Malka anketka za vsichki

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)

Kato ostareia kade shte si harcha parite koito sam spestil ?

v BG
20
45%
v Canada
7
16%
v 3ta strana
17
39%
 
Общо гласове: 44
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Malka anketka za vsichki

Мнение от myha »

Kato cheta povecheto mnenia ,edni darpat kam Canada ,a drygi kam Bg i mi stana interesno povecheto na kakvo mnenie sa po tozi vapros v foryma
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Stoyan_Chonev

Мнение от Stoyan_Chonev »

Едва ли ще чакам староста да си харча парите...7-та Крокозиянска глупост :wink:
Аватар
dexter
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Дек 03, 2006 5:52 am

Re: Malka anketka za vsichki

Мнение от dexter »

myha написа:Kato cheta povecheto mnenia ,edni darpat kam Canada ,a drygi kam Bg i mi stana interesno povecheto na kakvo mnenie sa po tozi vapros v foryma

vse edno e kogato ostareesh kade shte si harchish parite za hapcheta, :roll:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

по старческите домове на канада дето ти мерят кръвното безплатно.който издържи на системата и има малко късмет може и да си купи селска къща в България ,както правят много англичани напоследък. :D
Marginal39

Re: Malka anketka za vsichki

Мнение от Marginal39 »

dexter написа:
myha написа:Kato cheta povecheto mnenia ,edni darpat kam Canada ,a drygi kam Bg i mi stana interesno povecheto na kakvo mnenie sa po tozi vapros v foryma

vse edno e kogato ostareesh kade shte si harchish parite za hapcheta, :roll:
Не е се 1 щото ако си в някоя дървена страна ше си ги харчиш много кратко преди да капалдисаш от хубави доктори и хубави лекарства.
Аватар
7George
Мнения: 9664
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Аз не смятам да спестявам за стари години. Предпочитам да харча сега каквото има. То по канадските старчески домове няма да е много лошо.

Пък и отсега е много рано да се каже.
Последно промяна от 7George на Сря Дек 27, 2006 1:22 am, променено общо 1 път.
Embrace your climate change!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

7George написа:Аз не смятам да спестявам за стари години. Предпочитам да харча сега каквото има. То по канадските старчески домове няма да е много лошо.

Пък и отсега е многто рано да се каже.
Братчед, аз лично не виждам кво ти пречи да харчиш & сега и след като дръпнеш казанчето, може би типичното българско черногледие което зима най-лошото от сичко и според което като одъртееш вече ше си изхарчил сичкото мано?
Не знам ма по правило в Канада колкото си по-дърт толкова си по-богат.
:beer: :beer: :beer:
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

MISLQ, 4E TRQBVA DA DOVABITE I 4ETVYRTI VARIANT V ANKETKATA " JIVQH VSEKI DEN OT JIVOTA SI KATO ZA POSLEDNO I NQMAM SUBRANI PARICI" :D :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

dada написа:MISLQ, 4E TRQBVA DA DOVABITE I 4ETVYRTI VARIANT V ANKETKATA " JIVQH VSEKI DEN OT JIVOTA SI KATO ZA POSLEDNO I NQMAM SUBRANI PARICI" :D :lol:
О, душа, ти май разсъждаваш с българската ( скъсана ) психика.
Тука има БАЯ хора които живеят "секи ден от живота си" като за последно и пак имат събрани парици -:)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

муха, не мога да ти отговоря на анкетата, защото няма да съм спестила нищо :lol: Всичко ще съм изхарчила, та и на кредит ако може :rotfl: :rotfl: Който иска да спестява, аз сега живея, не знам дали ще доживея до пенсия.
7George написа: То по канадските старчески домове няма да е много лошо.
според новините в Квебек са доста зле, силно напомнят българските
всъщност зависи дали говориш за държавните или за частните ... последните са като за световно, с мед център, ресторант, малки магазини. Един в близост до нас знам, че струва на пенсионер, 2000 на месец.
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

Kogato dojda "TUKA", togava 6te precenqm dali sa taka ne6tata, no dokato sum v Bg ne stava taq rabota.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

dada написа:Kogato dojda "TUKA", togava 6te precenqm dali sa taka ne6tata, no dokato sum v Bg ne stava taq rabota.
Правилно.
Тая анкета е направена за тука.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
7George
Мнения: 9664
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Marginal39 написа:
dada написа:MISLQ, 4E TRQBVA DA DOVABITE I 4ETVYRTI VARIANT V ANKETKATA " JIVQH VSEKI DEN OT JIVOTA SI KATO ZA POSLEDNO I NQMAM SUBRANI PARICI" :D :lol:
О, душа, ти май разсъждаваш с българската ( скъсана ) психика.
Тука има БАЯ хора които живеят "секи ден от живота си" като за последно и пак имат събрани парици -:)
:beer: :beer: :beer:
Вярно е, в Канада и след като пукнеш, я tax return ще ти дойде, я някой друг закъснял чек. Да не говорим, че я къща ще оставиш, разни акции и други активи, та да се облажат наследниците.
Затова от един момент нататък май трябва да се ходи по-често до Vegas, като моя шеф, или някоя друга краста да си чешеш, щото не е много възпитетелно за младите да започват кариерата / живота с готови парици!

:beer: :beer: :beer:
Embrace your climate change!
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Na Havaite
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

На Хаваите е прекалено скъпо и комерсиално, би ме изкефило повече Тайланд, Виетнам, Коста Рика и т.н.
:beer: :beer: :beer:
Последно промяна от Marginal39 на Пон Яну 22, 2007 4:01 pm, променено общо 1 път.
Заключено