Да спасим ДАРИНА !

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
dentika4
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 11:22 am

Да спасим ДАРИНА !

Мнение от dentika4 »

zdraveite na vsi4ki.
puskam tova saobstenie v foruma s nadegdata,4e pove4e xora ste pomognat.

http://www.save-darina.org/

ZA TEZI KOITO SEGA VLIZAT V FORUMA I GELAJT DA POMOGNAT.

Parite koito sabiraxme v Montreal,ve4e sa izprateni v BG.
No vie moge da pomognete ,kato izpra6ate 4ekove ili many orderi do balgarskoto posolstvo v Otava.

4ekovete i orderite trjbva da sa na imeto na Embassy of Bulgaria.
na reda na koito pi6e for-izpisvate imeto na deteto Darina Pencheva
Последно промяна от dentika4 на Нед Яну 28, 2007 11:53 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Мнение от fe_ya »

sashka
Мнения: 187
Регистриран на: Сря Ное 12, 2003 4:21 am
Местоположение: Montreal

Мнение от sashka »

Ne znam kak 6te se prieme tova, no ne moje li po-niakakav na4in da saberem na edin pat darenia i da se izpratiat, za da se namali komisionnata za bankovia prevod. :oops: Javno niama drug na4in za izpra6tane na parite.
sashka
Мнения: 187
Регистриран на: Сря Ное 12, 2003 4:21 am
Местоположение: Montreal

Мнение от sashka »

Тъй като съдбата на това невръстно детенце ме развълнува много призовавам всеки от нас да препраща линка по имейл на поне трима свои познати по цял свят с молба да бъде препратен на още трима с цел сайта да се достигне до хора които не влизат по форумите. И моля ви нека преди святия празник спрем за малко да разнищваме вестник Зорница и църквата ами да се опитаме кой с каквото може да помогне за спасяването на един живот. До колкото си спомням имаше скоро тема в която хора изявяваха желание да подпомогнат на български деца вместо деца от Африка, ето сега имаме тази възможност. Мисля, че тази тема трябва да се качи в "важна тема" а не да тъне в забрава.
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Мнение от DIMELBE »

Аз вече препратих сайта на всички мои познати - Господи колко тъжно ми стана, колко тъжни човешки съдби има по този свят, затова наистина трябва да се опитаме, да помогнем препращайки сайта на повече хора и кой каквото може да дари!
След това ни остава само да се помолим.
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
sashka
Мнения: 187
Регистриран на: Сря Ное 12, 2003 4:21 am
Местоположение: Montreal

Мнение от sashka »

Аз също го изпратих на всички мои познати по света и България с молба да го препратят. Нека го направим всички. Не изисква кой знае колко усилие.
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

Опитвам се да изпратя пари по Western union, но не мога. Дава ми съобщение, че заявката не достига до тях и да опитам по-късно,може би проблемът е, че много хора използват системата по празниците. Пращал съм пари по Western union успешно два пъти, така че можете да ползвате тази услуга. Сайтът за контакти с бащата на Дарина е http://www.save-darina.org/component/op ... 0/lang,bg/

Ако някой има възможност да помогне, нека изпрати малка сума на това семейство, гледах репортажа по БТВ и много се разтроих (иначе хич не съм такъв). Най-малкото родителите ще имат вяра в хората около тях.
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

Само да допълня, че успях да изпратя парите чрез Western Union
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

Здравейте, имам данните на бащата на болното дете. Ако някой иска и има възможност да направи дарение чрез Western Union да ми пише лично съобщение или да ми се обади на телефон 514 341 1398.
Аватар
perah
Мнения: 349
Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 6:29 am
Местоположение: BC

Мнение от perah »

със съпруга ми сме решили тази година вместо да си разменяме подаръци да преведем сумата която щяхме да похарчим за себе си , на сметката на това детенце .Миличкото снощи пак го даваха по БТВ толкова ми стана мъчно как може толкова малко а очите му гледат като на възрастен човек.
If you aren't the star of your own life, you're the supporting player in someone else's.
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

perah написа:със съпруга ми сме решили тази година вместо да си разменяме подаръци да преведем сумата която щяхме да похарчим за себе си , на сметката на това детенце .Миличкото снощи пак го даваха по БТВ толкова ми стана мъчно как може толкова малко а очите му гледат като на възрастен човек.
Браво! И ние същото направихме!
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

Пратих празен смс на 1365 и ми върнаха "Blagodarim Vi, che pomagate na Darina!"

Айде, бързи пръстчета, номерът е открит! bes
това е
който иска - да помага
пак сме тук :-)
sashka
Мнения: 187
Регистриран на: Сря Ное 12, 2003 4:21 am
Местоположение: Montreal

Мнение от sashka »

Искам да благодаря на всички наши познати, които се отзоваха да съберем някяква сума и да изпратим "чрез мъни грам" на семейството на Дарина. До тук са събрани 210$. С това съобщение искам да апелирам мои познати, които съм пропуснала и дори желаещи които искат да помогнат да съберем колкото можем повече за да се пратят на един път. Разговарях със сестричката за състоянието на детето. В момента е в болница след втора химиотерапия. Нека да се помолим всички Бог да пази Дарина да преодолее всички препятствия до пълно оздравяване.

Това са семействата дарили дотук от Канада

-Мариана Василева
-Ралица Петрова
-Ян Холечек
-Петя Иванова
-Валентин Трендафилов
-Александра Баханова

Моят телефон е 514 486 7736- Александра.
Благодаря на ts за информация.
sashka
Мнения: 187
Регистриран на: Сря Ное 12, 2003 4:21 am
Местоположение: Montreal

Мнение от sashka »

Съжалявам за грешката сумата е 230$.
dentika4
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 11:22 am

da spasm Darina

Мнение от dentika4 »

moge bi temata za Darina ne e taka valnuvasta.
a moge bi se nugdae ot malko pove4e pobutvane.
nie dobavjme kam sabranite ot Sashka pari oste 160 dolara.
nadjvame se pove4e xora da se vklu4at.


Ivan i Silvi
Ivo i Kalina
Заключено