spe6no!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Ако говори френски или английски веднага да се обади на имиграционните и от там най-добре ще му кажат какво да направи.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Mil4eto:)
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 8:41 am

Мнение от Mil4eto:) »

6te mu kaja da se obadi.te mogat da mu vurnat pasporta sus sigurnos.taka li?:(
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Трябва само да им каже че иска да прекъсне процедурата защото спршно трябва да се прибере.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Със сигурност ще знае като се обади
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Mil4eto:)
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 8:41 am

Мнение от Mil4eto:) »

aha,a ako mu iskat uvajitelna pri4ina?oh..i az ve4e nz:(abe trqbva da se pribere:(
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Последно: да се обади.
А ти и да се притесняваш няма с нищо да му помогнеш.
Това да не е у-ще да му искат извинителна бележка?
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Mil4eto:)
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 8:41 am

Мнение от Mil4eto:) »

mersi mnogo!
Mil4eto:)
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 8:41 am

Мнение от Mil4eto:) »

molq vi,koito moje da mi dade otgovor neka pi6e!6te sum vi mng blagodarna!
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Canada

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Ne znam na vas no na men tsjlatra rabota mi se vizda neseriozna, granichesta sas smeshna.

Momaka dosal s turisticheska viza, podal dokument za da moze da si vliza i izliza kogato iska vse edno
che Canada e bardak ( ne razbrah tochno kakvo iska ot emigratsionite, taka e opisano ) , sled 10 dena resil da si hodi zastoto ne mu haresva, emigratsinite mu vzeli pasporta i ne iskat da mu go varnat ( Canada izglezda kato kontslager kadeto kato hvanat njakoi ne go puskat, darzat go i go tormozjat )

Mladeza ne moze sam da popita vav foruma kak da postapi, pojavjava se Milcheto ot BG ili drugade s 11 postinga vav foruma i pita kak da stanat nestata.
Barkat se Kanadski emigratsionni sluzbi s Bg konsulstva. Pasporti s pasavani ( belezki ).

Milcheto ne ja valnuva kakvi glavobolja mladeza e sazdal na rodninite koito sa go pokanili i che moze bi veche ne mogat da kanjat drug zaradi mladeza, no ja valnuva kak mladeza da se mahne nai barzo ot Canada, horata koito sa go pokanili kuchetata da gi jadat.

Az predpochitam da napisa samo faktite po tozi sluchai koito iska neka gi analizra i da dava saveti

Hullboy
Mil4eto:)
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 8:41 am

Re: Canada

Мнение от Mil4eto:) »

Ne mislq 4e e problem,az da opi6a slu4aq vmesto priqtelqt mi!iskam prosto da polu4a otgovori na nqkoi vuprosi na koito ne moga da si otgovorq sama!Nikoi ne e zaduljen da pi6e!Koito iska da mi otgovori,go pravi!A ne pi6e kak mu zvu4i cqlata tazi istoriq!Ako vi zvu4i glupavo,prosto nedeite da pi6ete ni6to!
pepiliverpool
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 10:24 am
Местоположение: Ottawa

Мнение от pepiliverpool »

И на мен цялата тази история ми изглежда много смешна и направо граничеща с нереалността. Как така ако си иска паспорта няма да му го дадат? Моля Ви се не ме разсмивайте! Единствения вариант да му откажат да му върнат паспорта е ако е извършил криминално престъпление, но ти вече писа че не е, така че......Лично моето мнение е че момъка, ако беше толкова загрижен да се пребере в БГ щеше той да пише тук, а не неговата приятелка. Така както си го описала ми се струва че младежа направо те заблуждава че иска да се пребира в БГ, докато в действителност се чуди как да ти каже, че всичко между Вас е вече свършило и се чуди какви ли не смешни истории да измисли, та виждаш ли Канада му взели паспорта и не го пускат да си ходи. Мене ако питаш, набий му един шут отзад и го пращай да пасе трева и си намери някой свестен мъж който поне ще има смелостта да ти каже поне по телефона, че всичко между Вас е свършило. Поздрави и късмет.
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

pepiliverpool написа: Така както си го описала ми се струва че младежа направо те заблуждава че иска да се пребира в БГ, докато в действителност се чуди как да ти каже, че всичко между Вас е вече свършило и се чуди какви ли не смешни истории да измисли, та виждаш ли Канада му взели паспорта и не го пускат да си ходи. Мене ако питаш, набий му един шут отзад и го пращай да пасе трева и си намери някой свестен мъж който поне ще има смелостта да ти каже поне по телефона, че всичко между Вас е свършило. Поздрави и късмет.
Aide oshte edin mnogo kompetenten. :roll: :roll:
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Boris
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 3:36 am

Za Slluchia

Мнение от Boris »

Moito momiche predi da iskash savet dai podrobnosti.
Kakva e napravil tochno priatelia ti, molba za bejanec li e poda. S advokatska firma li raboti ?
Kakvi dokumenti e razpisal kogato si e podal molbata ?
Kakvi sa prichnite cherno na bialo za da ne mu dadat obratno pasporta ?
Bez tezi podrobnosti sas savetite koito poluchavash moje bez da iskame da vakarame choveka v zatvora.
Never give up !
Заключено