Има ли бъдеще за 'широки' специалисти

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mama mia »

И все пак не става ясно кога и къде ще кацате...
А за езика-малко е.Трябва да се говори а не само да се разбира.Това е от личен опит...А познаването на компютъра не значи че владееш английски език аз поне познавам доста такива хора в БГ .
Ако искаш съвет-наблегни на езиците,тук в Монреал са два и всеки допълнителен е в твой плюс.А уменията също ще ти бъдат от полза но поне тук искат тукашна тапия та не знам....
Съединението прави силата!
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

dobrev, погледни нещата от гледна точка на работодателя - ти ако си на негово място (в България да речем), ще вземеш ли някой едвам сричащ на български чужденец? Аз си мисля, че винаги ще гледаш да намериш някой друг - а тук други има колкото искаш :-) просто трябва да си конкурентно-способен, а без добър език губиш още на старта :-)
Botzo

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 9:32 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Re: re

Мнение от Rainmaker »

dobrev написа:Не може да се оправиш с комп. ако не разбираш Englich. Нямам самочувствие но като слушам разбирам почти всичко и мога горе долу да кажа това онова. Имам 6 месичен курс, но преди години. Жена ми завърши някакво първо ниво (6 месечен курс) по френски. Сега ще започва второ ниво.
hubavo e che razbirash, no ne stiga
praktikuvai - gledai tv bez da polzvash subtitri, slushai radio na english
i govori smelo ne se strahuvai ot greshki
samo s praktika se uchi ezik :beer:
Две са доказателствата за безкрая - Вселената и човешката глупост. Но за Вселената не съм сигурен.
Заключено