Kolko hora ima za Winnipeg ???

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Mamka mu, Canuck :o :(
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

Winn

Мнение от No667 »

Kuma Liso i v Winnipeg e sashtoto kato Van,samo deto si niamame more,no si imame zima
A i SuperStore ima,tozi kolkos na kanadskata targovia,magazin deto na East moje samo da zavijdat i mechtaiat
A i mall-ve ima i Winners :)
I kashtite imat mazeta pri nas :),a sa i po evtini :)
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Аватар
Dalia
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 6:58 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Dalia »

Номере , благодарение на твоите писания за Уинипег и ние се замисляме дали да се установим там, но имаме още много време за размисъл до тогава, знаеш защо. :roll: :briah:
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Номере ще изнесеш народа нататък бе казвай и лошите страни, малко хора са били там и не се знаят. Чух не знам колко е верно че веднъж влезеш в провинцията на после няма излизане ;) не пускат от другия край. То и затова за Ван и Калгари хората ходят със самолети повече.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

shnorhela написа: Чух не знам колко е верно че веднъж влезеш в провинцията на после няма излизане не пускат от другия край.
Taka e, Shnorhele. Nomerat go propuska tozi moment. Na granicata na Manitoba s Ontario ima KPP i ako si s manitobski certificate za selekciya ne te puskat, mnogo sa strogi tez mitnichari znachi. Dobrata novina e, che na granicata sas Saskatchewan nyama KPP, zashtoto to i bez tova nikoy ne iska da hodi tam. Tam gi posreshtat s hlyab i sol, taka che ako shte se evakuirate, tryabva prez Saskatchewan da minavate. :lol: :lol: :lol: :beer:

P.S. Nomere, ti sega da ne se obidish, nie samo se maytapim tuka be mayna. Az nyamam nishto protiv da pojiveya v Winnipeg, tryabva nay-seriozno da ti kaja, che me kefi mnogo poveche ot Calgary. V Edmonton ne sam bil i ne moga da komentiram, ama sam chuval che mu vikat Deadmonton. :shock:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

a

Мнение от No667 »

shnorhela написа:Номере ще изнесеш народа нататък бе казвай и лошите страни, малко хора са били там и не се знаят. Чух не знам колко е верно че веднъж влезеш в провинцията на после няма излизане ;) не пускат от другия край. То и затова за Ван и Калгари хората ходят със самолети повече.
Ami kusuri na Winnipeg e Januari samo
Drugoto se iztraiva :)
Ne che i prez januari umirat hora,ama si e unikalno :)
Inache si e kato navsiakade v Canada,niama razlika
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

Мнение от No667 »

Canuck написа:
shnorhela написа: Чух не знам колко е верно че веднъж влезеш в провинцията на после няма излизане не пускат от другия край.
Taka e, Shnorhele. Nomerat go propuska tozi moment. Na granicata na Manitoba s Ontario ima KPP i ako si s manitobski certificate za selekciya ne te puskat, mnogo sa strogi tez mitnichari znachi. Dobrata novina e, che na granicata sas Saskatchewan nyama KPP, zashtoto to i bez tova nikoy ne iska da hodi tam. Tam gi posreshtat s hlyab i sol, taka che ako shte se evakuirate, tryabva prez Saskatchewan da minavate. :lol: :lol: :lol: :beer:

P.S. Nomere, ti sega da ne se obidish, nie samo se maytapim tuka be mayna. Az nyamam nishto protiv da pojiveya v Winnipeg, tryabva nay-seriozno da ti kaja, che me kefi mnogo poveche ot Calgary. V Edmonton ne sam bil i ne moga da komentiram, ama sam chuval che mu vikat Deadmonton. :shock:
Canuck,ti si veche pocheten jitel na Winnipeg :),poznavash grada po-dobre ot men :) idval si ,sega ti pojelavam da si namerish niakoia hubava rabota po-specialnosta v Winn i da si zajiveesh v gotin kvartal.
A ako ti se iska da izlizash ot Manitoba,az imam vrazki (polzvah gi za da ida do Toronto) i ste minavash KPP bez problem :) :)
Sega ste smeniat i parite v Manitoba,ste e bizon na tiah,a ne queen :)
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Мнение от Alina »

Жио, жесток си

Густо майна Филибетоооо


Само бизон, тва е истината. За кво ни е тая кралицаааа :lol: :lol:
Alina
RABO
Мнения: 117
Регистриран на: Чет Май 06, 2004 1:26 pm
Местоположение: Winnipeg MB

Мнение от RABO »

Ima li hubavi ski pisti v Winnipeg :?:
Krassiiv

Re: a

Мнение от Krassiiv »

Krassiiv написа:
Ami kusuri na Winnipeg e Januari samo
Drugoto se iztraiva :)
Be to i v bg se iztraiva :lol:
Последно промяна от Krassiiv на Вто Мар 01, 2005 1:03 pm, променено общо 4 пъти.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Canuck написа:V Edmonton ne sam bil i ne moga da komentiram, ama
sam chuval che mu vikat Deadmonton. :shock:
Еми те и на Уинипег тука му викат Winterpeg :lol: :lol: :lol:
Аватар
No667
Мнения: 806
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:33 pm
Местоположение: Winnipeg,MANITOBA

ne

Мнение от No667 »

RABO написа:Ima li hubavi ski pisti v Winnipeg :?:
nai-malko na 1000km na sever,ug,istok,zapad e samo edno -- ravno kato tava,bez edno halmche ili vazvisheniice,ravno pole deto s dni se prekosiava s kola,kazvat mu Preria
za ski-biagane e OK,znam za niakav izkustven halm deto sa napravili do Winnipeg za ski.
Kanadcite hodiat v BC,Banff ili v New Zeland daje :) na ski :)
Inache sniag iam dovolno
A i e po-dobre da mu vikat Winterpeg,otkolkoto deadmonton :),stoto i tam si e klich sashto :)
Snimki MANITOBA:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/

Snimki Toronto i Niagara:
http://photobucket.com/albums/v470/bgmanitoba/Canada/


-------------------------------------------------------
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

No667 написа:
Canuck,ti si veche pocheten jitel na Winnipeg,poznavash grada po-dobre ot men...
Thanks, Nomere, trognat sam! :beer: Ama, chak po-dobre ot tebe ne go poznavam grada. :lol:
Ima golyama veroyatnost da pochna rabota kato historical researcher skoro i ako tova stane smyatam da izkaram nyakoy contract v Winnipeg. To i bez tova rabotata mi shte e svrzana s indianski plemena, a Winnipeg e istinska sakrovishtnica kato govorim za indianci. Jiveeshtite v Winnipeg znayat kakvo imam predvid. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

RABO написа:Ima li hubavi ski pisti v Winnipeg :?:
Za sajalenie niama.Ima edno halmche (Spring hill),no to e palna glupost.Znam,che ski hodiat da karat na Assessipi-okolo 4 chasa pat s kola.Weekend-ite ima reis,koito tragva ot downtown-a i hodi di tam.Sledobed se kachavash na nego i obratno v grada.
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

nai-malko na 1000km na sever,ug,istok,zapad e samo edno -- ravno
С един пич от Торонто който е бил навсякъде из Канада за готините места из Канада (разправя че приказна природа събрана на куп са Н. Скотия Ню Фоундленд и Виктория на тези места можеш да правиш филми по приказки без декор както се изрази), та за пътя през Саскачуан и Монитоба каза "психарски", караш около 2000 км равно като тепсия, шантаво нищо не виждаш и ако видиш някоя барака я гледаш сумати време в далечината и все не стигаш до нея като прокълнато е.
Заключено