PROCEDURATA ZA Quebec

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
ivaiilo
Мнения: 165
Регистриран на: Вто Окт 21, 2003 8:42 am
Местоположение: Vancouver

стаж

Мнение от ivaiilo »

специално за МВА се иска стаж. вси4ки унив., които съм виждал да педлагат тази спец. изискват стаж. А стаж от Бг., мож е да се измисли, има начини много... проучва се какъв стаж се иска, и после се намира щата фирма подходящата фирма в Бг. и т.н. Тези в униж. няма как да проверят, най-много да се обадят по тел., или по електр.поща, но ако имаш човек там, това няма да е проблем.
снимки от Ванкувър.
http://ivaiilo.myphotoalbum.com/albums.php
kub4e
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 8:21 am
Местоположение: varna,bulgaria

Мнение от kub4e »

Canuck tova,koeto si napravill ti e moqta cel,no mnogo se kolebaq za tova dali da zavarsha tuk ili da se hvarlq v nepoznatoto i da zamina s risk da ostana nelegalno,no tova,koeto mi pishesh realno e moqt plan,interesno mi stana ot unito ne ti li iskaha i drugi ispiti za mba osven toefel?zashtoto az znam za gmat i gre za mba ili tova ne e navsqkade?mnogo ti blagodarq otnovo
Riba
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:50 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Riba »

kubche,Canuck napravi magistraura po Istoriya...to go e napisalo momcheto,ama ti verno chetesh izbiratelno....kakvo GRE ,kakav GMAT ??? Sorry,che se namesvam,bez da bada polezna....:)))
:thumbsup:
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Ohoo, Ribke, radvam se da te vidya :P

Kub4e, taka e, az ne sam mnogo v chas za MBA. I da ti kaja edna kofti novina, trudno davat stipendii za MBA.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Заключено