Medicinski pregled

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
enya
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 10:17 am

Medicinski pregled

Мнение от enya »

Zdraveite!
Mojete li da mi kajete v kakvo se sustoi medicinskia pregled v BG i dali ginekologichna operacia bi povliala vurhu rezultatite?
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

не, преди искаха цитонамазка, на която евентуално би изменила леко някои показатели, но в никакъв случай не до степен да ти попречи да заминеш! те турсят сериозни заболявания, а не разминавания някакви, които и без операция можеш да ги имаш. а сега вече явно и цитонамазка не искат :) имаче такива постове тук, най-добре питай в клиниката искат ли или не, аз си я правих при моя си гинеколог и само им занесох резултатите в клиниката :) успех!
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
sanja
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 1:08 pm
Местоположение: Toronto,Canada

Мнение от sanja »

Със сигурност не искат цитонамазка. Спокойно, прегледите не са чак толкова страшни.
enya
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 10:17 am

Re

Мнение от enya »

Blagodaria simplyaven!
Dokolkoto razbrah niama da ima ginekologichen pregled,no iskat epikrizi ot operacii,ako ima takiva,taka mi obiasniha ot immigration ofisa,no ot poliklinikata ne spomenaha za tova.
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

нищо не съм носила, пита ме докторката имам ли операции и аз казах "не" - това беше, не ме е проверявала за белези :wink:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Не се коси Еня, аз прегледа не съм го минавал в БГ ма тва няма значение щото резултатите отиват на 1 & също място.
На мене ми откриха 100 проблема но ме зеха се пак.
Мисля че не зимат само хора които имат спин, ревматизъм и предполагам рак.
Успехи -:)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

ако не можеш да си скриеш белега (баш на корема, както беше в моя случай) като те питат имаш ли операции си признаваш веднага :), даваш епикризата да я снимат и ще платиш някакви пари да я преведат (те я вършат тая работа), и това е
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Agi написа:ако не можеш да си скриеш белега (баш на корема, както беше в моя случай) като те питат имаш ли операции си признаваш веднага :), даваш епикризата да я снимат и ще платиш някакви пари да я преведат (те я вършат тая работа), и това е
A, & тва не е мног осигурно.
Аз скрих че съм бил болен от туберкулоза и ми откриха следите на рентгеновата снимка и направо ми го казаха " Бил си болен от туберкулоза " и аз си признах и пак ме зеха.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

нейната гинекологична операция на рентгена трудно ще я видят, защотот той обикновено се прави до кръста, нали разбираш? :lol:
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
enya
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 10:17 am

Мнение от enya »

Imenno,stava dosta nepriatno,ako skria,i ako reshat da me pregledat ot krusta nadolu i vidiat belega,nego niama kak da skria :?
Blagodaria na vsichki!
Angie
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 5:02 am

Мнение от Angie »

При прегледа се прави и опипване на корема от лекаря вътрешни болести, т.е. и от кръста надолу, но не чак гинекологичен, като това важи и за мъжете и за жените :wink:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

много странно :shock: нищо подобно не ми е правила докторката, само на гърба със слушалки - дишане, кръвно - ей тея неща :D
Помогнете ни да им помогнем!
http://www.youtube.com/watch?v=1PDJV3z12CA
pufa
Мнения: 33
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 7:17 am
Местоположение: BG

Мнение от pufa »

Аз имам операция, която обаче е видима.Занесох преведена епикриза и това е всичко.Прегледът при нас протече също със опипване на коремната област, така че ако питаш мен не си спестявай това и преведи епикризата, за да им я дадеш.
Дори и гинекологична да е операцията ти , никой няма да те проверява, по-важно е да имаш документа.
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

мен, освен гърба със слушалки - дишай/ не дишай , дофторката ме ръчна и с пръст по корема, ама и бяха доста студени ръцете :)
затова и нямаше как да си скрия операцията, обаче се хващам на бас, че ако имах дървен крак, нямаше как да разбере :rotfl: :rotfl:
просто си занеси епикризата, не се притеснявай
People they come together
People they fall apart
No one can stop us now
'Cause we are all made of stars ...
Заключено