Merudiq??

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

да се намеся и аз,макар че не ми е работа,ама се дразня от такива изказвания-кои на кого пише,и по колко пъти на ден го прави.Ами нали затова е този форум,не стига,че човека има желание,и отговаря на всеки,ами сега-защо го прави.какъв е проблема,ако има ограничение,поне да се знае,може и аз вече да съм прескочил лимита.А пък BillyBG щом го дразни кои и къде и кога и колко пише,нека да не чете този форум.
Хаиде весели празници и от мен
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 8:52 pm, променено общо 1 път.
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Botzo написа:
G_Rosi написа: ... Gez,напредваш ! Махнал си линка под чертата ...
Ама G_Rosi аз също имам страница в която има и цени и беше неколкократно рекламирана тук. Ама никой нищто ме ми каза. Нека секи прави услуги, а който иска може и цени да слага. Аз суъм на мнение че за всеки влак и има пътници. Всеки от нас знае да смята и може да си избере. Това е ........ и да не пропусна да припомя линма си:

http://www.geocities.com/go_to_quebec/

И както казваше котаракът Леополд:
Ребята, давайте жить дружно !!!

Весела нова година.
Може и да си прав за себе си!

Но това нещо се нарича реклама, след като печелиш от този сайт! И по законите на бизнеса тя трябва да се плаща!

Щастлива Нова година!
Изображение
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 8:52 pm, променено общо 1 път.
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Hi
Zashto - "napredvash" :?: Inache izostavah li?...ta tova e nishto...vapros na lichen izbor. Takiva hora kato avtora na tazi tema me nakaraha da se preboria linka mi da soi tam, a sega pak takiva me karat da go mahna. Ne moga da razbera kakvo tolkova vi drazneshe toq link. Edno vreme imah jelanieto da se zanimavam s web design i si napravih sait, koito si me kefi. A i e polezen mislia...e - ne tolkova, kolkoto foruma, no e neshto. Mnogo mi haresvashe kato stoeshe tam. Moje pak da si go sloja niakoi den...
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Не зная къде може да се плати и въобще дали може да се плаща! Политиката на сайта се определя от собственика му, а аз не съм този човек!

Ако искате можете да го запомните: аз не се карам с никой ! Просто се опитах да обясня , че в страната към която сте се запътили се играе по правила и е много по-различно от анархията в България !
Познавам доста "стари" и "нови", успели и неуспели емигранти , но всички са единодушни - не се ли научиш да съблюдаваш правилата на играта просто си загубен! А емоциите в повечето случаи вредят!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Hi
G_Rosi, triabva da ti kaja, che parvo pitah Plamen za cenata, i kogato razbrah kakvo triabva da platia, pusnah moq link. No tai kato veche ne smiatam, che plashtam niakakva cena, vapreki che vsichko prodaljava po staromu, mahnah linka...
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
The Great Bastun
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:08 am
Местоположение: ПАМПОРОВО, БОРОВЕЦ И МОРЕТО !!!

Мнение от The Great Bastun »

Botzo, Botzo,

сайта дето си го пуснал за реклама :

http://www.geocities.com/go_to_quebec/

е пълен с правописни грешки. Виж вземи да ги оправиш, изобщо мноооого аматьорски си се представил...
Иначе идеята е добра , но неосъществима....

....
- Развеждане из градът
Ако имате нужда да опознаете .........

....
Тук е мястото да кажем нещо и за нас. Или кои сме ние ...
Ние сме малка (поне за сега) група българи, които са обединени от ИДЕАЛНАТА цел да помогнат без да очакват нищто в замяна. Това звучи малко невероятно, но в дадения случай е неуспорим ФАКТ.
Няма как да пропуснем името на първата откликнала на тази идея и допринесла бескрайно много за осъществяването и - Цветелина Калдерон. Надяваме се нейното име още дълго да бъде срещано на всякъде кадето има нужда от безвъзвратна помощ.
Следват...

- Богдан Морфов - Създателят на този SITE.

