България ли ? Забрави,никога по вече.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

bateto написа:Само за половин час са се присъединили нови 42ма читатели,а колко ли ще станат другата седмица. :D
Ами нормално, от тая тема се очаква сеир 8)

...Само дето сеирът още не се е получил, щото е ясно че не е сериозна темата :lol:
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

Много, Бате, много! Твоя е най-големия цирк!

:beer: :beer: :beer:
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
MrsJS
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 3:37 pm

Мнение от MrsJS »

Бате, :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


:giavol: :giavol: :giavol:
Pincher
Мнения: 274
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 4:15 pm
Местоположение: u kanadsko, do rekata v diasno

Мнение от Pincher »

bate
ne se iadosvai
v BG e taka. kato te vidiat Kanatetz i ti zavijdat. kakvo poveche moje da ochakvash. a i te vidat che si "preuspial" 8) , normalno e da se bazikat. a ida se nadiavat da te iadosat. chudia se zashto im obrashtash vnimanie. izkarai edna sedmica na Barbados i shte ti mine. tam shte te uvajavat ( TEB i parite ti). i umnata. :D :beer: :beer: :beer:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ми това не са 42 читатели, това е колко пъти е отваряна темата. Бате, по колко пъти на ден я отваряш тази тема? Да не кликаш като обезомял заради бройкта.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Мерси ИРА,ама много късно ме светна ,ако се бях сетил за тоя номер за няколко дни темата щеше да е ;прочетена; от поне 16000 читатели,а не от някакви си 3000.Обаче този подход не ми е познат,ти май ме бъркаш с един друг познат ни герой ,лицето Боцо Ботцов. :D :D :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ей много хубаво , успокоих се . Притесних се да не обезумял по време на почивката в България, щом толкова зле е било. :)
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Abe batka ti da ne si rodnina s toia drugia gospodin 800 dena?
I toj taka, sled 800 dni tova, sled 800 dni onova, nakraia si svi opashkata i ..... druga pesen zapia, i na nego taka plochata mu stara.
;)
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

bateto написа: на митницата митничарите ме е..а,т.е. ми се подиграха -Глей го тоя поканатчения българин с дисагите к'во ни се прави на мъж с канатския си паспорт,. :D :D :D
ми като си си размахвал канадския паспорт какво очакваш
в българия всички научиха колко тъпа държава е канада , за което ти имаш съществен принос :lol: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

monny написа:
bateto написа: на митницата митничарите ме е..а,т.е. ми се подиграха -Глей го тоя поканатчения българин с дисагите к'во ни се прави на мъж с канатския си паспорт,. :D :D :D
ми като си си размахвал канадския паспорт какво очакваш
в българия всички научиха колко тъпа държава е канада , за което ти имаш съществен принос :lol: :beer:

Батка, ще отворя една сметка, за да ти платим ефирно време преди новините в 8 по БНТ, за да излезеш с една декларация и заявиш пред целокупния Крокозинясал, как си се заблуждавал и заблуждавал хиляди КРАКОЗИЯНЦИ, че са Марсиянци :D :rotfl: :lol:
Чак тогава мога вяра да ти хвана, че няма бълха под юргана 8)
Последно промяна от Stoni на Съб Сеп 30, 2006 12:39 pm, променено общо 1 път.
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bateto написа:, хората са зли и гадни ,особенно ми се затвърди това мнение след като никой не ме призна ,. :D

за какво точно трябваше да те признаят

:lol: :lol: :beer: :beer:
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Как може да сте толкова загубени..............?
Питам и отговор не ща!
Док...........
TROUBLEMAKER
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ама моля ви се защо ме бъзикате мен ,аз това което съм го написал не се отнася за мен ,а съм синтезирал изцепките на огромната група изцепкаджии дето живеели в държавата на апсурдите,мазните политици,градинките с кучешките лайна ,дето не ги забелязвали по митниците и по опашките на разните институции.Написах това скромно мнение визирайки единственно Новите поканатчени българи дето се правят на ощипани моми като си отидат до българи и се държат като Величковци/великани/ в очите на слепите след като са хванали господ за шлифера навместо да направят една банкова извадка на дълговете си та хората да видат колко им е осрано положението на тия Великани,дето митничаря в качеството си на държавен служител трябва да им сваля шапка. :D :D :D
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

bateto написа:Ама моля ви се защо ме бъзикате мен ,аз това което съм го написал не се отнася за мен ,а съм синтезирал изцепките на огромната група изцепкаджии дето живеели в държавата на апсурдите,мазните политици,градинките с кучешките лайна ,дето не ги забелязвали по митниците и по опашките на разните институции.Написах това скромно мнение визирайки единственно Новите поканатчени българи дето се правят на ощипани моми като си отидат до българи и се държат като Величковци/великани/ в очите на слепите след като са хванали господ за шлифера навместо да направят една банкова извадка на дълговете си та хората да видат колко им е осрано положението на тия Великани,дето митничаря в качеството си на държавен служител трябва да им сваля шапка. :D :D :D
...ох, ох, ох, колко си неграмотен...
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

Doktora написа:Как може да сте толкова загубени..............?
Питам и отговор не ща!
Док...........
А ти намери ли себе си най-после?... Докторе, загубените без малко да вземат да събират пари за една благотворителна кауза... Батето, впрочем, не беше сред наивниците...
Заключено