Нов повод за гордост!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Нов повод за гордост!

Мнение от Marto »

От в-к Стандарт:

Скандален учен ни изкара глупаците на Европа

Българите са сред най-глупавите нации в Европа. Това излиза от изследване на Университета в Ълстър, Северна Ирландия. То класира средното ниво на интелигентност на европейските жители. Нашата страна е на двайсето място със среден коефициент на интелигентност 94. Същият е коефициентът на французите и румънците, но кой знае защо ние сме класирани между тях. Гърция ни бие с една точка, а Русия - с две. След нас са само турците и сърбите с коефициенти съответно 90 и 89.


Няколко теорийки:
1. Всичките умни се изнесохме
2. Този е някакъв расист
3. Сигурно са тествали само цигани
4. Аз и всички, с които не сте съгласни сме комплексари.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Let it go...
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

v tozi grad, na tozi velik izsledovatel, imashe mnogo bombeni atentati navremeto. ot tam sthe mu e doshla ideyata da izsledva koy narod e po-po-nay. mi vsichki sme prosti, ama nyakoi sme po-umni. mrazya socio-ingenerite, s nistho ne sa doprinesli za razvitieto na chovechestvoto, samo deto si pravyat nyakakvi tehni si izvadki- hilyada i ne znam kolko si dushi, bili predstavitelna grupa, ay holan. az zatuy vse im otgovaryam- mi ne znam ili kolebaya se da otgovorya, dori i da stava vapros za nivoto na reka dunav v santimetri- sans changement, ako sthe da e prelyala :lol:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Verno e ,shtom 16 g ni praviat na glypaci i nie si malchim i biagame ot Bg za da se spasim i ostavihme tyrci i kradci da ni ypravliavat kakvo poveche ot tova ??
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

mi v severna irlandiya da ne upravlyavat pak irlandzite? :D
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

Муха най накрая прозре истината и ти :)
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Mi v Francia marokancite li ypravliavat ?:)))
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

az moze i da se gordeya che sam bg, ama nyakoi drugi hora moze da gi e sram che az sam balgarin :D
Аватар
naskoflex
Мнения: 1104
Регистриран на: Вто Окт 05, 2004 6:10 am
Местоположение: лудницата в Лом

Мнение от naskoflex »

Брато виж във Франция,тия онанисти студентите ква война напраиха,хората са си виновни за това дъно в което сме :)
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

sthoto sa studenti kato horata, ne chakat nyakoi da gi izdarza i da im prastha burkani s messo :D nyama da ya opravite bg, prosto sa nespasimi nesthata, nay tapiya mi sauchenik ot osnovnoto, deto zavarshi ot varna v traktornoto v devnya, krade 15 godini v germaniya i sega e viden biznesmen. ma otvrat ot vsyakade, ama vsichko sthe se varne na negovite detza, a ne na moite, sthoto az nyamam takiva, vremeto ne stigna ,a i prehoda me zabavi :lol:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Borsay ne si prav priately
I az sam bil stydent i sam se grijeh za sebe si i to bez burkani zashtoto niamashe koi da mi gi pravi i vsichko e do naglasa i nachin na jivot !!
raboteh i ycheh stava no niamash lichen jivot i za Bg sam prav mnogo izsprostiaha tyka i vseki gleda da te precaka kakto moje niama go choveshkoto veche :(
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

Ето още малко по темата:

http://news.bg/article.php?cid=10&pid=0&aid=176198

Не знам колко може да се вярва на ирладския учен, но това, дето го пише в горния линк, го вярвам.

Тъжна история...
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Shto da e tazna be, to tuka sigurno sa 44 % det ne go znaiat tva.
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

Estestveno, shtom niakoi kazva che sme glupavi sigurno kazva istinata. :)

Ia eto tuk druga klasaciika.

Interesno che niakoi ot po-glupavite v Evropa sa sred parvencite v sveta i obratno. Eh klasaciiki :)

PS.Sigurno IQ-to mi e mnogokratno po-nisko ot tova na avtora na temata ta ne moga da razbera kakvo e obshtoto mejdu temata i "Jivot v Canada" ? :D
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

http://www.everexplore.com - Explore with a camera!
Заключено