Eto edin ne skap na4in ako iskate da prevejdate $ do BG

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Sergo
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 2:20 am
Местоположение: BC

Eto edin ne skap na4in ako iskate da prevejdate $ do BG

Мнение от Sergo »

много ти благодаря ссттоо такмо се 4удех как да зали4а непристойния си номер за измама към уважаемите съфорумци
аидеее всичко сам затрил
Последно промяна от Sergo на Сря Фев 23, 2005 1:29 am, променено общо 2 пъти.
Sergo
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 2:20 am
Местоположение: BC

Мнение от Sergo »

както и да е
слънцето пече
земята се върти
вятъра си духа
:beer:
наздраве на съфорумците
Последно промяна от Sergo на Сря Фев 23, 2005 1:31 am, променено общо 1 път.
Alex_dim
Мнения: 388
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 9:32 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Alex_dim »

Sergo написа:http://www.ikobo.com/ref.cgi?r=xxxxxxx
v BG polu4avat VISA Elektron koiato vie ot tuka zarejdate, 3$ za zarejdaneto tuk i 2$ za tegleneto v BG, mnogokratno
Идеята ти по принцип не е лоша. Лошото е, обаче, че в линка включваш собствения си референтен номер и се надяваш да припечелиш някой долар от записалите се на сайта.
И в това също няма нищо лошо, но не му е тук мястото и не е коректно да ползваш форума за тази цел. Най-малкото трябва да предупредиш, че го правиш.
Има си специални сайтове за подобни обяви в интернет, включително и безплатни.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

яяяя го виж ти, хитреца бате Серго :D как ни взе за шарани :wink:
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Alex_dim написа:
Sergo написа:http://www.ikobo.com/ref.cgi?r=xxxxxxx
v BG polu4avat VISA Elektron koiato vie ot tuka zarejdate, 3$ za zarejdaneto tuk i 2$ za tegleneto v BG, mnogokratno
Идеята ти по принцип не е лоша. Лошото е, обаче, че в линка включваш собствения си референтен номер и се надяваш да припечелиш някой долар от записалите се на сайта.
И в това също няма нищо лошо, но не му е тук мястото и не е коректно да ползваш форума за тази цел. Най-малкото трябва да предупредиш, че го правиш.
Има си специални сайтове за подобни обяви в интернет, включително и безплатни.
Или с други думи не е важно да се помага, а да се следва линията на партията, било то тя анонимна или не!
Скоро тук няма да има и един полезен постинг, а само размяна на картони от модератори и администратори и спонсори и прочее.
Аааа и тук там някоя анкета дали ...
Alex_dim
Мнения: 388
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 9:32 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Alex_dim »

Имах предвид, че ако някой иска да му се "плаща" за полезната информация, е редно да го заяви в прав текст на тези, които препраща към сайта, а собствениците на форума да преценят дали да го допуснат. Така излиза, че ние всички ядем доматите с колците, а услужливи съфорумци ни намират интересни работи в нета. :wink: :lol:
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Alex_dim написа:Имах предвид, че ако някой иска да му се "плаща" за полезната информация, е редно да го заяви в прав текст на тези, които препраща към сайта, а собствениците на форума да преценят дали да го допуснат. Така излиза, че ние всички ядем доматите с колците, а услужливи съфорумци ни намират интересни работи в нета. :wink: :lol:
а аз имах предвид, че е време блюстителите на реда да започнат да слагат полезни неща, за да си помагаме а не да дебнете като катаджии зад храст.
инфото е НЕВЕРОЯТНО полезно и ако някой прави пари БЕЗ ДА МИ БЪРКА В ДЖОБА, то това едва ли е реклама.
За справка виж портала!

