problem sas sasedite

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

Az bih posvetila niakolko vecheri na zapisvane na razgovorite im :-) posle bih napechatala vsichko i bih im go pusnala v poshtenskata kupia (anonimno eststveno) s poiasnenieto che shte raprostraniavam transkriptite na tehnite razgovori vseki den sred vsichki sasedi...mi taka de...sled kato ne im puka kolko visoko govoriat...ne bi triabvalo da im puka koi gi chete...nali taka? :wink:
Аватар
Таратор
Мнения: 1006
Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 4:04 pm
Местоположение: Монреал

Re: problem sas sasedite

Мнение от Таратор »

Optimist Creed написа:Нали знаеш "Който не обича да го бутат в автобуса ... си купува кола." :wink: .
..... за да го бутат/блъскат по пътя. :lol:
Изображение ... и в темите също!
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

BabaPena написа:Az bih posvetila niakolko vecheri na zapisvane na razgovorite im :-) posle bih napechatala vsichko i bih im go pusnala v poshtenskata kupia (anonimno eststveno) s poiasnenieto che shte raprostraniavam transkriptite na tehnite razgovori vseki den sred vsichki sasedi...mi taka de...sled kato ne im puka kolko visoko govoriat...ne bi triabvalo da im puka koi gi chete...nali taka? :wink:
Ами ако не владее пакистански Адриана :lol: ?
Циганите - на Сатурн !
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

абе вие къде сте живели в БГ?в панелките как се чува от 1-вия до 15-тия етаж????сега големи претенции-говорели хората :lol: :lol: :lol: ако сте наистина баровци като батето,какво дирите на този континент,където само бедни и нещастни емигранти виреят
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

anxeli написа:
BabaPena написа:Az bih posvetila niakolko vecheri na zapisvane na razgovorite im :-) posle bih napechatala vsichko i bih im go pusnala v poshtenskata kupia (anonimno eststveno) s poiasnenieto che shte raprostraniavam transkriptite na tehnite razgovori vseki den sred vsichki sasedi...mi taka de...sled kato ne im puka kolko visoko govoriat...ne bi triabvalo da im puka koi gi chete...nali taka? :wink:
Ами ако не владее пакистански Адриана :lol: ?
Aaaaaa...ama te pakistantsi li bili...shtot tia pishe 'horata' (da ne reshite sega che sam rasist! :wink: )...Az ot blok v koito imam za sasedi pakistantsi, ili sekFi predstaviteli na indo-miusolmanskata poroda) se iznasiam na sekundata!
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

между другото някой преди време беше описал разликата между панелите и местните блокчета - едно е в България да чуваш през панелите че оттаък живее някой , свири на пиано или пуска музика и съвсем друго е да слушаш физиологическите звуци на съседите си или като звънне часовника да се пресегнеш да го спреш и после да видиш , че не е у вас .
аз чувах преди на съседите си модема като влизаше в интернет , на дайл ап .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
Таратор
Мнения: 1006
Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 4:04 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от Таратор »

tochica написа:аз чувах преди на съседите си модема като влизаше в интернет , на дайл ап .
И аз, и аз. :evil:
Изображение ... и в темите също!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

anxeli написа:
BabaPena написа:Az bih posvetila niakolko vecheri na zapisvane na razgovorite im :-) posle bih napechatala vsichko i bih im go pusnala v poshtenskata kupia (anonimno eststveno) s poiasnenieto che shte raprostraniavam transkriptite na tehnite razgovori vseki den sred vsichki sasedi...mi taka de...sled kato ne im puka kolko visoko govoriat...ne bi triabvalo da im puka koi gi chete...nali taka? :wink:
Ами ако не владее пакистански Адриана :lol: ?
няма такъв език, анкзели, нарича се урду :wink: в събота ако пуснеш OMNI 2 може да му се налюбюваш
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

tochica написа:между другото някой преди време беше описал разликата между панелите и местните блокчета - едно е в България да чуваш през панелите че оттаък живее някой , свири на пиано или пуска музика и съвсем друго е да слушаш физиологическите звуци на съседите си или като звънне часовника да се пресегнеш да го спреш и после да видиш , че не е у вас .
аз чувах преди на съседите си модема като влизаше в интернет , на дайл ап .
.....aide stiga .e tova e sluh
THE LAST LINE OF DEFENSE
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

разликата между слух и лично мнение се състои в :" аз чух от на леля ми братовчедка й " и " аз преди чувах ...." .
както и да е , модема се изтрайва .
лошото е когато съседите китайци решат да правят секс , настъпва едно квичене ...
решението е нов блок .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Поне разбирате че около вас има живи хора.
Пак аз разбрах че имам саседи чак като ги понаводних!!!
И никога не съм виждала деца в блока, странно.
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Таратор написа:
tochica написа:аз чувах преди на съседите си модема като влизаше в интернет , на дайл ап .
И аз, и аз. :evil:
Az pak im slu6am na na6ite poniakoga telefonnia sekretar,..., ama kato ne wdiawam mnogo rumanski ...

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Заключено