Отрицателните страни на живота в Канада.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
em4o
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 10:13 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

problem

Мнение от em4o »

bbb написа:
iliana написа:Ей, Емчо е свестно момче. Познавам го. Ама според мен е сбъркал провинцията.

А ей за тия му думи шапка свалям
Ami hodih si , osuznah sobstvenata si posredstvenost i se vurnah obratno......
Колко от нас пишештите тук имат смелост да напишат подобно нещо?
Koe, che Canada e super za posredstvenite li? :D :D :D

Problemut ne bil v Canada , a samo v provinciata.Mi to blizko do akula. :D
Vsu6nost problemite sa niakolko: Purvo 4e izliazohme ot purvi4nia bulion, posle 4e ni zavladiaha turcite a ne avstriicite....... sburkahme na porobitel mamka mu :cry: no tova e gre6ka na pradedite ni. Posle diado mi kato me vode6e na detska gradina mi kupuva6e 6okolad4e (za da me predpazi ot depresia) az oba4e purvosignalno vseki put reviah vse po - silno.... no tova e gre6ka na diado mi.... posle kato pootrasnah , napravih purvata si seriozna gre6ka : popitah maika mi za6to momi4encata na plaja sa razli4ni otpred :D (niama da se citiram to4no , da ne me izgoniat ot foruma.... :oops: ) ...ot togava imam goliam respekt kum jenite.....
Posle zavur6ih Minno-geolojkia dva puti (tova si be6e pravilno) sled koeto ni v klin ni v rukav doidoh v QC(gre6ka)...Tuk razbrah 4e e triabvalo da si vzema jena predi da doida tuka ....i 4e ne6tata (po otno6enie na jenite v Canada) niama da sa kato v BG(pak gre6ka). Posle si otidoh v BG "zavinagi"(gre6ka) i kakto ve4e kazah osuznavaiki sobstvenata si posredstvenost se vurnah obratno v Canada(pravilno) koiato e super ne samo za posredstvenite no i za neposredstvenite.... :lol: Kolko mnogo gre6ki za edin kratuk jivot... :cry:
Abe niakoi hora v toia forum mnogo naseriozno vzeha da me vzemat , a i sebe si su6to...... Niamam predvid tebe .....Imam predvid spora na tema koi e po-po-nai svetul.... s tova otgovorih i na "BECKS" - tova e birata.... :beer:
are 4e mi se dospinka....
:wink:
от умората ми омръзна.....
Stoni

Мнение от Stoni »

Здравйте пълни КОМУКРАКОшматароци,
Искам да ви известя, за един друг вид КРАКОЗИЯНЦИ, който Вие винаги или пропускате съзнателно или се правите на луди, че такива НЯМА.

НЯМА ама ИМА??!!!

Аз от БГ си тръгнах със следните активи от 20 години учене и 17 години работа.
Семейство с 2 деца :beer: :beer: здрави и живи :beer: :beer:
Служебна кариера с переспектива "национален връх на КРАКОСЛАДОЛЕДА"и заплата по тукашен стандарт 90 000 годишна.За бенефиси няма да Ви говоря, че 8)
Жена ми,
работа за чижда фирма и за 10 инфлационни години никога под 1000 ДМ на месец.Кариера "регионален връх на КАРАКОСЛАДОЛЕДА"
Други доходи от фирма (съдружие) с две основни дейности, "МНОГО ПАРИ" по КРАКОМЕЗУРАТА :wink:
И всичко това до момента на самолета със супер переспективна тенденция
и с ЕДНА ЕДИНСТВЕНА НЕГАТИВА
всичко това заобиколено от КОМУКРКОЗЛОБАРИКУС-ТВАРИКУС.
Нямало е как да го видя това същество до 35 години инак и ден не бих му служил :idea:
Тук то липсва и най напоследък забелязвам тенденция за отлив на набеза му, което ме радва :beer: :beer: : :beer: :beer: :beer:

Така, че и пред переспективата да работя за 100 000 хил.в КРАКОЗИЯ при условие, че ще е за КРОКО и с КРОКО не се връщам.Виж ако е за намаляване,узъптяване,изпаряване на КРОКУСЪЩЕСТВОТО от всяко ниво, по всяко ниво, със нормални методи и средства(неизнамерени още) се връщам(ВРЕМЕННО) :beer: :beer: :beer:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Stoni написа:Служебна кариера с переспектива "национален връх на КРАКОСЛАДОЛЕДА"и заплата по тукашен стандарт 90 000 годишна.
Стони и ти ли си от тея дето са правели по 5000лв на месец бе брато :lol: Почвам да се плаша, всички богаташи от БГ се изнесли и се тръснали в Монреал, Квебек... Страх, казвам ви :shock:
Stoni

Мнение от Stoni »

Имало е месеци и такива суми но не в лева щото с 5000 лв. си купувах от колегите на батето 1,5 долара.
Мисълта ми беше, че не всеки се е изнесъл от глупост, за пари, излъган или политическата му кариера от 3 месеца е свршила поради падането на брачеда от влас :wink: :beer: :beer: :beer:
И не всеки ще се върне там, за служба да краде и да се издига в очите на КОМУСЛЕПИКУС или за пари на всяка цена и средства.
Аз примерно предпочитам нормална работа и нормален живот т.е. дал 1 взел 1,15 :beer: :beer: :beer:
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

miteto написа:
Stoni написа:Служебна кариера с переспектива "национален връх на КРАКОСЛАДОЛЕДА"и заплата по тукашен стандарт 90 000 годишна.
Стони и ти ли си от тея дето са правели по 5000лв на месец бе брато :lol: Почвам да се плаша, всички богаташи от БГ се изнесли и се тръснали в Монреал, Квебек... Страх, казвам ви :shock:

Малеее...то верно бе.....гледам тука много хора изкарвал 5 000/УСД,Лева/ на месец в БГ-то...супер стандарт, супер страхотии....и накрая всички тези хора кацнали в Квебек да се мъчат за 8$ на час...............тоя странен вятър не го разбирам. :shock:
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Stoni

Мнение от Stoni »

Ок.Извинявай таралеж :wink:
Последно промяна от Stoni на Пет Юли 28, 2006 1:00 am, променено общо 1 път.
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

Stoni написа:Ми таралеж, да ти запалят боцките ли искаш та да разбереш??!!
Или разбираш или лапаш мухи :beer: :beer:
Стони,

Не съм имала впредвид теб.

твоята гледна точка я разбрах и съм съгласна. Моята е подобна....
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

I az se chudja zashto vse oklo kalkulatora se zavartat temite.
Che e vazno, vazno e , no sas sigurnost edna ne malka chast ot horata tuk sa reshili da emigrirat po prichini razlichni ot tezi, koito mogat da se izchisljat s proslovutata mashinka.
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

A moeto lichno i skromno mnenie e che : Ima mnogo ama mnogo izperkali/ne na sebe si,idioti/ vav Kanada kato cialo.Ne viziram dadena provincia shtoto idiotite sa navsiakade,a balkanskite sa naj mnogo,i naj....naj...i.tn. :D :D :D
kakвото потърсило,такова намерило
Заключено