Canada-Bulgaria 80 te godini !!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Stoni написа:Тук ми напомни, че ако ме изберете, за шеф на КРАКОКАНАДИЯ

ОБЕЩАВАМ..да преместя столицата на Кракозия от София в "Долината на дългите гащи" с център Гарменшпархенкирхен :D :D :D


Това е 3-я основен проблем на КРАКОЗИЯ 8)
Мухахахахахахахахаха. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

Stoni, ako moje i Aifelovata kula na Cherno more molia, za Sena ili Temza sigur shte se ozorish...
Stoni

Мнение от Stoni »

Gonzo#1 написа:Stoni, ako moje i Aifelovata kula na Cherno more molia, za Sena ili Temza sigur shte se ozorish...
Аз да не съм ти Аладин, бе Гозно#, обещавам само изпълними неща 8)
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

are sia, demontirash i t'varish v kamiona, az li da te ucha :shock: 1 kup jelezo.... :wink:
Stoni

Мнение от Stoni »

Кат е толкова просто, що се молиш на майстори като мен :nenam:
Демонтирай си я сам 8)
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Marginal39 написа:Muha, si4ko mi e qsno s izkliu4enie 6to sloji tva sys zatvarqneto na kry4mite v "Jivot V QC"?
Tuka kato stane kysno naprotiv otvarqt kojenite zavedeniq, ima kry4mi deto ti servirat goli koji.
Aide dano i vie v Ontario edin den porasnete -:)
:beer: :beer: :beer:
Mdaaaa mnogo se izviniavam zabravih che Quebec iska da se otcepva kato samostoiatelna darjava :lol: :rotfl:
Molia Glavnnia Kro Stoni da vzeme dymata :lol:
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

myha написа:
Marginal39 написа:Muha, si4ko mi e qsno s izkliu4enie 6to sloji tva sys zatvarqneto na kry4mite v "Jivot V QC"?
Tuka kato stane kysno naprotiv otvarqt kojenite zavedeniq, ima kry4mi deto ti servirat goli koji.
Aide dano i vie v Ontario edin den porasnete -:)
:beer: :beer: :beer:
Mdaaaa mnogo se izviniavam zabravih che Quebec iska da se otcepva kato samostoiatelna darjava :lol: :rotfl:
Molia Glavnnia Kro Stoni da vzeme dymata :lol:
Ne vijdam kvo ima ob6to otcepvaneto s kojite & liokaneto ...
Prosto iskah da ti kaja 4e temata koqto si po4nal ne e za tuka a e za ostanalata 4ast ot Canada.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Marginal39 написа:
myha написа:
Marginal39 написа:Muha, si4ko mi e qsno s izkliu4enie 6to sloji tva sys zatvarqneto na kry4mite v "Jivot V QC"?
Tuka kato stane kysno naprotiv otvarqt kojenite zavedeniq, ima kry4mi deto ti servirat goli koji.
Aide dano i vie v Ontario edin den porasnete -:)
:beer: :beer: :beer:
Mdaaaa mnogo se izviniavam zabravih che Quebec iska da se otcepva kato samostoiatelna darjava :lol: :rotfl:
Molia Glavnnia Kro Stoni da vzeme dymata :lol:
Ne vijdam kvo ima ob6to otcepvaneto s kojite & liokaneto ...
Prosto iskah da ti kaja 4e temata koqto si po4nal ne e za tuka a e za ostanalata 4ast ot Canada.
:beer: :beer: :beer:

Sory,ne znam kak e v Quebec ,no predpolagam che vavaji za ciala Canada :oops:
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Tva specialno ne vaji za QC.
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Муха, тук в Монтреал си има всичко онова което Крокозиянеца го кефи...единствената разлика е, че за да се кефи по кръчмите и да има време, сили и средства е нужно да си стегне задника, за няколко години да поучи, поработи, адаптира, и чак когато свойто място си намира да започне вечерите от трите да избира а ако ще и трите да яде...НО чак когато даде това което се полага да даде, след като вземе това което му се полага да вземе и зареди буферната зона та да се насира ако ще а не с насиране да започва и цял живот да стене че му миришело в Канада.То от него си е миризмата :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Stoni, ne e verno, zavisi ot krakozqneca, za mene naprimer nqma koji takiva kvito gi imahme v BG v dobroto staro vreme ( ne 4e sega gi ima no predi gi ima6e ).
Tuka6nite boxiorki dori i nqkoi ot tqh da izglejdat dobre kato ti se ozybqt i ti sekne edi kvo si ...
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Марги, не забравяй какво е казал сърбина и нямаш проблем.Но това е само една част от нещата, тук може да се спори но няма и смисъл :beer:
Знаеш ли какво значи да си ефрейтор в секса, Марги?
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Stoni написа:Марги, не забравяй какво е казал сърбина и нямаш проблем.Но това е само една част от нещата, тук може да се спори но няма и смисъл :beer:
Знаеш ли какво значи да си ефрейтор в секса, Марги?
Obadi mi go tva po drug na4in 4e ne razbrah, syrbina, efreitora i t.n.
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Сърбина е казал:
"Колко паре, толкоз музика"
А за ефрейтора..ефрейтор е всеки с по един бял косъм, който се появява на едно място след # 100, Марги :D :beer: ..млад сержант и така нататък....обаче не ги бъркай с появата от годините, та..... :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Kvo iska6 da kaje6 4e tuka nqma koji 6toto ne si cakam li?
Ako e tva zna4i pak e dyrvo, v BG ne si cakah, gadjetata se praskaha za kef.
:beer: :beer: :beer:
Заключено