Какво Ви е мнението за фирма "Жана"?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
коце
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 10:08 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от коце »

Ползвани.ето услугите на фирма е въпрос на личен избор и предпочитания. В процедурата всяка помощ е добре дошла , но понякога струва пари и е въпрос и на възможности. Този форум може да ви бъде полезен за да Ви спести парите като безплатно ви дава информация :roll:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
lebedar
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:47 am
Местоположение: Sofia

благодаря ти!

Мнение от lebedar »

Lussy написа:Да , разбира се. Ако се оправяш с френския търси на: http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... s/dpi.html
ако ли не формулярите са точно на :http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... df/QPI.pdf
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Дано да не обидя някого, но си мисля, че при наличието на този Форум и на толкова много знаещи и безкористни хора, които жертват от времето си (а в Канада то май е по-ценно, отколкото в БГ), та при тези условия да ползваш и фирми - струва ми се...дебилно.
Е, ако много питаш елементарни неща във Форума, мож еи да си отнесеш някое и друго неласкави слова, но ВИНАГИ ще получиш актуална и точна информация.
Разбира се, ако си фрашкан с пари и си крайно несамостоятелен и нерешителен - давай си парите на фирмите, и те трябва да живеят...
А тази агенция "Корект" във Варна, дето Gez си я саморекламира...не знам...
Аз също препоръчвам моята учителка по френски и и оставям координатите, което прилича на реклама, но май не е съвсем същото...
Така че - не си давайте парите, търсете в архивите на Форума или просто питайте - едва ли някой ще ви откаже помощ и логостична подкрепа... :D
А като отплата - може да почерпите по :beer: в Канада...или по няколко такива в БГ... :D
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
lebedar
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:47 am
Местоположение: Sofia

Благодаря за съвета!

Мнение от lebedar »

IvHaydu написа:Дано да не обидя някого, но си мисля, че при наличието на този Форум и на толкова много знаещи и безкористни хора, които жертват от времето си (а в Канада то май е по-ценно, отколкото в БГ), та при тези условия да ползваш и фирми - струва ми се...дебилно.
Е, ако много питаш елементарни неща във Форума, мож еи да си отнесеш някое и друго неласкави слова, но ВИНАГИ ще получиш актуална и точна информация.
Разбира се, ако си фрашкан с пари и си крайно несамостоятелен и нерешителен - давай си парите на фирмите, и те трябва да живеят...
А тази агенция "Корект" във Варна, дето Gez си я саморекламира...не знам...
Аз също препоръчвам моята учителка по френски и и оставям координатите, което прилича на реклама, но май не е съвсем същото...
Така че - не си давайте парите, търсете в архивите на Форума или просто питайте - едва ли някой ще ви откаже помощ и логостична подкрепа... :D
А като отплата - може да почерпите по :beer: в Канада...или по няколко такива в БГ... :D
:beer: :beer: :beer: :beer:

Би ли ми дал кординатите на твоята учителка по френски?
Тара
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 4:21 am
Местоположение: София

Здрасти Лебед,

Мнение от Тара »

:lol: Здрасти Лебед,
Няма значение какво ще избереш, стига да те удовлетворява. Парите са си твои, ако си готов да ги прежалиш, давай. Жана Е биха могли да помогнат, ако не си уверен в себе си и не си убеден че и сам ще попълниш формулярите правилно. Ако избереш Жана Е бъди внимателен и най-вече следи всичко отблизо, информирай се за всичко, питай, изисквай дори. Да не ти пука. Все пак пари даваш, не позволявай да те претупат или да объркат нещата.
Силата е в теб!
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

Jana E

Мнение от miloto »

Az ne sam i ne bih polzvala uslugite na tazi firma. seki edin ot vas moje sam da si popalni dokumentite i da si spesti tezi pari, shte vidite che posle vseki lev shte vi e nujen, za da si pozvolite da gi hvarliate po razni firmi.
Pak i vseki moje da popita, eto nie se sabirame vseki petak tuk v Sofia, i vav Varna se sabirat, kakvo tolkova da doidete, donesete formuliarite i shte vi pomognem.
Na men lichno Plamen mi pomogna, az sam pomagala na drugi. Nali za tova sme tuk v tozi forum, za da si pomagame.

Lek den na vsichki
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Galin STOEV
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 7:32 pm

Za Plamen, Mark i ger4ev

Мнение от Galin STOEV »

Samo za Mark: Alo se vika po telefona !
Meshto da ti govori Ste. Catherine Est????????????

Za Plamen - Plamene nie se poznavame li4no. Ot koga minaxme na PI4. Ne o4akvax tova ot teb!!!!!!!!!!!!!!!!

Za ger4ev - marketingovoto prou4vane ne e po vkusa ti !

Mnogo mi e interesno - nepoznat 4ovek si kazva mnenieto i vie ne go cenite. Tova ne e v Bulgaria . Xaide ostanete si sas zdrave.
Mislia 4e, tuk ne miastoto za sporove , a za gradivni cenni neshta. Otgovariam Vi za da Vi pripomnia 4e , sme v Canada a ne na pazara v Bulgaria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Badete zdravi!
Galin Stoev.