Иначе строго погледнато всички малки обяви правят пари на пускащите ги, а примера с учителите е 100% индентичен с този на сандо.
Не всички сме в БГ, за да се правят изключения за РЕКЛАМИ с КООРДИНАТИ на бизнеси в БГ!
Sergo
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 2:20 am
Местоположение: BC

Мнение от Sergo »

:oops: :oops: :oops:
mnoooogo sa zasramih
izviniavam se na zasegnatite
ako se registrirate prez tozi link ima veroiatnost da spe4elia niakoi dolar, da napalnia gushkata kato pelikan4e abe napravo shte potekat reki ot $$$$$ kam moite smetki . Zatova ne vlizaite prez tozi link ami se registriraite direktno na www.ikobo.com
▼

Мнение от ▼ »

Дрън дрън дрън
Най-евтино превод на пари чрез теглене е ИНГ-директ дебит карта. Праща се в БГ и на теглене (макс 200 лева са ограничени АТМите в БГ) е 4.25 КАД нито цент повече или по-малко. :wink:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Да за жалост Бгмонтреал е прав ,по някой път се получават ситуации цитирам Дочо Булгуров:
-За кучета и котки може ,а за прасета не може.
Цитирам:
-Последните постинги на Ботзо дето ни рекламира доктор Шмиргела и Митко Пачето Перо дето прави декларации без пари и взема 7д. за бог да го прости.
Бих желал да има равен критерий към всички,не може Гошко да си преотдава апартамента за да му остане някой лев за водка ,а Бошко да не може да си предостави личното превозно средство в услуга на хората с/у една мастика.
Сигурно никога няма да мога да си отговоря на въпроса що за тиквенници сме ние това българите,когато правих реклама на себе си и помогнах на поне 10 сънародници да изкарат книжка и да си вземат хляба в ръце без да имам никакъв интерес и без да преследвам някакви финансови интереси,а чисто от идеалистични подбуди,въпреки ,че за да стигна до тази информация съм направил много материални разходи никой не ме отряза ,а когато пуснах една семпла обява в която не бях фиксирал никакви финансови интереси ме отрязаха.
Защо драги си по мислхите ,че не го направих от идеалистични подбуди,а от чисто комерсиални интереси.
Sergo
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 2:20 am
Местоположение: BC

Мнение от Sergo »

▼ написа:Дрън дрън дрън
Най-евтино превод на пари чрез теглене е ИНГ-директ дебит карта. Праща се в БГ и на теглене (макс 200 лева са ограничени АТМите в БГ) е 4.25 КАД нито цент повече или по-малко. :wink:
абе няма лошо важното да става работата да помагаме на родата ама аз не съм клиент на ИНГ Банк а пак само за това да си отварям там нова сметка и да им плащам месечна такса, затова се разтърсих в гоогъла и това ми се стори не зле защото мога да си поръчам 50 карти ако искам и тегленето е само 2$.
▼

Мнение от ▼ »

Sergo написа:абе няма лошо важното да става работата да помагаме на родата ама аз не съм клиент на ИНГ Банк а пак само за това да си отварям там нова сметка и да им плащам месечна такса
8) значи си още по натъмно Серго. ИНГ намат месечни такси като това им е основен коз от 4-5 години в маркетинга :D (http://www.ingdirect.ca) Картата е също толкова безплатна както и зареждането. Хъммм, пък даже и 2.4% плащат.
Sergo
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 2:20 am
Местоположение: BC

Мнение от Sergo »

▼ написа:
Sergo написа:абе няма лошо важното да става работата да помагаме на родата ама аз не съм клиент на ИНГ Банк а пак само за това да си отварям там нова сметка и да им плащам месечна такса
8) значи си още по натъмно Серго. ИНГ намат месечни такси като това им е основен коз от 4-5 години в маркетинга :D (http://www.ingdirect.ca) Картата е също толкова безплатна както и зареждането. Хъммм, пък даже и 2.4% плащат.
Маа...у стара тез от CIBC ma drankat po 3.90 месец утре са местя в ИНГ
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ей на това му викам цирк ,обаче кефиш/те.
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

▼ написа:
Sergo написа:абе няма лошо важното да става работата да помагаме на родата ама аз не съм клиент на ИНГ Банк а пак само за това да си отварям там нова сметка и да им плащам месечна такса
8) значи си още по натъмно Серго. ИНГ намат месечни такси като това им е основен коз от 4-5 години в маркетинга :D (http://www.ingdirect.ca) Картата е също толкова безплатна както и зареждането. Хъммм, пък даже и 2.4% плащат.
А в ИНГ Банк може ли да се ползва checking account?
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено