Внимание- децата!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Явно пак ще ме преместят в джънка ама аз да си попитам.
Според вас кога това нещо Джой ще си изтрие пак всичките мнения и ще остави останалите участници в темата да "висят" кат стар ху*?
Приемам облози. Аз залагам 10:1 че няма да й трябва много време :wink:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

pomiar написа:Аз залагам 10:1 че няма да й трябва много време :wink:
това е сериозен коефициент за Еврофутбола- нещо като да заложиш на победа на Първа Атомна/Козлодуй/ срещу Левски , или Самбенедетезе-Милан :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

pomiar написа:Явно пак ще ме преместят в джънка ама аз да си попитам.
Според вас кога това нещо Джой ще си изтрие пак всичките мнения и ще остави останалите участници в темата да "висят" кат стар ху*?
Приемам облози. Аз залагам 10:1 че няма да й трябва много време :wink:


пуми, заяждаш се.

Ако не си в час, да ти кажа, че вече се заключват всички стари теми (май давността е 1 месец), тъй че няма да се загуби много ако някой реши.

А на Джой май са й направили спец-бекъп, защото мненията са й особено ценни. Тъй че напразно се безпокоиш (заяждаш) :wink:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

pomiar написа:Явно пак ще ме преместят в джънка ама аз да си попитам.
Според вас кога това нещо Джой ще си изтрие пак всичките мнения и ще остави останалите участници в темата да "висят" кат стар ху*?
Приемам облози. Аз залагам 10:1 че няма да й трябва много време :wink:
ааа,градски,този път си мълча като д..е,няма да се поддам на провокациите и после пак да ме метнат в джънка :lol: :lol: :lol: Остави Джой на мира,тя сега е на ход тук,нека си пише момичето,нека се хвали :wink: Ние стеб сме си и ще сме си обикновенни животни,неразбиращи сложните човешки характери.
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
play
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:56 pm

Za6to se zaiajdate?

Мнение от play »

Mislia 4e tova koeto e povod za tazi tema vaob6te ne e za podzeniavane.Mnogo to4no go e kazala i ako niakoi si misli 4e tova sa vreli nekipeli tolkova po-zle za nego.Informazia naistina moje da dade vseki "dobrosavesten grajdanin" i naistina triabva da se vnimava kakvo se govori i pred kogo.Imaite predvid 4e tuk im se nasajda,4e sa dlajni da dadat informazia,ako imat niakakvi podozrenia,nasar4avat gi i sa sigurni,4e tova e v polza na ob6testvoto.
Sme6no e da zlobeete,nemoje li da se ograni4ite kato si spodeliate pomejdu si......6tom tolkova Vi radva.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Теб от наргилето ли така те прокарва на мир :D ?
Къде си чул помияр и мечка да се ограничават като им падне :lol: ?
Иначе си прав, трябва да се внимава какво се говори, майка-немайка, хормони-нехормони, тук се отнасят сериозно към благоденствоето на новородените. Всеки ще рапортува и най-малката подробност. Длъжни са. Аз като родих безбройни сестри ме следяха дали и как сменям памперси, дали и колко плаче бебето, как го храня, колко пъти ги викам, как се справям ... В тяхната стая попълват разни чартове, когато се убедиха че можем да се оправяме сами ни изписаха. Вярно е още че никой няма да седне да си вади изводи от мнението само на един наблюдаващ :wink:. Мисля че дете се отнема трудно, когато редица инстанции са се убедили че майката наистина не се грижи качествено. Да не драматизираме.
Циганите - на Сатурн !
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Както и очаквах, изсипаха ми се огромни неприятности на главата заради позицията ми по този случай. :shock: :?

Приемам всякакви препоръки за стабилен адвокат, защото най-вероятно ще имам нужда! :?
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

JOY написа:Приемам всякакви препоръки за стабилен адвокат, защото най-вероятно ще имам нужда! :?
На мен ми се струва, че имаш крещяща нужда от добър психиатър :shock:
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Re: Внимание- децата!!!

Мнение от survivor »

JOY написа: Забравете за лични ценности от рода : «Той е бъдещ мъж и трябва да бъде силен и самостоятелен! Той не трябва да бъде ласкан, защото е мъж и не трябва да бъде възпитаван като момиче! Той е мъж и трябва да се защитава в училище, когато го обиждат! Мен са ме оставяли така и аз прекрасно се оправях- значи и моето дете мога да възпитавам по този начин!» Този начин на мислене рано или късно ще ви доведе до сериозни неприятности.
Не знам кой от какво има нужда, ама горният цитат мисля че е добре да го има предвид всеки родител, който идва насам. Давам го пак за да не се загуби в плявата от обиди и разправии.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

JOY написа:Както и очаквах, изсипаха ми се огромни неприятности на главата заради позицията ми по този случай. :shock: :?

Приемам всякакви препоръки за стабилен адвокат, защото най-вероятно ще имам нужда! :?

Абе нали си само студентка, как може в демократична страна да се нуждаеш от адвокат заради заемана позиция и то в рамките на учебната ти програма ! :shock:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Абе нали си само студентка, как може в демократична страна да се нуждаеш от адвокат заради заемана позиция и то в рамките на учебната ти програма !
Ами... :cry: така, може...прави си сметка колко е демократична.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Добре де, Джой, разкажи малко какво стана, поплачи на виртуалното ни рамо ... аз съм твърдо с теб, особено ако си защитила майката !!!! Ако трябва ще ти стана адвокат :wink:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

krimon написа:Добре де, Джой, разкажи малко какво стана, поплачи на виртуалното ни рамо ... аз съм твърдо с теб, особено ако си защитила майката !!!! Ако трябва ще ти стана адвокат :wink:
:cry: Сълзи вече не ми останаха...и думите са ми заседнали ......
Знам само че съм абсолютно в правото си и трябва да го докажа и да и размажа физиономията на тая... :cry: За всички майки и студентки, които е стъпкала по пътя си.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

айде де, помогни на "другарския съд" тук, как да разберем какво си направила, какво е направила "оная" .... не плачи, мило другарче :plach:

Все пак не винаги имаме право, но чак пък до съд заради изразена позиция ... Ти във форума си спорна личност, точно заради изразяването на мнението по особено категоричен начин. Това може да допринесе за сериозни неприятности ... но не в такъв вид.

Ти нали първоначално тук каза, че нямаш намерение да се противопоставяш ? Защо се отметна от намерението си ?
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Така е за съжаление ,един по рано друг по късно му се налага да установи зблъсквайки се с канадската действителност в каква демократична и хуманна страна живееме.Рано или късно розовите очила започват да капят като есенен листопад.
Моите съболезнования към Джой.И скорошно отрезвяване на останалите. :(
Заключено