P.S. NIakoi ako ima zelanie li4no s men da si 4eshe ezika neka mi se obadi , shte mu dam vazmoznost da se vidim i da go vidia kakvo shte kaze!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
Rosi i Bobi
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:45 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Rosi i Bobi »

Za ZHANA ot lichen opit: piip piip piip piip ... (sobstvenorachno cenzurirame, zashtoto inache shte e zverski vulgarno, a i okolo 3-4 stranici dalgo).

S drugi dumi: Da e zhiv i zdrav Plamen, che ni vdahna kurazh i ni pokaza navremeto kak da prodalzhim sami!!! Inache ne ni se misli kakvo shteshe da stane s kandidaturata ni...

NE POLZVAYTE NIKAKVA ZHANA E!!! Ne stiga, che shte vi podgotvyat kandidaturata po-losho, otkolkoto ako se napanete i s pomoshtta na foruma, sobstveni sili, konsultaciya s priyateli i/ili uchitel po ezika ili dori uslugite na prevodach (kakvoto si izberete ot goreizbroenite) si ya podgotvite sami. V Zhana osven da vi natvoryat beli, ot koito da se chudite kak da se opravite posle, da vi vzemat parite i da vi skasat nervite - druga polza nyama da imate. Samo vreda i to golyama...

Ako podhodite s um i sarce - sami shte si podgotvite perfektno kandidaturata. V Zhana sashto podhozhdat s um i sarce, no sarceto gi tegli povechko kam parichkite vi, otkolkoto kam uspeshniya vi kraen rezultat i respektivno umat se vklyuchva s idei imenno v tazi nasoka...

Nashiyat savet: nikakvi konsultanti, davayte sami!... Sigurno shte kazhete, che ne mozhete ili che na nas ni e lesno veche da go kazhem... Nyama nevazmozhni neshta, ima samo hora, koito ne se opitvat dostatachno! I takiva hora popadat v lapite na Zhana, za koeto posle si plashtat ne samo s pari (tova e nay-malkata belya), a i s provaleni kandidaturi...

Kasmet, uspeh i ne zabravyayte da derzaete!
Plamen

Мнение от Plamen »

Ей, Галине, много си обидчив, бе човек. Какво толкова- нарекъл съм те пич...това не е лошо поне според мене...а и честно да ти кажа като стане дума за Жана Е /то го знаеш де/ пада ми пердето...много народ е изревал от тях и просто се дразня само като ги спомене някой. Пък и лично ги познавам терикатите...другите дето се споменаха не ги знам, но не виждам основание да са по-различни...даже вече ще почна да трия всяко споменаване на търгашеска фирма или адвокат...
Ако съм обидил някой- извинявам се...случва се на всеки... :oops:
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Za Plamen, Mark i ger4ev

Мнение от Mark »

Galin STOEV написа:Samo za Mark: Alo se vika po telefona !
Meshto da ti govori Ste. Catherine Est????????????
Мещо не ми говори - това е централна улица, и аз от България знаех много имена на улици.

А Ало, се "вика" не само по телефона.

И не каза един ред какво направи за тебе тази фирма ?
Или по-точно какво не можа да направиш сам за себе си ?

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Plamen написа:...а и честно да ти кажа като стане дума за Жана Е /то го знаеш де/ пада ми пердето...много народ е изревал от тях и просто се дразня само като ги спомене някой. Пък и лично ги познавам терикатите...другите дето се споменаха не ги знам, но не виждам основание да са по-различни...даже вече ще почна да трия всяко споменаване на търгашеска фирма или адвокат...
Твардо съм "за триенето".

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
daisy
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:00 am

Мнение от daisy »

Pridarjam se kam mnenieto che vsichnko neobhodimo za protzedura prisastva v Internet, a pak i foruma e moshto orajie. Ne e nujno da se davat izlishni pari, no.... Niakoi hora ne govoriat ezitzi, niamat dostap do PC i internet, taka che neka badem tolerantni i da ne napadame grubo. Vseki svoite si prichini da desztva po opredelen nachin. Vapros na mantalitet i podgotovka za predizvikatelsta, a pak i na infomirznost.
Galin STOEV
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 7:32 pm

Мнение от Galin STOEV »

