Намаления в Montreal-Est за седмицата 1-8 декември

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
sveto
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 9:34 pm
Местоположение: Монтреал

Намаления в Montreal-Est за седмицата 1-8 декември

Мнение от sveto »

Форумът на сайта на българското културно - спомагателно дружество в Монтреал www.bgmontreal.org има амбицията да публикува редовно съобщения за изгодни намаления по магазините в Монтреал. Целта е българите в града да започнат да споделят информация помежду си, която ще е от особена полза както за тях, така и за новопристигащите. В раздела Имигация на Форума има също така допълнителна кратка информация за някои особености на живота в Монтреал.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

sveto,чела съм ти публикациите на тази тема и определено са много информативни и полезни.Много ми хареса! :)
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Az sushto iskam da kaja, che Sveto (kakto i Sveton, ne znam dali e edin i sysht chovek) e prosto nomer 1 po polezna informacia. Ako mojehme da sme pone na 5% polezni kolkoto nego, vsichko shteshe da e prikazka.

Goliamo BLAGODARIA Sveto, za vsichko, koeto pishesh!!!!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Хиляди, хиляди благодарности На Свето(н) за страхотната информация!
Обичам го този човек! :D
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено