GEI,,,,ROM ili prosto sas SREDNO OBRAZOVANIE..?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
tedo
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 10:42 am

GEI,,,,ROM ili prosto sas SREDNO OBRAZOVANIE..?

Мнение от tedo »

Mai poslednite sa nai onepravdani

Spodelete ako iskate vasheto mnenie

Zashtot iavno samata procedura osven che istochva mozaci ot BG- VISHISTITE..ima i dosta goliam diskriminacionen momen kam horata sas sredno obrazovanie

A TOZI VAPROS BESHE ZAADEN NA GOSPODIN NOLEN V PREDAVANE PO TELEVIZIATA PREDI GODINA MOJEBI


Imam i takava molba DO TEZI KOITO SA TAM VECHE parvo se preklaniam pred vashite deistvia s koito zashtitavate balgarskite medici v LIbia AKO MOJETE POMISLETE I ZA TEZI OT NAS KOITO SME SAS SREDNO OBRAZOVANIE mislia che imame i nie pravo na po dobar jivot sled kato i bez tova ne priznavat nashite diplomi


BLAGOARIA

p.p.SHTE SI TARSIA PRAVATA VAV VSICHKI VAZMOJNI INSTITUCII KAKVOTO I DA MI STRUVA TOVA I KOLKOTO I VREME DA MI OTNEME NIE SME VTOROTO SEMEISTVO OT TAZI SESIA PRECAKANI
Kolkoto ti e goliamo sarceto, tolkova e goliam i svetat koito iskash da vidish.....
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Това което човек сам си направи и най-големият враг не може да му го направи!
Док...... :beer: :beer:
TROUBLEMAKER
Аватар
tedo
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 10:42 am

Ha

Мнение от tedo »

TOVA KAK TRIBVA DA ZVUCHI ..AMI DA SI UCHIL....


...ILI KATO SACHUVSTVIE OT DOKTOR...-POP...GROBAR........


DOK TI LICHNO ZASHTO STANA DOK ZADA POMAGASH NA HORATA ILI NA SEBESI


P.P.inache umeesh da pishesh na kirillica :beer: :beer:
Kolkoto ti e goliamo sarceto, tolkova e goliam i svetat koito iskash da vidish.....
Аватар
ety
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:48 am
Местоположение: Vancouver/ plovdiv

Мнение от ety »

Познавам хора със средно образование, които са в Канада вече. Според мен няма дискриминация. Тедо защо не тъсите грешката в себе си - може би има такава. Не е хубаво така да се кълне и говори за хората. Като гледам другите пък са доволни от преводамката.
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Средно образование + опит понякога носи повече точки от висшето. И не разбирам каква е връзката с медиците, те бяха затворени в Либия а не в БГ.
Циганите - на Сатурн !
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

а дали не бива и малко френски да се понаучи тъй, преди интервюто :-)
Аватар
Stoynev
Мнения: 309
Регистриран на: Чет Авг 26, 2004 8:39 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Stoynev »

Аз познавам едно мом4е което е със средно и минал, но е завършил френска гимназия и езика му е донесъл много то4ки и е компенсирал висшето образование. И като се измагери малко стажец - нещата заспиват. Та мойто мнение е 4е за хората без образование треба да говорят много добре езика за да минат успешно. И ве пак процентно погледнато много малко са тези които са с средно - всъщност аз само за него знам, вси4ки други са с висше.
И второто което мисля е 4е към по-млади са посклонни на компромис в смисъл ако не достига некоя то4ка отколкото към по-възрастни - но това няма как да го докажа разбира се.
"Най-добрият сред хората е оня, който е най-полезен" - А. ДЖАМИ
Аватар
Mi-na
Мнения: 163
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 6:20 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Mi-na »

Здравейте,
много съжалявам, 4е се е полу4ило така с вас, но знам 4е сте достатъ4но упорити, за да продължите.
Из4акайте да ви изпратят документите, за да разберете засщо то4но ви отказват и ако има възможност обжалвайте, ако не, кандидатствайте пак ще ви отнеме време, но нищо не е напълно загубено. Много ни липсвате, стискаме палци и ви 4акаме.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

'гати случая.Не е за вярване.....
Искайте си февала и натискайте отново,ей.....нема да се давате
И аз мисля ,че образованието не е чак такъв критерий.....
Точките,Тедо,точките са критерий мислч си аз.....
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Тедо, много съжалявам за вас...

