Welcome To Winnipeg

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

krimon написа:хихи, филипЕ, винаги имаш поне 2-3 случая в десния си джоб от твоето ежедневие, които вадиш като коз, за да ни натриеш връзкарския нос :lol: :lol:
Ами имам. Това се нарича още житейски опит.

Ама кримон, ти защо се изживяваш като уличена във връзкарство ?

Поне аз не съм обвинявал нито теб нито който и да било друг в подобен грях ?
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

filipne написа:Много ми хареса описанието на ВорГригоров за нетуъркинга: Нещо от сорта на ходене на голф клуб за да се добереш до подходящия човек и т.н.
Filipne, shte me okachish na vajeto taka. 'Neshtoto ot sorta na golf' vsashnost beshe karling. Ima malka razlika. :lol:
Последно промяна от VorGrigorov на Сря Ное 08, 2006 6:42 pm, променено общо 1 път.
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

filipne написа:
VorGrigorov написа: Filipe, ti pravish li razlika mejdu 1) postaral sam se da razbera kak da se sreshna i vpechatlia opredelen badesht rabotodatel s moite znania, koeto mi e struvalo vreme i usilia i mi e pomognalo da polucha rabotata koiato iskam i 2) lelia mi e direktor i me naznachava na rabota. Zashtoto ako ne pravish...

:beer:
Ами резултата е един и същи : Ползваш привилегия.
Sled tova izkazvane niama da te zakacham poveche na tema vrazki. :beer:
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

da be te 6toto v saska4uan sa q cafnali i varzali kravarite i jetvarite zaradi tova cqlata saska4uanska armiq na redneks e okupirala sredna i severna Alberta i jane po neftenite poleta.
Simpli q se razhodi do Edmonton da vidi6 kolko koli sa s nomera ot Alberta i kolko ot Sask.,Man. i BC. Kato im broq tabelite na poslednite 3 provincii mi se 4ini ,4e u doma ne sa q mnogo skolasali ta sa se vdignali po 4ujdite zemi na gurbet.
Ama aide ,4e ne sme izlizali nikoga ot Mtl. i vqrvame kato ni razpravqt basni ot Ezop. :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:da be te 6toto v saska4uan sa q cafnali i varzali kravarite i jetvarite zaradi tova cqlata saska4uanska armiq na redneks e okupirala sredna i severna Alberta i jane po neftenite poleta.
Simpli q se razhodi do Edmonton da vidi6 kolko koli sa s nomera ot Alberta i kolko ot Sask.,Man. i BC. Kato im broq tabelite na poslednite 3 provincii mi se 4ini ,4e u doma ne sa q mnogo skolasali ta sa se vdignali po 4ujdite zemi na gurbet.
Ama aide ,4e ne sme izlizali nikoga ot Mtl. i vqrvame kato ni razpravqt basni ot Ezop. :D
Батка, от Монреал само твоя номер ли беше? :lol: :rotfl:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

moje da se kaje po4ti,ostanalite bqha predstaviteli na Gaspezi,Troa Rivier i drugi otdale4eni s trudno proiznosimi imena naseleni mesta na provinciqta. :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

I o6te ne6to,Giika ti znae6 li kogato mestnite kougarls videha kola s nomer ot La bel provans kak im se nasalzqvaha o4ite kato na 3 godi6na ko6uta i kak im omekvaha kapa4kite.Samo 4uva6 edno -WoW fren4 gai skoming,i kak da e obratnoto kogato fren4 gai e vinagi brasnat do sinio i leko piinal ,a kauboi piqn do sinio i leko brasnat ,kato kapak i nadrusan do naakvane.
M/u drugoto az vikam bulgar,bulgar ama te si znaqt tehnata fren4 gai is ueri gut i tolkoz.
Ma tova bulgarite stanahme kato grackite morqci ,ako ne znae6 ot kade proizliza moga da ti razkaja edna istoriq na LS,6toto sam 4uval ,4e foruma se 4ete i ot malki deca. :wink:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:moje da se kaje po4ti,ostanalite bqha predstaviteli na Gaspezi,Troa Rivier i drugi otdale4eni s trudno proiznosimi imena naseleni mesta na provinciqta. :D
Това ще да е от социала. ;) :lol: :rotfl:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16505
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:I o6te ne6to,Giika ti znae6 li kogato mestnite kougarls videha kola s nomer ot La bel provans kak im se nasalzqvaha o4ite kato na 3 godi6na ko6uta i kak im omekvaha kapa4kite.Samo 4uva6 edno -WoW fren4 gai skoming,i kak da e obratnoto kogato fren4 gai e vinagi brasnat do sinio i leko piinal ,a kauboi piqn do sinio i leko brasnat ,kato kapak i nadrusan do naakvane.
M/u drugoto az vikam bulgar,bulgar ama te si znaqt tehnata fren4 gai is ueri gut i tolkoz.
Ma tova bulgarite stanahme kato grackite morqci ,ako ne znae6 ot kade proizliza moga da ti razkaja edna istoriq na LS,6toto sam 4uval ,4e foruma se 4ete i ot malki deca. :wink:
Ще взема да си сложа едни кебешки номера и да отскоча до Калгари, мухахахахахаха. :lol: :rotfl: :rotfl:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Moga da ti prodam edni za 100 kinta s garanciq 1000% vazvra6taemost na investiciqta :D I tova ,ako ne gut biznes,oba4e predi tova 6te ti razkaja istoriqta za proizhoda na grackite morqci,makar i v vid dostapen za tinedjari.
Istoriqta e po deistvitelen slu4ai;
- na vremeto predi 10 god. i po ve4e sled kato badna berlinskata stena i balgarskite morqci zapo4naha da plavat pod 4ujd flag edin mnogo dobar priqtel Kapitan dale4no plavane Joro Mitkov Mitrev se otzovava po vreme na trazokeanski kurs vav Filipinite.Sled dalgo plavane po okeanite akustiraiki na tvarda zemq re6ava malko da razpusne s predstavitelka na mestnata platena liubov .Platilsi na6iq ,razpusnal se ,vsi4ko OK,oba4e sled seansa filipinkata s ei takiva golemi o4i ,kato Kiustendilska kru6a go pita -otkade si men,bila sam s hilqdi maje do sega ,no tolkova rasovi i nadareni kato teb sa samo garcite.
Jorkata kazal -ami ot Balgariq i si tragnal ,no poneje si e ,malko sueten re6il da se pohvali na ekipaja i im razkazal istoriqta.Togava bocmana se razsmql -abe kapitane ti zabravi li 4e gracki morqci nqma ,ami vsi4ki balgari plavame pod gracki flag. :D
Ta taka i s kougarls ,ama ne mi se obesnqva ,4e nqkoi koito ne trqbva, moje da 4ete foruma. :wink:
Аватар
Western
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 1:48 am
Местоположение: montreal

