EU

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
qqqq
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 6:41 am

EU

Мнение от qqqq »

Bulgaria and Romania will be in a position to take on the rights and obligations of EU membership on 1 January 2007. The Commission looks forward to welcoming Bulgaria and Romania as fully-fledged members of the European Union on this date
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: EU

Мнение от Mark »

qqqq написа:Bulgaria and Romania will be in a position to take on the rights and obligations of EU membership on 1 January 2007. The Commission looks forward to welcoming Bulgaria and Romania as fully-fledged members of the European Union on this date
E I ?

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

тоз евросъюз девалвира нещо :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
agaton
Мнения: 406
Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 12:52 am
Местоположение: Montreal

Re: EU

Мнение от agaton »

Mark написа:
qqqq написа:Bulgaria and Romania will be in a position to take on the rights and obligations of EU membership on 1 January 2007. The Commission looks forward to welcoming Bulgaria and Romania as fully-fledged members of the European Union on this date
E I ?
Eto ti otgovora : http://netinfo.bg/?tid=40&oid=942261
"Une réaction anormale à une situation anormale est une réaction normale."
V.Frankl (1962)
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Половината от фирмите в бранша ще затворят до няколко месеца, заради невъзможността да приложат системите за качество и контрол в производството, прогнозира още Попов, цитиран от БНР. В сектора работят повече от 120 000 души.

Сивият сектор, който е момента поддържа нереално ниските цени на хляба, ще бъде значително ограничен, посочиха от Асоциацията.
Няма нищо безплатно. Не може хем да има качество и контрол, хем цените да са ниски.
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

EU ili E-e-e-e-e, U-u-u-u-u-u-u-u-u

Komaj EU-to po tarikati izlezoha, taka na prieha che skoro she sazaliavame che she vlizame
bone capelov
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 4:01 pm
Местоположение: montreal

Мнение от bone capelov »

Няма нищо лошо сега българските инжинери, учители, икономисти и други специалисти вместо да плащат по 3-4хиляди $ за процедура по иммиграция и по 2хил. за пътни до някои далечни страни за да разнасят вестници, пици или да работят в строителството ще вършат пак същата работа но на по-близко разстояние от Б-я иначе всичко си остава по старому.
Е ха да ние честито!
Който мисли че в Европа ще търсят директори бърка.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Европа за европейците ,Канада за Българите ,ако ще и кенефи да мием ние сме си хора за третия свят. :D
Stoni

Мнение от Stoni »

bateto написа:Европа за европейците ,Канада за Българите ,ако ще и кенефи да мием ние сме си хора за третия свят. :D
Бате, като те чета и ми се струва, че я резидента я направо оперативния така ти е сменил линията на поведение с единствена цел да завържеш дружба с мен, приятелство дори :D
Но тайна ще да е целта на това мероприятие 8)
Ква ли е целта :nenam:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »



Той го изненада приятно, като призна нещо, което българският премиер многократно е казвал - че мерките към България и Румъния са по-строги, отколкото към "отличниците" от десетката.
С което зарадва още повече евроскептичните среди в Стара Европа, които искат да чуят, че за да влезеш в Евросъюза, вече е като да минеш през иглени уши. Барозу бе категоричен, че няма да има нови разширявания, преди Европа да реши каква иска да бъде и да приеме нови правила на функциониране, замислени като Евроконституция. България наистина има късмет, че хвана последния влак.

Както в миналото валутният борд нормализира финансово страната ни, сега имаме истински шанс да си нормализираме страната от гледна точка на доверието към съдебната система, сигурността и по-доброто материално положение на всеки от нас. Стига да не се шикалкави, както често се е случвало досега. Става дума реформите да не остават на книга, а като начало обралите и продължаващите да обират държавата "няколко дузина бандити" да поемат пътя към затвора, както си пожела главният прокурор Борис Велчев пред един британски вестник. Сравнително лесно България може да стане много по-добра страна, в която да живеем.
http://www.standartnews.com/bg/article. ... cle=162098

Ето в това е целия смисъл на влизането в ЕС - да продължат реформите, дори и малко насила, но да се върви напред.
chinois

Мнение от chinois »

... Да живее Нейчо Неев ... Ега ти и ЕС , щом ние сме му членове ...
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

chinois написа:... Да живее Нейчо Неев ... Ега ти и ЕС , щом ние сме му членове ...
:rotfl: сещам се за тоз екземпляр, май при Лубен Беров беше вице премиер- "Егати и държавата щом аз съм и вицепремиер" :rotfl: :rotfl: :rotfl: крилата фраза е това...
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Stoni

Мнение от Stoni »

sasho71 написа:
chinois написа:... Да живее Нейчо Неев ... Ега ти и ЕС , щом ние сме му членове ...
:rotfl: сещам се за тоз екземпляр, май при Лубен Беров беше вице премиер- "Егати и държавата щом аз съм и вицепремиер" :rotfl: :rotfl: :rotfl: крилата фраза е това...
Много прав е бил този Кракозиянец :D 8)
Не, че другите са много умни, те просто незнаят колко са прости 8) :beer: :beer:
Заключено