България ли ? Забрави,никога по вече.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

След 800те дни е ясно че ще се смеем, я на себе си, я на батето, но не съм доволен, че не можах да се посмея добре сега.

Блестящ замисъл, посредствено изпълнение, Бате. Можеше да измислиш доста по-засукана иссссторийка. Явно таксиджийския камшик плющи и нямаш време.

:beer:
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
Marisa
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2003 8:33 am
Местоположение: Edmonton

Мнение от Marisa »

E kakwa stana tia:
W Bulgaria ne ti hareswa, Canada ne ti hareswa!!!
Samo w Montreal mai e nai-hubawo :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

България е прекрасна страна с прекрасна природа ,но хората са зли и гадни ,особенно ми се затвърди това мнение след като никой не ме призна ,а даже повечето ми се присмиваха като започнеш от митничаря и стигнеш до мазния политик.За всички бях българоканатчето със свинските цървули ,а аз си мислех ,че като съм гепил канатския паспорт съм гепил господ за шлифера.
Така ,че край с тази държава която не си цени поданиците ,макар и с канатски паспорти ,слагам край на гаврата и ви се заклевам ,България ли,по вече никога ,даже и на екскурзия,след като тя не ме оцени и аз няма да я признавам.Оставам си Канатец и връщане назад няма ,и моля забравете ги тия 800 дни ,това е изтрита плоча ,която върти на празни обороти.
Благодаря за разбирането Ви. :D
bone capelov
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 4:01 pm
Местоположение: montreal

Мнение от bone capelov »

Бате ми те и в Б-я като в Канада ценят само доктори, адвокати, мазни икономисти и оправни търговци докажи им че си такъв да видиш как ще те гледат в очите. И там и тук бачкаторите никои не ги бръсне за нищо. Така че няма нужда да сменяме държавите трябва само да си сменим социалния статус.
Ми да опитаме а? Няма значение къде сме.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Ма бате, ти си много смотан, бре. Какво се движиш с канадският паспорт, с него пътуват само циганите. Аз се движа с европейският паспорт и ги гледам от високо тия на канадската граница, дори не им отговарям на въпросите , че са ми под нивото . Канада ако ще да се разпъне( а то бая разпъване трябва да пада), ама скоро няма да влезе в Европейският съюз, могат само да завиждат.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

IRA написа:Ма бате, ти си много смотан, бре. Какво се движиш с канадският паспорт, с него пътуват само циганите. Аз се движа с европейският паспорт и ги гледам от високо тия на канадската граница, дори не им отговарям на въпросите , че са ми под нивото . Канада ако ще да се разпъне( а то бая разпъване трябва да пада), ама скоро няма да влезе в Европейският съюз, могат само да завиждат.
Мухахахахахахаха. Това наистина си заслужава цяла една нова тема - "Защо Канада никога няма да бъде приета в Европейския съюз?". :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Бате, пий една ракия и вземи трезво решение! Веднага след това си изтрий всички постинги по въпроса за синджирчето, хотелчето и т.н.
После си намери гадже - местна канадска превъзходна и си карай доволно Аудито! :twisted:
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Аз смятам че .......

Мнение от balbi »

krimon написа:
Valerydi написа: Orevoar БГ :oops:
как беше поговорката: голям залък лапни - голяма дума не казвай :wink:
Rulzzz podkrepyam napylno zalyka i dumata!:)
Krimon ;)
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

BG

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Bate zaradi teb sam napravil 100 snimki za da te razubeja ot vrastane v BG no kakto vizdam sam si se razubedil.
Kakto i da e, kato se varna ste gi pusna vav foruma za drugi optimisti na tema "Vrastane i biznes BG".

Ochakvaite snimkovia material skoro. Obestavam che e interesen.
Hullboy se vrasta skoro v Canada sled kato se ubedi lichno vav visikoite tehnologii i proekti v komunikatsiite na visoko ravniste. Za sazelenie na Ilka i Estojanova snimkite mi ste pokazat tochno obratnoto osven ako te ne pritezavat drugi dokazatelstava sas snimki s koito da ni ubedjat v tova koeto tvardjaha po rano che komunikatsiite se bili promenenili ot predi 5 - 6 godini.

Pozdravi

Hullboy
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Бате! Тая КанаТа, която ти е новата любов коя е? :lol: И още нещо да те питам: бе Бате, да не ти гепиха циганите синджирчето? Ние лесно ще ги забравим осемстотинте дни, ама ти как ще ги забравиш, като синджир и те изплетоха, а? :lol:
Let it go...
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Re: BG

Мнение от ilka »

hullboy написа:Zdraveite
Ochakvaite snimkovia material skoro. Obestavam che e interesen.
Hullboy se vrasta skoro v Canada sled kato se ubedi lichno vav visikoite tehnologii i proekti v komunikatsiite na visoko ravniste. Za sazelenie na Ilka i Estojanova snimkite mi ste pokazat tochno obratnoto osven ako te ne pritezavat drugi dokazatelstava sas snimki s koito da ni ubedjat v tova koeto tvardjaha po rano che komunikatsiite se bili promenenili ot predi 5 - 6 godini.
Pozdravi
Hullboy
ако на някои хора не им се спеше толкова много в 10 вечерта :lol: щяхме да им покажем някои неща, а иначе е много лесно да извърташ, както ти харесва на теб :lol: :lol: :lol: бъди здрав и се радвай на представите си
:P :P :P
пак сме тук :-)
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Re: BG

Мнение от Aries »

hullboy написа:Zdraveite

Bate zaradi teb sam napravil 100 snimki za da te razubeja ot vrastane v BG no kakto vizdam sam si se razubedil.
Kakto i da e, kato se varna ste gi pusna vav foruma za drugi optimisti na tema "Vrastane i biznes BG".

Ochakvaite snimkovia material skoro. Obestavam che e interesen.
Hullboy se vrasta skoro v Canada sled kato se ubedi lichno vav visikoite tehnologii i proekti v komunikatsiite na visoko ravniste. Za sazelenie na Ilka i Estojanova snimkite mi ste pokazat tochno obratnoto osven ako te ne pritezavat drugi dokazatelstava sas snimki s koito da ni ubedjat v tova koeto tvardjaha po rano che komunikatsiite se bili promenenili ot predi 5 - 6 godini.

Pozdravi

Hullboy
Хъл, аз реших вместо снимки да си донеса 90 минути на видео касета мизерията на Пловдив. И то не на Столипиново ами баш от центъра.
Спомням си, като пристигнахме как се възхищавахме на чистотата и на това, че няма боклуци по улицата. Е, сега вече виждам, че боклуци има, но по сравнение с нивото им в БГ си е направо карантинно чисто.
Няма да повдигам темата за качеството на въздуха и природата средкоято живеем - който не е бил тук никога няма да си го представи.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Гледам най четената тема напоследък е моята.Само за 3-4 дни са я отворили 2304 читатели. :wink:
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

poveche dori ot tezi, koito sa cheli Правила на форума....
tova govori iasno za BG. narod! Zakoni li?... Dai ni da pliuem!...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Само за половин час са се присъединили нови 42ма читатели,а колко ли ще станат другата седмица. :D
Заключено