МОЛБА ЗА ПОМОЩ,ПСИХОЛОГ С 40000 USD И ВЕЧЕРНА.......

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

bart написа:Problem e. S tazi profesija edva li shte poluchi(sh) neshto za adaptivnost, t.k. i na nai-tupija e jasno, che nikoga njama da raboti(sh) kato psiholog.
Shansovete spored men sa mnogo malki.
Az poznavam bulgari koito rabotiat v Canada kato psiholozi.
kork
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 2:06 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от kork »

радвам се да го прочета,vladi,добре е да знае човек ,че все пак има реализация . благодаря за окуражаващата информация.
Pincher
Мнения: 274
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 4:15 pm
Местоположение: u kanadsko, do rekata v diasno

Мнение от Pincher »

za svedenie.
rabita za psoholozi ima mnogo, po razbiraemi prichini. zaplashtaneto e poveche ot dobro. ako si na chastna praktika 60-80 $ na chas. stiga da imash cenz i da si sazdadesh klientela. otnema mnogo vreme no e vajmojno. no tribva da se izuchish i da vlezesh v ordera na psiholozite. posle ti se otvariat dosta vratichki. no te chiakat mnogo trud, nervi i bezsanni noshti. ako si gotov, pochvai da uchish za interviewto. GOOD LUCK. :D :beer: :beer: :beer:
kork
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 2:06 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от kork »

благодаря за сведението-Pincher,и досега не ми е било лесно,не очаквам и в бъдеще да ми бъде,смятам ,че съм много мотивиран ,и не ми остава нищо друго освен подготовка,подготовка и пак подготовка .благодаря още веднъж за информацията като,че ли вече виждам добри възможности за близко бъдеще.а трудностите -ще ги има в изобилие , това е ясно , но човек какво ли не прави за едно по-добро бъдеще
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
kork
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 2:06 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от kork »

благодаря ти - bbb- полезна и конкретна информация,която ще ми бъде полезна в бъдеще . още веднъж ,благодаря
chili
Мнения: 94
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:48 am
Местоположение: Canada

Мнение от chili »

E на т'ва му викам аз приказки и легенди на народите.Аз ако съм слушала как и колко е трудно, нямаше да завърша висше. Половин курс се отказа пред очите ми да влезе на изпит,щото им казали, че било трудно. По-лесен изпит не бях имала, та чак се ядосах после. Оглеждай се преценявай, но никога не се отказвай, щото някой е казал, че било трудно. На теб, пък може да ти е лесно.Хората имат различно усещане що е гърч.Кандидатствай и успех.:)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

i po kakvo e bil tozi izpit, ako ne e taina
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
nikolovata
Мнения: 290
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 4:40 pm
Местоположение: До mоста...

Мнение от nikolovata »

Привет,
единственото, което не уточняваш в постинга си е, за къде си се насочил да емигрираш (имам предвид Кебек или Онтарио). Относно шансовете за виза, др. са ти отговорили изчерпателно, така че не виждам нужда да се повтарям.

Ето инфо, която може да ти е полезна за следване в Кебек (цена на всеки кредит около 200$), приема изобщо не е труден (личен опит) и дори трудов стаж по специалността може да компенсира някои др. изисквания. Страницата е на френски, но се надявам да има кой да ти я преведе (ако не, мога да се наема да резюмирам).
http://www.websysinfo.uqam.ca/regis/pkg ... 091#CONADM
Аватар
nikolovata
Мнения: 290
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 4:40 pm
Местоположение: До mоста...

Мнение от nikolovata »

nikolovata написа:Привет,
единственото, което не уточняваш в постинга си е, за къде си се насочил да емигрираш (имам предвид Кебек или Онтарио). Относно шансовете за виза, др. са ти отговорили изчерпателно, така че не виждам нужда да се повтарям.

Ето инфо, която може да ти е полезна за следване в Кебек (цена на всеки кредит около 200$), приема изобщо не е труден (личен опит) и дори трудов стаж по специалността може да компенсира някои др. изисквания. Възможност за степендия от държавата (при необходимост), която после се разделя на две-заем(плаща се с минимална лихва в срок договорен с банката) и степендия, около 60 %, която се дава безвъзмездно.
Страницата е на френски, но се надявам да има кой да ти я преведе (ако не, мога да се наема да резюмирам).
http://www.websysinfo.uqam.ca/regis/pkg ... 091#CONADM
kork
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 2:06 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от kork »

така и ще направя -''chili''-,така и ще направя,надявам се да успея .благодаря ти за подкрепата.
kork
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 2:06 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от kork »

благодаря ти - ''nikolovata''- относно къде точно ,все още не съм решил, затова и питам по информираните от мен,вероятно там където има повече възможности за не толкова скъпо образование,съчетано с възможности за работа,в смисъл да покривам някаква част от разходите си а не само да харча готовите пари,а това за Кебек,което пишеш звучи доста добре , ако имам проблеми с превода, и са ми необходими някакви уточнения, ще ти изпратя ЛС, още веднъж ти благодаря
Заключено