molia za savet

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
dem
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 2:33 am
Местоположение: България

molia za savet

Мнение от dem »

kakvi sa 6ansovete za emigracia v Quebec na lekarka-47 god. s dve deca na 15 i 24 god. , kato goliamoto e student,u4i magistratura i e nesemeino.
Blagodaria vi predvaritelno.[/b]
vanio
Мнения: 142
Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:34 am

Мнение от vanio »

ami otiwate na oficialnata stranica i si prawite online test, kydeto poluchawate edin priblizitelno tochen rezultat
vanio
dem
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 2:33 am
Местоположение: България

Мнение от dem »

Blagodaria za informaciata!
No imam o6te edin vapros-da6teria mi,koiato e na 24 g. ,studentka i e na moia izdrajka ,6te moje li da zamine s nas,ili triabva sama da kandidatstva?
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

dem написа:Blagodaria za informaciata!
No imam o6te edin vapros-da6teria mi,koiato e na 24 g. ,studentka i e na moia izdrajka ,6te moje li da zamine s nas,ili triabva sama da kandidatstva?
Да, ще може. Виж таблицата в дъното на тази страница, дъщеря ти се явява Type B Dependent child:
http://www.cic.gc.ca/english/applicatio ... ESap5.html
Obey gravity ... It's the law!
mira91
Мнения: 76
Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 10:23 am
Местоположение: plovdiv

Мнение от mira91 »

Sdravei....moiata situacia e bliska do tvoiata i satova si posvoliavam da ti kaja, 4e mai 6ansovete sa malki. Osven testa, triabva da si smetne6 i to4kite. Spruva mi se 4e niama da polu4i6 nujnia broi to4ki sa EMP...taka 4e hubavo si napravi smetkata sa da ne isgoriat parite ti. taka kakto as ti smiatam to4kite ne moje6 da mine6 praga sa EMP. No ako ima6 i diploma sa medicinska sestra osven sa lekar, stava6 predpo4itan kadar i vsi4ko se promenia
Заключено