Predi da dioda tuk v Canada , /Za Mark- samo , tuk sam ve4e 2-pi mesec .Koda mi e H1V 1Z6 , ILI i nego si go znael ot Bulgaria/ provedox mnogo razgovori s firmi za kandidatatvane za Canada. Pove4eto iskaxa bezbozni sumi za da te dovedat do intervu. Az sam mnogo dovolen ot Zana E , zashtoto cialata suma pari koiato sam dal e 300 USD. Otnosno dokumentite , Zana popalva samo tova koeto i kazete i pokazete, t.e. izcialo na bazata na Vashite dumi. Mnogo pravilno e mototo na Mark - Koi kakvoto pravi tova i polu4ava.
Ne me e karala da podpisvam prazni formuliari zashtoto vsi4ko sa popalvali s men.
Predi intervuto , me naso4vaxa kade da zasilia frenskia si , dadoxa mi nasoki za nai-4esto zadavanite vaprosi. Vsi4ko ostanalo sam postignal sam. Podgotovka za intervu , frenski . Zana E e edna firma za kancelarski uslugi i koito niama dostap do portala ili ne e uveren v samoto popalvane ia izpolzuva zashtoto e mnogo vazno pravilnoto popalvane na dokumentite , ot gledna to4ka kakvi diplomi i kakav staz / vsi4ko oba4e kazano , bez preuveli4enie ot strana na kandidata, ina4e kakto znaete se polu4ava ekscesiata " tova go kazax , tia go e vpisala , ama kato go kazax sega kak shte go dokaza. / shte donesat nai-mnogo to4ki za da udovletvorish me4tata si.
Mnogo pati sam kazval / kakto i na Plamen koito mnogo i ot sarce uvazavam/ 4e , sam mnogo blagodaren na portala BGCANADA.COM.
Ot samoto na4alo kogato vliazox v portala , / IZKAZVAM LI4NO MOE MNENIE/ ima xora koito vlizat tuk samo i edinstvenno za razvle4enie i da si izleiat 4rez zaiazdane s xorata v portala , nespolukite ili nervite ot neuspeshnoto si ezednevie.
PLamene , imam predlozenie : Ti mnogo dobre kato administrator , vizdash koi logini sa konfliktni, znesh go , i e dobre takiva xora da ne se tolerirat a da se eliminirat ot portala. Nabludavam mnogo cinizam ot strana na tezi LOGINI, i tova razkolebava xorata da spodeliat problemite si, ot gledna to4ka da ne stanat obekt na podigravki. Nie sme inteligentni xora i vseki si ima dostoinstvo.

Az sashto sam protiv reklamata na kakvato i da e firma , no tuk stava vapros za zapitvane na 4ovek otnosno neshto koeto go valnuva i nie / pone az taka mislia/ da mu dadem otgovor ot sobstven opit. Toi ne e malak sam da si vzeme reshenie!!!
STIGA S TEZI DOLNOPROBNI NAPADKI ! Tuk vlizat inteligentni xora i mnogo e vazno , kakto i go pishe v rakovodstvoto za kandidat emigranta " da imash respekt i uvazenie kam 4oveka koito stoi sreshtu tebe.." Tuk e validen tozi zakon i e mnogo zenen . Vsi4ki sme ili ste se zapatili kam Canada! Spazvaite go , shte Vi e ot goliama polza.

Blagodaria za vnimanieto!
Badete zdravi!
Galin
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Galin STOEV написа: 1. ... /Za Mark- samo , tuk sam ve4e 2-pi mesec .Koda mi e H1V 1Z6 , ILI i nego si go znael ot Bulgaria/
...
2. Az sam mnogo dovolen ot Zana E , zashtoto cialata suma pari koiato sam dal e 300 USD. Otnosno dokumentite , Zana popalva samo tova koeto i kazete i pokazete, t.e. izcialo na bazata na Vashite dumi. ... Ne me e karala da podpisvam prazni formuliari zashtoto vsi4ko sa popalvali s men.
Predi intervuto , me naso4vaxa kade da zasilia frenskia si , dadoxa mi nasoki za nai-4esto zadavanite vaprosi.
....
3. Vsi4ko ostanalo sam postignal sam. Podgotovka za intervu , frenski ....
4. PLamene , imam predlozenie : Ti mnogo dobre kato administrator , vizdash koi logini sa konfliktni, znesh go , i e dobre takiva xora da ne se tolerirat a da se eliminirat ot portala. Nabludavam mnogo cinizam ot strana na tezi LOGINI, i tova razkolebava xorata da spodeliat problemite si, ot gledna to4ka da ne stanat obekt na podigravki. Nie sme inteligentni xora i vseki si ima dostoinstvo.
...
1. Елементарно, Уотсън, и лист с кодовете на улиците е достъпен по цял свят, така, че все още не е 100 % сигурно, че си тук (може и да си от фирмата, в БГ)
2. 300 US$ не ми се струват малко пари, но всеки си има различна преценка и различна сума излишни пари.
3. Ако това, което пишеш, си постигнал сам (без което не можеш да минеш интервюто - Френския) - за какво си платил на фирмата 300 $ - за "диктовката", която си направил при попълването на документите ?
Трудова книжка, диплома ??? :roll:
4. Как от три постинга реши кой са конфликтни ? Определено , независимо, че се пишеш "Интелигентен", не знаеш какво е значението на думата "ФОРУМ" - то е за средно интелигентни.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Galin STOEV написа:...Az sam mnogo dovolen ot Zana E , zashtoto cialata suma pari koiato sam dal e 300 USD...
Дали са си платили данъците и са издали касови бележки за хилядите долари ?

И дали са по-достойни българи от Стоичков ?

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Заключено