Kam Tara poneje temata e zakliu4ena

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Kam Tara poneje temata e zakliu4ena

Мнение от bateto »

Tara ebi im maikata na zadrastenqcite koito ti pomognaha s prakti4ni saveti.Ako dnes si v trudna situaciq i si stignala danoto/kakto se izrazi Bravo/, a v posledva6tiq moment izleze6 ot neq i si vav vazhod ,kakvo bi o4akvala ,ako go spodeli6 tuk v tazi tribuna na anonimni tapanari/vkliu4itelno i az/,moje bi 6te ti rakoplqskat.
Be napi6ete na momi4eto nqkoi adres na agenciq za namirane na raboyta v Toronto ,ako iskate da ste polezni,a tq ako re6i da se vazpolzva ot tova si e nein problem.Kvo ste tragnali da i pravite vatre6en razrez,nima zabravihte kato doidohte tuk kolko bqhte osrani.
E sega ,ako nqkoi me iztrie nqma da e 4estno.
Stoni

Мнение от Stoni »

Ne vsi4ki sme bili osrani Batka.I ne vsi4ki 6te se oserem.

Az i kazah, 4e ako ide v cqrkva tam 6te i pomognat, nezavisimo vsi4ko.
Ostanaloto go kazvam, za da si pravqt drugite smetka, da mislqt, 4e taka 6te q dokarame do nevqzmognost i na tezi deto iskat da pomagat.

Krakoziq ne e strana s refudji procedura i promqknali se takiva 6te stradat tuk.Krokozianskoto razbirane, za normalno ne svqr6va s podslon i rqka oriz.Tova pologenie pravi Krokoziqneca ne6tasten.
I vsi4ko ot dreben tarikatlqzam.Ima 20-30 hilqdi tam a tuk si podlaga decata na tormoz.Tova e prostotiq Batka a tuk nikoj ne i pro6tava.Komunizqma umrq Batka 8)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ati koga za posledno si hodil na carkva.
Stoni

Мнение от Stoni »

Dnes na obqd Batka.
Utre na obqd sqm pak, ela s men ako iska6.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

abe аз така и не разбрах на какво викаш Кракозия - на България или на Канада, а кои са кракозианците-българите или канадците?
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Канадците, канадците! :lol:
Let it go...
Stoni

Мнение от Stoni »

sasho71 написа:abe аз така и не разбрах на какво викаш Кракозия - на България или на Канада, а кои са кракозианците-българите или канадците?

Kogato razberat, kakvo vikam 6te spra da vikam a do togava 6te vikam :idea:
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

Abe hora,edno ne moga da razbera.Jenata ima nujda ot savet,a vie se ebavate.Ako ne mojete da pomognete v sluchaia pone ne izpolzvaite foruma za tapi slovoizliania.Ako pak tolkova niama kakvo da pravite i polzvate pc-to kato osnovno sredstvo za komunikacia poradi lipsa na kontakti s realni hora pone si prashtaite lichni saobshtenia.Nedeite da prevrashtate tozi forum v edno shibano laino kakto stana navremeto s foruma za emigracia na dir.bg
Tova e prednaznacheno i za uchastnicite v zakluchenata tema.
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Мнение от ronni »

i az ne razbrah zasto moderatorite sa zaklucili temata !


cetoh ce sa i s frenski i s angliiski - agencia za takiwa
http://randstad.ca

ot dwata postinga na Tara ne razbrah kakwa rabota tarsjat - kwa da e kat za nacalo ( ima pocti w wseki
http://www.timhortons.com/en/join/team-1-on.html - dobre e ce moze da se raboti na smweni i da se tarsi po dobra rabota

az sam dowolna ot tazi agenciata za newcommeri- nameriha mi ofis rabota ot parwoto otiwane e za 8.25 e no kat za nacalo ne e zle
http://www.accestrain.com/

a kolkoto za Toronto i Montreal - ot 10 mesecnite mi wpecetlenia za Toronto i razkazi na poznati za Montreal w Toronto ima powece rabota trudno se zapocwa znam

Tara kuraz i kasmet !
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Мнение от ronni »

adresa na socialnite
Ministry of Community and Social Services
http://www.mcss.gov.on.ca/mcss/english/ ... ams/ow.htm \
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
Заключено