...
това видях на пръв поглед само......
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 8:51 pm, променено общо 1 път.
Plamen

Мнение от Plamen »

Може ли само да уточня, за да не се карате и неразбирате.
Гец ме попита и аз му казах, че може да си остави линка към неговия сайт /защото преди това го триех/, само ако дава полезна инфирмация. Той се съгласи и линка му остана. Той искаше да си плаща, но за сега няма цени и условия за рекламиране в ТОЗИ сайт. И идеята е не да го комерсиализираме, а да носи полза за всички. И много се надявам да успяваме. Досега съм обвиняван в какво ли не. Остава да почнем и пари да пебелим /както би се изразил някой ако сложим 1-2 платени реклами за по 50 долара годишно/ и съвсем ще оплескаме работата....та за това за сега е така. Тец си плаща с информация и за мене е ОК. Другите също ако си плащат с добро участие и полезни идеи и линкове също могат да се рекламират...за сега. Това е. Ако на някой рекламата му пречи да не чете. Всеки има право да си сложи какъвто линк иска към изказването. Щом не обижда никой- ще стои.
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Пламене, Така да бъде ! Ти си шефа! :)))
Това http://www.wineglobe.com/12616.html
или това
http://www.thewhiskyexchange.com/produc ... lend7d.htm
а може би това
http://www.thewhiskyexchange.com/products/prodcham5.htm
- по твой избор имаш от мен заради сайта!
Изображение
Щастлива Нова Година!:)))
Plamen

Мнение от Plamen »

Роси, ей това е мъжка приказка /въпреки че ти си жена, но нека мъжете да ги е срам :lol: /.
Аз ти предлагам да се концентрираме върху първия линк...даже може да вземем 3 Джонита за 500 долара...нали е на далавера :idea:
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

goliama mechka написа:да се намеся и аз,макар че не ми е работа,ама се дразня от такива изказвания-кои на кого пише,и по колко пъти на ден го прави.Ами нали затова е този форум,не стига,че човека има желание,и отговаря на всеки,ами сега-защо го прави.какъв е проблема,ако има ограничение,поне да се знае,може и аз вече да съм прескочил лимита.А пък BillyBG щом го дразни кои и къде и кога и колко пише,нека да не чете този форум.
Хаиде весели празници и от мен
Zabravih da kaja - Mersi za podkrepata Mechka
Plamen написа:Гец си плаща с информация и за мене е ОК. Другите също ако си плащат с добро участие и полезни идеи и линкове също могат да се рекламират...за сега. Това е. Ако на някой рекламата му пречи да не чете. Всеки има право да си сложи какъвто линк иска към изказването. Щом не обижда никой- ще стои.
Dobre e, che kaza Plamene, ta ako resha pak da si sloja linka kam lubimia sait, da ne se pritesniavam...Veseli praznici
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Plamen написа:Роси, ей това е мъжка приказка /въпреки че ти си жена, но нека мъжете да ги е срам :lol: /.:)
Пламене, нали знаеш с каквито се събереш такъв ставаш !Изображение
Plamen написа:Аз ти предлагам да се концентрираме върху първия линк...даже може да вземем 3 Джонита за 500 долара...нали е на далавера :idea:
"Който гори парафинови свещи , Господ му дава парафинови свещи !
Който гори лоени свещи, Господ му дава лоени!" и важи с пълна сила и за питиетата!
Това го чух от един арменец , а арменците за мен са най-практичната и хитра нация! :twisted:

http://www.123greetings.com/events/new_ ... year3.html
Аватар
Sven
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:57 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Sven »

Oleeeee, da vi kaja 4estno dosega ne ia biah gledal tazi tema no poneje postoianno se obnoviava mi stana interesno i re6ih da nadnikna! Oba4e napravo se izkiorah, ta dori mi stana nelovko, poneje izleze 4e mai i az sum zamesen! :oops: 4udia se az za kakva merudia mi govori Gez! :beer:
Abe hora navremeto v srednovekovna Anglia po vreme na bal damata na kralia iztursila jartierata si. Ujasen sram - spored togava6nite nravi! Kraliat oba4e se navel, vdignal fintiflu6kata ot poda i se zaki4il pred vsi4ki s neia. I taka v produljenia na stoletia ordenut na jartierata bil nai-vis6eto prizvanie, koeto niakoi moje da zasluji! :roll:
Kude sme trugnali bez merudia be!?! 4e za nas bulgarite tia e kato solta na zemiata. :idea: :D :beer:
Sega 4asove predi Novata godina iskam da vi pojelaia ne6to ot edna pesen na Maia Ne6kova.

Za priatelite na6i neka vdignem tejki 4a6i
i otpiem glutka vino!
Neka zlo da ni zabravi, da sme jivi, da sme zdravi
i jiveem 100 godini! :beer:

P.S....A Gez-a e pi4 otvsiakude!!! :beer:
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Заключено