Лондон, Онтарио?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

potrebitel написа:Samo che za London eoshte po zle.....A kato pribavimi vsichki drugi otricatelni faktori,stava jasno zashto horata biagat od tam i grada obezludiava..... :roll:
aj stiga be, chak da obezludiawa. :wink:
Life goes on. It always does, until it doesn´t!
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

E mi napravi si spravka...Obezludiava.....Otkam hora ne otkam zivotni ot Afrika Azia.......
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
lola
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 3:40 pm

Shto e to London

Мнение от lola »

Ta za London,
parvo da obezludiava kakto tuk nikaoi komentira e napalno ne viarna informacia, ima predostata4no hora:) vse pak tuk e UWO.
Na men li4no grada kato cialo ne mi dopada, vsi4ko e dale4e edno ot drugo, bez kola si e maka a avtobusite sa kat, sledva6 razpisanieto, 4e ina4e moje6 da si po4aka6 pone 4as. V downtown koi znae kakvo da se vidi niama. Sarceto na grada ako moje taka da se izrazia e Universiteta ot moia gledna to4ka razbirase.
Grda oba4e e prekrasen za semeistav s deca, tiho, spokoino i sku4no. Rabota ne moga da kaja kato cialo ima ili niama no po skoro da ot kolkoto ne i zavisi kakva rabota si tarsite. Za razvivane na biznes sa6to e dobre, moi frendove v momenta otvariat Gracki restorant-tuk v London, a ne v Toronto, za6toto konkurenciata e po slaba, ima tarsene na takav tip restoranti i hrana. Kvartira, moje da se naeme apratament za 750 -2 beadroom v Downtown, koeto ne e nikak zle. Razbira se ima i po evtini kam to 650, kakto i po skapi. Manjata predpolagam kakto navsaiakde 6te da ima ednakava cena. Ami tova sa moite vpe4atlenia, ako ima6 drugi vaprosi, pitai, az sam tuk-v London, taka 4e 6te se radvam da ti/vi bada podlezna. Uspeh i kasmet!
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Dobre! derzaj togava vav :hubavia : London,i daze i biznes si otvori..... :D
kakвото потърсило,такова намерило
borimira2
Мнения: 103
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 1:40 pm
Местоположение: Burlington, ON

Re: Shto e to London

Мнение от borimira2 »

Здравей Лола,

опс
Публикувай отговор