Баркодове!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Melody
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 5:54 am
Местоположение: Sofia

Баркодове!!!

Мнение от Melody »

Здравейте!

Имам удоволствието да ви съобщя, че вчера получихме баркодовете :haplio: (интервюто ни беше на 11 Април).
Пожелавам на всички, които ги чакат, да ги получат скоро и предполагам дори, че вече са в пощенските ви кутии.

Късмет на всички!
:thumbsup:
Аватар
galin
Мнения: 263
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 4:35 am
Местоположение: LaSalle,QC
Обратна връзка:

Честито

Мнение от galin »

Честито Melody,така трябва ,някой трябва да повлече крак,че и ние след вас да започнем да ги получаваме. Успех в бързи срокове в процедурата.
Аватар
Dani§Ticho
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Окт 08, 2004 2:34 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Dani§Ticho »

Честито! Ние вчера получихме обратната разписка - писмото ни е получено на 06.05.2005г. И сега чакаме баркодове.
Аватар
pavlin
Мнения: 66
Регистриран на: Съб Апр 03, 2004 10:25 am
Местоположение: Sofia

barkodove

Мнение от pavlin »

i nie pou4ihme barkodove!!
polu4eni dokumenti v Bukorest - 25.04.05
Polu4eni Barkodove - 16.05.05

Oste malko tarpenie na 4akastite :-))
Suny
Мнения: 421
Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 3:37 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Suny »

Bravo i 4estiti barkodove:) :wink:
Nie susto mojem da se pohvalim-V4ERA POLU4IHME BARKODOVETE!!! :lol:
Za sujalenie imame problem s komputara i ne mojah da suobsta radostnata novina oste v4era.Dobre 4e v zjala Sofia ima i internet clubove :lol:
Pojelavame ot surze uspeh na vseki kandidat!!!!
"Global Warming: Point of No Return?".............
http://www.youtube.com/watch?v=7FVZSUsT ... ed&search=
traveller
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 5:36 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от traveller »

Честито и от мен, макар, да си призная, не съм много наясно с някои неща; та затова да отправя питане (простете невежеството ми :oops: )
1. Дали някой ще ме светне какво се крие зад загадъчната абревиатура МОМ?
2. Тези баркодове явно се получават след изпращане на документите в Букурещ. Те какво означават или показват-че документите са получени или че досието е заведено???
До скоро разучавах процедурите по първите документи, а за вторите си казвах, че като му дойде времето, ще се занимавам с тях, но сега ми се стува, че това време наближава. Та ако някой може, нека ми отговори.
Благодаря и още веднъж честито на по-напредналите в процедурата и успех и занапред! :)
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

traveller написа:Честито и от мен, макар, да си призная, не съм много наясно с някои неща; та затова да отправя питане (простете невежеството ми :oops: )
1. Дали някой ще ме светне какво се крие зад загадъчната абревиатура МОМ?
2. Тези баркодове явно се получават след изпращане на документите в Букурещ. Те какво означават или показват-че документите са получени или че досието е заведено???
До скоро разучавах процедурите по първите документи, а за вторите си казвах, че като му дойде времето, ще се занимавам с тях, но сега ми се стува, че това време наближава. Та ако някой може, нека ми отговори.
Благодаря и още веднъж честито на по-напредналите в процедурата и успех и занапред! :)
1.Meждународна Организация по Миграция-ако не се лъжа
2.Баркодовете означават,че са получени документите и с тях всичко е наред и след секюрити чека ще се заведе досие по тези баркодове, те се нещо като етикета на стоките в магазина-указват от къде си и к'ъв ти е проблема....
Успех...
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Дякон Игнатий, не се лъжеш. МОМ означава точно това, което си написал. За баркодовете също добре си го казал :wink:
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Аватар
Dani§Ticho
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Окт 08, 2004 2:34 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Dani§Ticho »

Здравейте! Днес и ние получихме баркодовете - досието ни е заведено от 09 май. Пожелаваме на всички чакащи скорошно пристигане на писмото!
Аватар
petia4444
Мнения: 508
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 9:17 am
Местоположение: Edmonton,AB
Обратна връзка:

Мнение от petia4444 »

Вчера получих обратна разписка_19.05,а днес Баркодовете!!!
Последно промяна от petia4444 на Сря Май 25, 2005 12:05 pm, променено общо 1 път.
Всичко идва ,за да си отиде!
Остава само кристалната форма на онова,
което е било и никога няма да се върне!
Suny
Мнения: 421
Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 3:37 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Suny »

4estiti i na vas:) :beer: :beer:
Haide s pojelanija i medizinskite da doidat tolkova burzo!!! :thumbsup: :thumbsup:
"Global Warming: Point of No Return?".............
http://www.youtube.com/watch?v=7FVZSUsT ... ed&search=
Bako
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Ное 19, 2003 5:09 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Bako »

Еми да се похвалиме и ние - днес ги е получила жената. Успех на другите чакащи
ilian79
mutd
Мнения: 702
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 1:44 pm

Мнение от ilian79 »

днес и ние получихме баркодовете,20 дни от плащането на таксите и подаването на документите.
Аватар
petko100
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 9:04 am
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от petko100 »

dnes gi biaha pusnali pod vratata na vhoda .
izkarahme kusmet da gi namerim ovreme ,4e mai stava kofti ako se zagubiat.dokumentite gi pratih na 04.05.2005.
And she became one, not to be your business - remove, remove.
Аватар
exquisitus
Мнения: 497
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 10:12 am
Местоположение: Hell

Мнение от exquisitus »

касова бележка полу4авате ли. миналата година видях касова бележка закоп4ана с писмото ?
The secret of success is sincerity. Once you can fake that, you've got it made. -- Jean Giraudoux
--------------------------------------------------------
If the world were the perfect set of teeth, you would be plaque!! -- Dolph, the fascist hippo
Заключено