Българска група на Ф1 в Монреал?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: Българска група на Ф1 в Монреал?

Мнение от Mark »

sasho71 написа:
Mark написа:
Az minalta godina biah na linia za praw pat najiwo - super e use6taneto osobeno prez parwite niakolko obikolki ...
що? какво е усещането? нагълта се с изгорели газове ли? :lol:
Ne na drogata i cigarite ! :lol: :lol:

Ne, be ,Sa6osedemdeset i edno, zwuka e neopisuem :lol: , posle swikwa6 i ne ti prawi wpe4atlenie ...
Muzi
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 5:39 am

Мнение от Muzi »

Аз съм съпругът на Музи, аз миналата година ходих и беше голям кеф. Усещането е страхотно а и шума е страхотен също :) . Като си за дженерал адмишън няма сектори но трябва да се отиде много рано за да може да си намери човек хубаво място, ние отидохме с първото метро и вече беше пално с народ. Тази година сятам пак да ходя - изживяването на формулата е нещо невероятно - заслужава си човек да види и усети :)
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

F1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

направо вече и аз се навивам да дойда. то "жабата като видяла че подковават коня и тя дигнала крак" :rotfl:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

sasho71 написа:направо вече и аз се навивам да дойда. то "жабата като видяла че подковават коня и тя дигнала крак" :rotfl:
Хайде, Сашо, наборе, ела и ще се запалиш по тая щуротия с обикалящите колички, пък и веселба ще си спретнем!
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено