Какво да вземем ...(2) - на пазар в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

най добрите стриптизьорки дори не се събличат - това да го знаете от професионален пъдар на цяло стадо стриптизоьорки.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
pop
Мнения: 103
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 11:40 am
Местоположение: митарстващ

Мнение от pop »

KolioBalkanski написа:pazaruvaite v shtatite - tam e oshte po evtino

plattsburg za montrealci, niagara za torontiani, seattle za vancouverci.
10х
наистина е ЗНАЧИТЕЛНО по-евтино в Щатите и щом ви харесва Winners направо ще заобичате TJ Maxx и Marshals (на същата компания) - има ги съвсем близо до границата и във Vermont (St Albans, Burlington) и в New York (Plattsburg).
За перспектива ще отбележа само че отношението на цените в Щатите и Канада не се е сменило особено в последните 3-4 години въпреки че курса на американския долар падна от 1.50-1.60 канадски до 1.10-1.15. Правете си сами изводи...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Какво им е ужасното на магазините в Рокланд центъра, примерно? :roll:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Кольо само съм чувал ,че най добрите стрийптизьорки излизат голи на сцената и се обличат ,а не се събличал,ама още не съм го виждал на живо. :D
А на Рокланд център от година и нещо му смениха имиджа като отвориха бутици на престижни фирми и продават добра стока ,макар и не много евтина за разлика от преди време когато си беше квталния Уол Март.Жената онези дни ме води да ми показва едни обувки за по 400-500д. и палта за по 4к. :x
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

bateto написа:Жената онези дни ме води да ми показва едни обувки за по 400-500д. и палта за по 4к. :x
Ми повече от явно е, че иска да ти намекне нещо 8)
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

tochica написа:вече трябва да отида и да го видя тоя магазин , култов , някой в монреал с карта и време за губене да ми се обади .
To4i, ako stava vypros za Costco az sym nasre6ta, obadi 1 laf i 6te otideme da go posetime za1, az taka & taka hodq tam redovno.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

chinois написа:Карта изобщо не ти трябва :-)
просто отиваш
аз ходя в този в Point-Claire (за Нова година ми дават карта за там) ,
... а winners в Lasalle е една жалка история ... но е интересно като при антиквари ... между простотиите има и добри неща ... но на добри цени ... а лошите неща също са на добри цени :) ... но какво е добро и лошо :)
... само и моите 5 ¢ ... ако смяташ да копаеш в Канада, не пропускай да си вземеш лопата ... и не си взимай теменужки или тенис ракета и с двете не можеш да се обръснеш :lol:
... парите свършват, илюзиите - никога :lol:
Chinois, ako govori6 za Costco qvno ne si naqsno, za da se vleze tam trqbva da pokaje6 karta, a ako ne e tvoq i vidqt tova 6te ti q vzemat -:)
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

За Костко можеш да си извадиш и еднократен пас. :wink:
Let it go...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ivet написа:За Костко можеш да си извадиш и еднократен пас. :wink:
1kraten ili 5kraten tva ne promenq NI6TO otnosno fakta 4e ako ne pokaje6 propusk ne vliza6 i tva e !!!
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Обаче променя факта, че Точица трябва да търси някой с карта, за да влезне, нали? :twisted: Просто отива, вади си пас и влиза. Къв е зора да влизаш без, като за 5 минути на място си вадиш такъв, а?
Let it go...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ivet написа:Обаче променя факта, че Точица трябва да търси някой с карта, за да влезне, нали? :twisted: Просто отива, вади си пас и влиза. Къв е зора да влизаш без, като за 5 минути на място си вадиш такъв, а?
Ivet, ne si naqsno moito dete, takyv "PAS" za koito balnuva6 ne sy6testvuva, ima 4lenska karta koqto se vadi za 1 godina, samo s neq se vliza ili s nqkoi koito ima takava, taka 4e tova ne promenq ni6to otnosno fakta 4e to4ica trqbva da tyrsi nqkoi s karta za da vlezne v Costco.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

A ti moje bi si 4ula 4e nqkoi 4len na Costco si e zabravil 4lenskata karta i si e izvadil vremenna za 5 minuti no tova e syvyr6eno drugo ne6to, kasae se za nqkoi koito e ve4e 4len na Costco i prosto v sebe si ne nosi kartata, nedeite da obyrkvate novodo6lite 6toto te i bez tva sa obyrkani dostaty4no.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

ОК, като влезе в прословутото Костко, там какво интересно има..за гробището знаем..
...мразя мастика без айрян...
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Всеки може да си извади карта за Коско, става точно за 5 минути, невиждам къде е проблема? Иначе Тотев, Коско си е магазин за хранителни стоки, нещо като Метро в БГ-то, за мен лично най-добрият магазин в съотношение цена/качество, явно и мене ще ме копат на паркинга, като му дойде времето :)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Lub0 написа:Всеки може да си извади карта за Коско, става точно за 5 минути, невиждам къде е проблема? Иначе Тотев, Коско си е магазин за хранителни стоки, нещо като Метро в БГ-то, за мен лично най-добрият магазин в съотношение цена/качество, явно и мене ще ме копат на паркинга, като му дойде времето :)
Costco си е магазин за всичко, не само за хранителни стоки. Можеш да си купиш сирене, гуми за колата, сенокосачка, кутия прах за пране с олимпийски размери, хладилник, зелка, гащи, абсолютно непотребни финтифлюшки за коледна украса и картини с маслени бои са $99.99.

Общо взето всичко е прилично качество (за картините може би само маслените бои и платното на което са нанесени).
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Заключено