И нас ни скъсаха преди време, макар че сме с перфектни стажове и супер образования по техните критерии!
Приеми го, че такъв е бил късмета и че всяко нещо на тоя свят си има причина...
Е,... аз още търся нашата... :wink: ама карай...

Горе главата, ако мога да ти помогна с нещо - обади се!
Изображение
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

ще се повторя - а дали не бива и малко тъй френски да се понаучи преди интевюто?
стаж, образование и семйно положение са доказани с документи, единственото, което е оставено на собствената ви преценка е нивото на езика. май сте се разминали с интервюиращия по този наболял въпрос.
залягайте на френския и това е, пък и в Канада ще свърши работа :-)
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Krassiiv

Мнение от Krassiiv »

Ei pi4, vi6 si pri4inata v sebe si. ako i na interviuto si se predstavil kato v pisaniata si - iasno!
Az poznavam mnogo hora koito sa sas sredno obr. i ve4e sa v canada. Men sa6to sa me vra6tali, taka 4e ti kazvam - pri4inata e v teb, a ne v drugite ili v obrazovanieto ti.

I predi da napi6e6 porednata glupost pomisli malko.

Sa4uvstvam ti, no s obidi, zloba i bezsmisleni repliki ni6to ne se postiga.
Sedni, analizirai vsi4ko slu4ilo se do tuk i togava se opitai da vzeme6 pravilno re6enie, a ne samo emocionalno.

Uspeh!
Последно промяна от Krassiiv на Пон Юли 18, 2005 10:30 pm, променено общо 1 път.
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Стига глупости вече за дискриминация към средното!
Няма такова нещо. Всичко е въпрос на точки и на лично впечатление (което също носи точки и не малко).

Ето на скоро си писах с една двойка кандидати с водещ съпруг с висше и съпруга -втори член с полувисше. На интервюто водещият кандидат е бил сменен поради непризнаване на стажа му и са минали интервюто с водеща съпругата. :roll:
ako i na interviuto si se predstavil kato v pisaniata si - iasno.
Именно. И аз така подозирам... :roll:
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Мнение от kosciuszko »

ety написа:Познавам хора със средно образование, които са в Канада вече. Според мен няма дискриминация. Тедо защо не тъсите грешката в себе си - може би има такава. Не е хубаво така да се кълне и говори за хората. Като гледам другите пък са доволни от преводамката.
Stiga s tezi diskriminacii, koito e nekadaren samo s diskriminacia se oplakva.
Kak tezi koito sa uspeli ne se oplakvat ot diskriminacia?!
Аватар
tedo
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 10:42 am

hi

Мнение от tedo »

Az niama da se opitvam da vi ubejdavam v kak voto i da bilo nikogo prosto naistina baih mnogo iadosan zashtoto naistina imashe neprikrito tendenciozno otnoshenie kak men i moeto semeistvo

Meju drugoto az na dvapati prekasnah prevodachka kato predi tova intervuirashtata ia beshe pitala po moite dokumenti i tia obianiavashe absolutni gluposti i opredeleno ne v moia polza MEJDU DRUGOTO INTERVUIRASHTATA ME RAZBRA I DVATA PATI MNOGO DOBRE

N e me e iad za drugo prosto v prodaljenie na edna godina vsiaka sutrin v6.30hda si karam makoto bebe na 20km ot vkashti i da go pribiram po mrak zada ucha frenski i podgotovkata mi beshe naistina otlichna


STO SE OTNASIA DO VISHISTI as lichno poznavam vishisti koito sa minali s 3/4 nivo na frenski i na intervuto sa kazali dobarden i az se kazvam.....s po 10 greshki.....

Kak to i da e zapoznah se strashno mnogo gotini hora na zbirkite v Sofia i Plovdiv IIII....Vraca razbirase na koito pojelavan barza procedura skoroshno zaminavane :D

DA POTARSIA PRICHINAT V SEBESI DAAA.....BIAH CHESTEN...
PAK AKO VARVIAT DOBRE NESHTATA NA ESEN SHTE SE DIPOLMIRAMiiii

p.p.Po dobre valk v BG otkolkoto agbe s balgari v CA
IA NE SAKAM NA MEN DA MI E DOBRE A NA VUTE DA MU E ZLE

SPOLAIVI I SAS ZDRAVE
Kolkoto ti e goliamo sarceto, tolkova e goliam i svetat koito iskash da vidish.....
Заключено