platena touristi4eska visa za canada??

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
malerina
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Сеп 10, 2005 1:42 pm
Местоположение: montreal

platena touristi4eska visa za canada??

Мнение от malerina »

Imam nijda ot inormazia : ) Znaete li ne6to za firmi v BG koito mogat da ti izvadjat touristi4eska viza za Canada? Blagodarja za otgovorite!
Щастливецът
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:39 pm

Re: platena touristi4eska visa za canada??

Мнение от Щастливецът »

malerina написа:Imam nijda ot inormazia : ) Znaete li ne6to za firmi v BG koito mogat da ti izvadjat touristi4eska viza za Canada? Blagodarja za otgovorite!
Аз не зная, но зная към кого не трябва да се обръщаш за тази услуга - към фирма ЖАНА-Е (или поне докато не разгледаш това-онова от писаното по форума за нея).
Извинявай, ако тази информация вече я имаш.
Успех!
7 милиона имат щастието да живеят в България. Другите нямат това щастие, но затова пък имат всичко останало.
malerina
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Сеп 10, 2005 1:42 pm
Местоположение: montreal

Мнение от malerina »

Blagodarja mnogo, Shtastlivez, za otgovora :D Za tazi Jana-E razbrah : )
Ima njakakva firma v Sofia, kojato sre6tu 500 euro ti vadi touristi4eska viza, ne ti obe6tavat 100 %, vzemat parite samo ako uspejat. Iskat si vsi4kite neobhodimi dokumenti.
Za tova iskah da znam njakoi dali e 4uval, ili e vzel taka viza?
Blagodarja :D
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

И какво смяташ да правиш с тази туристическа виза в Ка?
Док........



Неслучайно зададох този въпрос.Не от любопитство!
Просто искам да го предпазя от необмислени действия,като например оставането нелегално в Ка,ако е решил да прави това разбира се.
Не това е начинът да си уреди статусът човекът.
Пък той/тя/, ако иска да споделя...........
Моля,не тълкувайте въпросите ми неправилно!
Док...........
Последно промяна от Doktora на Пон Сеп 19, 2005 4:10 am, променено общо 2 пъти.
TROUBLEMAKER
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Мнение от kosciuszko »

Doktora написа:И какво смяташ да правиш с тази туристическа виза в Ка?
Док........
to ne e li iasno???
da ostane nelegano choveka i da se prisaedini kam poveche ot 1 milion nelegalni veche v Canada
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

vie dvamata poslednite doktor li si ili koj tam i drugia tova ne e va6a rabota kakvo 6te pravi 4oveka vav Ca....toi vi moli za informacia ane da umuvate mnogo!!!
kakвото потърсило,такова намерило
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Мнение от kosciuszko »

potrebitel написа:vie dvamata poslednite doktor li si ili koj tam i drugia tova ne e va6a rabota kakvo 6te pravi 4oveka vav Ca....toi vi moli za informacia ane da umuvate mnogo!!!
posle se chudiat zasto ne ni se smeiat po sveta
vse shmekerii praviat balgarite.
Gledal li si onazi angliiska programa za edna planeta Bulgaria, kadeto vsichko e na obratno?
Horata sa se bazirali na nesto, kolkoto po-malko tarikati balgari, tarsesti shmekerii hodiat po sveta, tolkova po-dobre
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

malerina написа:Blagodarja mnogo, Shtastlivez, za otgovora :D Za tazi Jana-E razbrah : )
Ima njakakva firma v Sofia, kojato sre6tu 500 euro ti vadi touristi4eska viza, ne ti obe6tavat 100 %, vzemat parite samo ako uspejat. Iskat si vsi4kite neobhodimi dokumenti.
Za tova iskah da znam njakoi dali e 4uval, ili e vzel taka viza?
Blagodarja :D
Daj mi 500 EURO i az shte ti kaga kak se vadi turisticheska viza ! :)))
Az bjah s takava + business i ne se predadoh na emigracionnite vlasti , a si hvanah obratnija polet - za svedenie na mnogo znaeshtite po vsichki varposi!
Заключено