувствам до там прелъстен за да се реша да си подам молбата. :D
Bate, ne znam kvo si gledal, ama mojta oferta e da vurtish gevreka. Ne se pravi na leko chuknat ot paren chuk. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

абе аз съм малко на няколко рома и няколко чая ,ама добре си спомням ,че ставаше дума за някаква 18+++Симпли,ама явно съм готов да си лягам ,щом вече трудно пазличавам +++ от xxxL :D
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

:rotfl: :rotfl: лягай си най-добре :wave2:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12476
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

bateto написа:абе аз съм малко на няколко рома и няколко чая ,ама добре си спомням ,че ставаше дума за някаква 18+++Симпли,ама явно съм готов да си лягам ,щом вече трудно пазличавам +++ от xxxL :D
Bate ti si zhelezen! :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

аз ли недоскивам тези малки зелени човечета дето ми махат с ръчички ЕЛА,ЕЛА или някъде съм си затрил цайсите :smokin:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

от рома е било ша знаеш :lol: :beer2:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ти що не си пуснеш една снимка по монокини да те оценим :D
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

бях си пуснала с булчинска рокля, ама след недостатъчно оценяване прекратих :lol: с монокински не разполагам за момента :roll:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

bateto написа:www.longlake,аз гърбих там 1 месец в концлагера .18д. на час 1 1/2 овер след 40ия час.брут 5000д на месец ,нет-3100 :x
сега съм прост шоф. в Мтл. ,гърбя по 10 часа на ден и + и слагам в джоба кеш 3500-4000
ако има балъци дето тука не могат да се ориентират и реализират нека ходят в джунглата,аз тук съм си добре ,пия си вечер уискито и петък и събота ходя по купони и барове,обаче днес ще пропусна ,че нещо съм понастинал и ще ви досаждам. :D
Абе Бате,ти тръгна за там с голямата кошница,не ми се рови назад да ти припомням какви глупости си изписал по темата,какви милиони се вадят там. аз те следя само за 800-те дни,ама и там времето лети,батка, с пиене на уиски няма да се върнеш скоро в хотела си на черноморието
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Заключено