Пристигна Таня Богомилова

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

не са и взели, и двата си ги има
тука пише
http://www.olympic.org
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

четох някаде че по онова време плувкините от ГДР специално били забременявани месец преди състезанията защото се достигал някакъв максимум на хормон на 2 месец от бременността и резултатите били супер. След което като оберат медалите/като в Сеул/ масово правили аборт :idea:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

Optimist Creed написа:
bateto написа:като прочетох заглавието си викам леле и Танчето ли откачи да имигрира в Канада,ама после разбрах ,че е само за игрите и после ресто в Бг.щоли има хора дето не се натиската за страната на неограничените възможности :?
Бате ,стига с тоя песимизъм.
Канада и камион ти даде вече. Я си спомни как беше преди камиона.
Че тоя камион да не му е подарък от социалните служби :shock: :shock:
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

sasho71 написа:четох някаде че по онова време плувкините от ГДР специално били забременявани месец преди състезанията защото се достигал някакъв максимум на хормон на 2 месец от бременността и резултатите били супер. След което като оберат медалите/като в Сеул/ масово правили аборт :idea:
Това се правеше в доста спортове, в леката атлетика също, както и секс точно преди старта, основно рускините бяха опитните мишки :shock: .
Циганите - на Сатурн !
niko_28
Мнения: 57
Регистриран на: Вто Яну 20, 2004 6:26 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от niko_28 »

a koi bqha opitnite plahove?:)
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

niko_28 написа:a koi bqha opitnite plahove?:)
Съпрузи или приятели,а ако не е имало такива треньорите са се захващали с тази тежка задача :wink:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Blue Passion написа:
niko_28 написа:a koi bqha opitnite plahove?:)
Съпрузи или приятели,а ако не е имало такива треньорите са се захващали с тази тежка задача :wink:
Катарина Вит така е направила-лишила се е от дествеността си точно преди да излезе на леда с един от фигуристите на който жена му е била на трибуната и си мислила че той бил по голяма нужда в кенефа :D А то какво било-той отнемал дествеността на бъдещата световна шампионка на тоалетната чиния :lol: супер романтично, и аз искам...

п.с. туй не е измислица, чух го в едно нейно интервю по ARD преди време
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Botzo

Мнение от Botzo »

sasho71 написа:п.с. туй не е измислица, чух го в едно нейно интервю по ARD преди време
Ама инервюто с нея ли беше ........... ?
И тя си признаваше че първият път ......... на тоалетната чиния?
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Пристигна Таня Богомилова

Мнение от balbi »

Sneji написа:
kosciuszko написа: koia e Tanja Bogomilova?
Ей този въпрос ме разби. Ти сериозно ли не знаеш коя е Таня Богомилова? Тя е едиствената ни олимпийска шампионка по плуване (бруст). Погледни тук на 1988г. - http://slam.canoe.ca/StatsOLY/BC-OLY-HI ... RST-R.html

Бате, що да се натиска да идва тук? Тя доста годинки поживя в Гърция, та знае какво е да си в странство. Пък и не е поискала, не е отишла да работи някъде в Европа. Тя е един от малкото ни спортисти, който е и страхотен човек!
Ej Sneji i az ne ya znam taz lelya koq e!??! Ne vseki se interesuva ot pluvane i az vypreki 4e sym morski 4ovek moje da se kaje 4e izobshto ne sym i 4uval imeto...moje bi ne e pluvala na plaja do nas:)
Aidiiiiiii kysmet na nashite:) v rodinata!:)
Botzo

Мнение от Botzo »

Ама balbi цитатът не е правилен, защото въпросът коя е Таня не съм го задавал аз.
ian
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 2:43 am

Мнение от ian »

Имаме и бронзов медал - Петър Стойчев.
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

Браво на Петър Стойчев, стискаме палци и на 25 км!
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Заключено