Пътувалите с животни

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Пътувалите с животни

Мнение от simplyaven »

здравейте :) моля ви да ми кажете държавни лечебници, откъдето мога да взема сертификата, който сте описали в темите си за пътуване с домашни любимци! търся в гугъл и нищо не намирам на държавни лечебници... зная много частни такива, но видях, че сте посочили като изискване да е държавна! много ви благодаря :)
sun shine
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Май 27, 2006 2:08 am

Мнение от sun shine »

ние си вадихме сертификат за котката преди месец. Клиниката е в бизост до бившата Първа Работническа болница - има супермаркет Магазинъ 345 - в блока зад него е клиниката. Не знам дали е държавна, но сертификата е около 5 лв и на нас ни свърши работа.
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

извинявай, но не я знам тази болница... можеш ли да ми кажеш адрес или някакви контакти, как да се свържа с тях? :roll:
sun shine
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Май 27, 2006 2:08 am

Мнение от sun shine »

съжалявам, но нямам нито адрес, нито тел - проверих и на сертификата - не пише. Но лесно се намира - Първа Работническа Болница е до Централна гара. Този супермаркет Магазинъ 345 е доста голям - клиниката е във висок блок зад магазина - мисля че блока беше номер 305 - но не съм сигурна....
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

добре, ще погледна на карта, благодаря ти :)
sun shine
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Май 27, 2006 2:08 am

Мнение от sun shine »

половинката се сети точното място - блока е 39, а Първа Работническа сега се казва 5-та Градска Болница. Тожа е карта на мястото :
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=dbbc0 ... x=24&iy=31
Успех!
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

страхотни сте! страшно много ви благодаря :D
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

На ул. Иван Вазов (пряка на Шишман, която почва от Раковска и излиза на Спортната палата) има ветеринарен кабинет, аз от там съм взимала сертификати. Важи само една седмица след издаването. Един чип би ти спестил доста разправии с документи по границите.
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

ще проверя на Иван Вазов... да, за чипа знам, но се радвам че не го изискват все още в канада - моята животинка имаше доста неприятни преживявания в последно време /здравословни/ и гледам да й спестя излишни манипулации, доколкото е възможно :roll:
Заключено