Мнение от Western »

Geek-a i az moe ti usluja s edni za vremenno polzvane :D
Pak ti kato nai-uspql chovek na planetata vse sha namerish kak da mi se otblagodarish :rotfl: :rotfl:

Btw QC-karite mnoo se poddarjat po moi nabludeniq v Alberta, kato si veeh shlifera okolo 2-3 meseca s QC tabeli - to ne bqha presvetkaniq, bibiknaniq, mahaniq che i na Angliiski obrashtat daje kato chuqt nechlenorazdelna frenska rech :D

Fillipne, ne e samo vrazki brato i Dupe trqbva za tiq rabotiii, kolkoto po-stegnato tolkova po-dobre :rotfl: :rotfl:
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

bateto написа:da be te 6toto v saska4uan sa q cafnali i varzali kravarite i jetvarite zaradi tova cqlata saska4uanska armiq na redneks e okupirala sredna i severna Alberta i jane po neftenite poleta.
Simpli q se razhodi do Edmonton da vidi6 kolko koli sa s nomera ot Alberta i kolko ot Sask.,Man. i BC. Kato im broq tabelite na poslednite 3 provincii mi se 4ini ,4e u doma ne sa q mnogo skolasali ta sa se vdignali po 4ujdite zemi na gurbet.
Ama aide ,4e ne sme izlizali nikoga ot Mtl. i vqrvame kato ni razpravqt basni ot Ezop. :D
mi utre shte se razhodq do Calgary da vidq malko svqt i az :rotfl: ne shvanah koga sam otrichala fakta, che mnogo hora se iznasqt kum Alberta, naprotiv - kazah, che ima golqm nedostig na hora tuk!
a za ostatuka ot porednata ti rech - ela mi na gosti da vidim koi razpravq basni! ili puk pogledni tuk: nqma veche za gledane, vsashnost ima, ama na LS :lol: :lol: :lol:
shto mi se struva, che zlobeeneto ti se razrastva s kosmicheski tempove? toq Saskatchewan shto taka ti burka v zdraveto??? ti nali si si extra tam?! 8)
Последно промяна от simplyaven на Чет Ное 09, 2006 11:56 am, променено общо 2 пъти.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Western написа: Fillipne, ne e samo vrazki brato i Dupe trqbva za tiq rabotiii, kolkoto po-stegnato tolkova po-dobre :rotfl: :rotfl:
Е тука ме хвана на тясно брато !

как можах да забравя за дупето ? Ама си много прав да знаеш !
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

VorGrigorov написа:
filipne написа:Много ми хареса описанието на ВорГригоров за нетуъркинга: Нещо от сорта на ходене на голф клуб за да се добереш до подходящия човек и т.н.
Filipne, shte me okachish na vajeto taka. 'Neshtoto ot sorta na golf' vsashnost beshe karling. Ima malka razlika. :lol:
Много съжалявам за досадната грешка ! Ама разбира се , че голф и кърлинг са два напълно различни спорта. Но подхода е един и същи !

Това което все още ми убягва е защо трябва да се прибягва до такива хитроумни методи за да покажеш какво знаеш.

Нима едно добре написано СВ и едно добро представяне на интервюто не са достатъчни ?
Защо са нужни "помощни" средства ? Ето това е въпроса !
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ма те не са нужни, много буквално приемаш нещата. Като китайците. Моят колега го бяха информирали ,че е прието да се отварят вратите пред жените и той беше прегърнал идеята доста буквално. Излизаме заедно от работата, при което той минава като бързият влак почти върху мен , бивам избутана настрани и вратата ми се отваря, ама това всеки път. Накрая му казах ,че няма нужда да ме пребива, вратата мога и сама да си я отворя , да не приема нещата толкова буквално.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Заключено