Какво сме? Племе? Сган? Народ? Нация? Или нещо друго?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

krimon написа:не знам кой кого търси, но по френскоговорящите медии, един обясни как е изнамерил адреса на бг вестник и въпросният Б.Николов

идеята е, че никой не може да изнамери Българското Спомагателно Дружество даже в интернет и да се свърже с него, т.е. превеждам : тукашните медии и организации на държавно ниво изобщо не знаят за това дружество, какво остава за българите

аз искам да знам каква е връзката на това дружество с Българското Църковно Настоятелство - има ли такава ?

1.глупости - борката е член на мултиетническата комисия и ако не го знаят егати журналистите.
Отделно той също е яздил вълната и се е обаждал насам натам.

2.Връзката е че си помагат

има гугъл и веднага излиза - вярно не 1ви, но в 10ката
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Мда сега започват да ми стават ясни нещата, благодарение на БГмонтреал, който чвно единствен тук има престава за какво става въпрос около тези дружества и вестници, ще взема да се разходя до това събрание май...

Я кажете сега какво е положението с Българската църква?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

:) Любо, днес да не ти е ден да разчистваш общината ?
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Ами просто прочетох в последният вестник форум статията за БГ църквата и дали има ползва от нея, та си зададох някои въпроси, примерно каква е ползата от такава църква, защото явно нужда от нея няма, това показва финансовото и състояние...
И от там въпроси има ли нужда от БГ дружество? С какво то помага на хората?
И за да прекъсна тези дето ще ми кажат, че като не ми харесва да започна да издавам вестници и да правя училища, а не да ктитикувам, ще им кажа, че аз лично не желая да правя тези неща и не виждам потребност от тях...
Едиснтвенот нещо от което виждам смисъл е библиотека и евентуално помош за новопристигнали от типа дето беше направил едно време БГмонтреал...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

krimon написа:Хълбой, защо не си гледаш дружеството в Отава, а се занимаваш с Монреалци. Всички тук знаят, че има Българско дружество и Зорница - две независими една от друга бг сдружения/организации с цел - те си знаят.
Нещо не ми е ясно, казва се Хълбой, ( Хъл е ж Кебек ) обажда за Отава която е в Онтарио и за Монтреал, не че ми пречи ма ми е интересно -:)
:beer: :beer: :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Kак какво сме??? Ние сме венеца на 4овешкото сьвьршенство а именно-ПЛЕМЕННА СГАН ОТ НАРОДЕН ТИП С НАЦИОНАЛИСТИ4ЕСКИ УКЛОНИ , СТРЕМЯЩА СЕ КЬМ НЕЩО ДРУГО :beer:
Заключено