Имам въпрос относно кандидатстване на стоматолог ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
canon
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:26 pm

Имам въпрос относно кандидатстване на стоматолог ?

Мнение от canon »

Става дума за младо семеиство стоматолози (около 30-33 годишни) .Наясно са че там не могат да практикуват без лиценз.Въпросът е може ли да кандидатстват по федералната програма или задължително е необходимо предварително лицензиране?Тоест ако кандидатстват сега , канадските власти ще признаят ли наличието на висше образование-нищо че нямат право да практикуват или им признават само средното.С англииския нямат проблеми , с необходимите средства предполагам също !
(по незнаини причини официалния имиграционен саит не ми се отваря и затова моля даите линк към списъка с професиите ако го има и на друг саит).
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

Ako imash predvid cic.gc.ca otvaria se bez problem.
canon
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:26 pm

Мнение от canon »

bliasaka написа:Ako imash predvid cic.gc.ca otvaria se bez problem.
Знам ,че се отваря без проблем , но не и от компа с които съм в момента.ще пробвам утре от друг .
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Re: Имам въпрос относно кандидатстване на стоматолог ?

Мнение от bliasaka »

canon написа:(по незнаини причини официалния имиграционен саит не ми се отваря и затова моля даите линк към списъка с професиите ако го има и на друг саит).
canon написа:Знам ,че се отваря без проблем , но не и от компа с които съм в момента.ще пробвам утре от друг .
Sluchaino da imash PMS? (niama nishto protiv jenite,prosto pitam)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Re: Имам въпрос относно кандидатстване на стоматолог ?

Мнение от sasho71 »

bliasaka написа:
canon написа:(по незнаини причини официалния имиграционен саит не ми се отваря и затова моля даите линк към списъка с професиите ако го има и на друг саит).
canon написа:Знам ,че се отваря без проблем , но не и от компа с които съм в момента.ще пробвам утре от друг .
Sluchaino da imash PMS? (niama nishto protiv jenite,prosto pitam)
a kakво е ПМС? Постановление на Министерски Съвет ли ?
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
canon
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 1:26 pm

Re: Имам въпрос относно кандидатстване на стоматолог ?

Мнение от canon »

bliasaka написа:
canon написа:(по незнаини причини официалния имиграционен саит не ми се отваря и затова моля даите линк към списъка с професиите ако го има и на друг саит).
canon написа:Знам ,че се отваря без проблем , но не и от компа с които съм в момента.ще пробвам утре от друг .
Sluchaino da imash PMS? (niama nishto protiv jenite,prosto pitam)
Понякога Уиндоус прави проблеми :D .Някои неща се оправят само след преинсталиране , но само затова не ми се занимава.Както и да еопитах по всевъзможни начини и настроики да видя къде е проблема , не не откривам нищо.Няколко саита не се отварят и това е . Щом не можете да помогнете здраве да е.
Заключено