Imam GOLQMO PITANE za vlizane i izlizane ot Canada!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
galanikol
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 1:33 am

Imam GOLQMO PITANE za vlizane i izlizane ot Canada!

Мнение от galanikol »

Zdraveite na vsichki!

Znam, che sled kato si polucha visata trqbva da vlqza v Canada dokato tq e validna.
Vaprosa mi e sled kato vlqza v Canada moga li da si podam documentite za PR card i posle da izlqza ot stranata? T.e. ima li srok, v koito da prebivavam v Canada po zakon i ako ima kakuv e toi?

Mnogo blagodarq predvaritelno I veseli koledni praznici!
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Мнение от NaviD »

Можеш. За да запазиш PR статут мисля, че трябва да имаш 2 от 5 години престой. Иначе - GAME OVER
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

NaviD написа:Можеш. За да запазиш PR статут мисля, че трябва да имаш 2 от 5 години престой. Иначе - GAME OVER
Че това е срокът не съм сигурна, най-добре е да се провери в сайта. Но ако на първо време те интересува дали след влизането в Канада можеш веднага да излезеш, можеш.
Аватар
ety
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:48 am
Местоположение: Vancouver/ plovdiv

Мнение от ety »

Най-добрият вариант е да изчакаш да си вземеш картата, защото може да стане така, че да те викат имиграционните за снимка или нещо друго и ако си в България не се знае каква ще стане. Вече минахме по тези мъки и не препоръчвам на никой да бърза да се прибира преди да си е взел картата.
nini
Мнения: 215
Регистриран на: Сря Сеп 17, 2003 12:07 pm
Местоположение: Longueuil

Мнение от nini »

A kak shte vleze otnovo v canada bez rezidentskata karta???
Nai-dobre e da izlezesh sled kato ia poluchish.
Аватар
ety
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:48 am
Местоположение: Vancouver/ plovdiv

Мнение от ety »

Ами иминно за това казвам, че трябва да си вземе ПР картата, защото може да напусне Канада, но после, за да се върне трябва да имаш травел документ. Но и той е със срок.
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didi-did »

Tя, картата PR излиза много бързо, за около 20 дни, така че, по-добре изчакай да си я вземеш. А самата карта има валидност 5 години. :lol: .
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Заключено