от 30 август паспортите са в Букурещ и още чакам докога?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
lilava
Мнения: 199
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 2:35 am
Местоположение: Montreal

от 30 август паспортите са в Букурещ и още чакам докога?

Мнение от lilava »

Как ги броят тези 15 работни дни - да не би в петък да не работят?
Някой безпокоил ли ги е преди този срок? :evil:
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

А дали не пътуват? На Спийди им е малко калпава тракинг системата, много късно ъпдейтват (ако въобще), така че звънни на 0 7001 7001 и помоли да проверят, кажи, че вече трябваше да са пристигнали обратно, за да постреснеш момичето на телефона да ти свърши работа.
Нашите паспорти пристигнаха на 12-ти (на горния телефон направиха проверка и ми се обадиха да ми кажат кой служител и в колко часа е приел пратката в посолството), а това още не е отразено в сайта им..
lilava
Мнения: 199
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 2:35 am
Местоположение: Montreal

Мнение от lilava »

Писах до посолството и почти веднага ми отговориха, че са ги пратили на 15.09 с Трансбалкан -партньора на Спиди.
Ха да видим колко дни ще пътуват. :x
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

Писах до посолството и почти веднага ми отговориха, че са ги пратили на 15.09 с Трансбалкан -партньора на Спиди.
Ха да видим колко дни ще пътуват. Mad
Това - Трансбалкан на мен ми звучи като транссибирската железница, та може да пътуват и 3 седмици. :dogrun: :rotfl:
amko
Мнения: 54
Регистриран на: Чет Фев 16, 2006 2:17 pm

Мнение от amko »

Щом сте със Спиди, заредете се с достатъчно нерви за късане. И ние пуснахме с тях (голяма грешка, знам) още преди гафа с изгубения паспорт на todevkalin. Тези митове и легенди за доставка в рамките на 24-48 часа от България до Румъния и обратно са само за рекламата. На нас ни бяха объркали някакви номера на товарителницата, ходихме да попълват наново и нещата тръгнаха с два дни закъснение. После от Румъния ни се обадиха да потвърдят адреса в четвъртък и казаха, че пускат визите - е, получихме ги в събота, ама на следващата седмица. Започвай с телефонния терор, нас в офиса на Спиди най-накрая ни познаваха само на "ало".
Заключено