Кво значи според вас "Преуспял имигрант в Канада"?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)

Преуспял имигрант ли сте?

Да.
17
49%
Не.
11
31%
Не съм сигурен ( сигурна).
4
11%
Кажи ти.
3
9%
 
Общо гласове: 35
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

Лесно е да кажеш - всички в Канада са изключително щастливи. Идвайте тука и веднага оседлавате щастието. Защото е факт, че в БГ се говорят абсолютно неадекватни приказки, от които хората си правят неточни преценки и са абсолютно заблудени.
Ne znam dali Ca e mnogo razlichna ot US, no az imam savsem drugi vpechetlenia. Vsichki balgari, koito poznavam tuk sa mnogo po-dobre finansovo i profesionalno otkolkoto sa bili v BG. Imat chudesni pozizii, zaplati, kashti, chustvat se zeneni i uvazhavani. Zanimavat se s nauka i compiutri. Viarno e, che mnogo rabotiat i neprekasnato se razvivat i usavarshenstvat, no ednovremenno s tova uspiavat i da patuvat, da obikaliat US i EU na dlazh i na shir i da se naslazhdavat na zhivota (tova estestveno po vreme na otpusk/vakanzii.)
Ta ne moga da razbera Kanata li e mnogo razlichna ili balgarite v neia? :nenam:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

И двете са по-различни канат ...
:beer: :beer: :beer:
Натали
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 6:08 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Натали »

KOgato kaje6 preuspql emigrant tova ozna4ava da si zapo4nal ot nulata i da si postignal ne6to v pari4no ili imotno sastoqnie.Moite roditeli cql jivot izpla6taha apartament i dobre 4e doider demokraciata,4e inflaciata pomogna da si izplatqt dokrai jilisteto.Preuspql si ,ako se sdobie6 s apartament ili ka6ta na izplastane,ima6 kola,hrani6 se normalno,pozvolqva6 si mnogog ne6tta ot blaginite v jivota,deteto ti se u4i dobre ,u4i v Universiteta i t.n.Ta v Bg ako ne si mutra ili restitutka kakvo praiva6,jivee6 den za den i ne si pozvolqva6 mnogo mnogo.Pak i tuk ne6tata sa mnogo po podredeni,moje6 da pravi6 planove ne samo za utre,a i za mnogo napred.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Опаааааааааа, пак ни се различават коренно мненията с Натали -:)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

Marginal39 написа:Опаааааааааа, пак ни се различават коренно мненията с Натали -:)
:beer: :beer: :beer:
Което значи, че тя е 100% права. ;)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Е па как става тоя номер хем да си длъжник на сумати банки/къщата,колата,ютията/ почти доживотно и в същото време да си преуспял.я ме светнете щото и аз искам да преуспея. :D
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

bateto написа:Е па как става тоя номер хем да си длъжник на сумати банки/къщата,колата,ютията/ почти доживотно и в същото време да си преуспял.я ме светнете щото и аз искам да преуспея. :D
Питай Марто, той оправя кой е прав и кой не -:)
:beer: :beer: :beer:
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

bateto написа:Е па как става тоя номер хем да си длъжник на сумати банки/къщата,колата,ютията/ почти доживотно и в същото време да си преуспял.я ме светнете щото и аз искам да преуспея. :D
Ми така батка, прекарвам си живота с жената и семейството в живот и здраве, радвам се на възможностите които банки и кредитни институции ми позволявам да го правя преди да стана на 100... а когато стана на 100 ще си умра от кеф и с 100 милиона кредит да остана :beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ти значи си успял,обаче в заглавието на анкетата не се пита за успял ,а за преуспял.аз като съм си давал досега отговорите съм имал напредвид за преуспял.ако се направи анкета за успял имам друга дефиниция която да споделя.анадъмно. :wink:
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

Значи нещо, за тото ставало въпрос...то това е късмет :wink:... е и да играеш е нужно де :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

що за Тото,не дадох ли примери с преуспяли българи ,които вадят кинтите и си плащат къщите и апартаментите на Сл. Бряг или Канада кеш и им е широко около врата,което не може да си позволи и най успелия бял роб независимо колко е квалифициран и едукиран. :D
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

Батка, полвината от тези заспиват с хапчета а другата полвина изобщо не спът май...много и вече са във вечните ловни полета недостигнали 40....идеалния баланс не се намира по преките пътеки а от хора минали по кривите такива а това е мъка а без мъка..... :D
bone capelov
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 4:01 pm
Местоположение: montreal

Мнение от bone capelov »

Преуспял българин означава нахранен с генетично модифицирана храна български специалист който има някаква диплома за нещо
но не знае нито какво се прави с нея нито за какво е учил.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

и прави 15 кинта на час и си бие гъза в тавана за да не ака. :D
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

& подържа феминизма щото баща му - гадния комунист го е научил че трябва да сме със силните за да сме добре -:)
:beer: :beer: :beer:
Заключено