Отново по темата латиница или кирилица...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Братко Кануче пак са те питали "кажете" аз се обаждах за разни неща които така и не направих но първото изречение беше "Какъв е вашия проблем" определено беше учтиво казано но да ме извиняваш аз проблем нямах а просто справка за процедура.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: Отново по темата латиница или кирилица...

Мнение от KolioBalkanski »

Canuck написа:
Ivet написа: Какво общо има уважението между съфорумците и правилата на форума с мейла от посолството!?
Mnogo dobr vapros, Ivet. :P
A, inache teya v posolstvoto, che sa tikvenici, tikvenici sa. Az lichno gledam da ne hodya tam i taka pestya mnogo nervi. Imam alergiya kam vsyakakvi bulgarski institucii. Kato ida v kanadska instituciya me posreshtat s HELLO, MAY I HELP YOU, a v bulgarskoto posolstvo me posreshtat s namrshteni fizionomii i: "KAJETE!" :shock: Kvo da im kaja!? Che sa divi cherveni selyanduri, naznacheni s vrazki, koito ne znayat kade se namirat i bez elementarni obnoski?! Che samo sled godina i polovina shte podam formulyar za otkazvane ot bulgarsko grajdanstvo i tova shte e posledniyat pat, kogato shte mi se nalaga da vlizam pri tyah?!

E, ne im kazah nishto ot tova, shtoto predpochitam da ne si razvalyam nastroenieto.

Happy Thanksgiving na vsichki! :lol: :beer:
ти като историк поне би трябвало да знаеш че историята се мени
едно време си подаваха хората наранени директно от комунизма - аз съм огорчен на тази страна но чак да се откаже човек от гражданство....

а, btw, забележи че аз прописах на кирилица - пробвай, не е толкова страшно...дори след дестина години латиница.
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Diangelo
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 7:21 am
Местоположение: Seattle, WA USA
Обратна връзка:

BG grazdanstvo

Мнение от Diangelo »

Samo da utochnja: Formuljara e "Molba za osvobozdavane ot BG grazdanstvo" "Osvoboden sam ot 95g. Molja da mi prostjat patriotite i rodolubcite, no do sega tova che sam "osvoboden" samo mi e pomognalo. A propos, na koito mu se zanimava moze da vidi "Ukaz na Presidenta" na http://photos.yahoo.com/diangelo1 mislja che e tretata snimka.
Botzo

Re: Отново по темата латиница или кирилица...

Мнение от Botzo »

...
Последно промяна от Botzo на Пон Дек 05, 2005 9:38 pm, променено общо 1 път.
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Отново по темата латиница или кирилица...

Мнение от speedy »

goliamo revane написа:Mного ми е чудно как така, като сме "задължени" да уважаваме родината и съфорумците си като пи6ем на кирилица, на мой e-mail, писан до българското посолство в Отава(на кирилица), получавам отговор на неясен български- НА ЛАТИНИЦА!!!!!????? :shock: :shock: :shock: Нали уж посолствата са за да представят родината ни в други страни.......

Стандартният e-mail по принцип работи само с латиница. Използването на кирилица в e-mail, който да стигне до теб зависи от много неща.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

Diangelo
снимките ти са интересни..
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Заключено