Джобен електронен речник

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
ilian79
mutd
Мнения: 702
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 1:44 pm

Мнение от ilian79 »

JOY,кажи пълното найменование на програмата,от къде си я свалила,ключ имаш ли?
мерси :)
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

ilian79 написа:JOY,кажи пълното найменование на програмата,от къде си я свалила,ключ имаш ли?
мерси :)
Лингвата не може да се свали безплатно, за съжаление. Моята е оригинална-подарък от роднините на мъжа ми (купена в Русия) по някакъв повод... :roll: Ако можеше да се намери безплатно, отдавна да съм качила 10-та версия...От осмата сме доволни, но лично аз каквото и да потърся на френски, все не го откривам... :lol: Липсва ми специфична терминология, докато за 10-тата се твърди, че няма нещо, което да не намериш.

Програмата се казва ABBYY Lyngvo и специално моята версия е от руски към: англ.,френски, немски и итал. -съответно и в другата посока, разбира се.
Аватар
exquisitus
Мнения: 497
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 10:12 am
Местоположение: Hell

Мнение от exquisitus »

ilian79 написа:JOY,кажи пълното найменование на програмата,от къде си я свалила,ключ имаш ли?
мерси :)
muskule, eto

<a href="ed2k://|file|ABBYY Lingvo 10 Multilingual + Activation.iso|653737984|ecd66ee7cdfa5502a81d7454da4eeb67|">ABBYY Lingvo 10 Multilingual + Activation.iso</a>
The secret of success is sincerity. Once you can fake that, you've got it made. -- Jean Giraudoux
--------------------------------------------------------
If the world were the perfect set of teeth, you would be plaque!! -- Dolph, the fascist hippo
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

:D Хей, ако някой успее да я свали от някъде, разкажете подробно как- и аз искам. :D
Аватар
exquisitus
Мнения: 497
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 10:12 am
Местоположение: Hell

Мнение от exquisitus »

JOY написа::D Хей, ако някой успее да я свали от някъде, разкажете подробно как- и аз искам. :D
mi slagai si edonkey (preporychvam za bg uslovia 0.52 ili 1.0.1) moiata skorost e takava 4e ako iskam triabva da ia teglia okolo 6 (slovom shest) meseca :)
The secret of success is sincerity. Once you can fake that, you've got it made. -- Jean Giraudoux
--------------------------------------------------------
If the world were the perfect set of teeth, you would be plaque!! -- Dolph, the fascist hippo
ilian79
mutd
Мнения: 702
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 1:44 pm

Мнение от ilian79 »

exquisitus,мерси:)но има едно iso,което е с 220мб по голямо,как мислиш,кое да свалям,защото се очертава и при мен 3/4м сваляне,дано поне до заминаването ми до ка да съм го свалил :D
Заключено