Канадец under cover взема CSQ след 13 минути интервю!!!!!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Канадец under cover взема CSQ след 13 минути интервю!!!!!!!

Мнение от Canuck »

Здравейте, скъпи съфорумници!

ТОЛКОВА СЪМ ЩАСТЛИВ, ЧЕ РЕШИХ ДА ВИ НАПИША НЯКОЛКО ДУМИ НА КИРИЛИЦА КАТО СПЕЦИАЛЕН ПОДАРЪК ЗА ВСИЧКИ ВАС!!!!!!!!!!!!!!

Пиша от New York. От Mid-Manhattan Public Library на Пето авеню и 40 улица :P

Днес на 18.02.2005 имах час за интервю в 10 ч. със Service d'immigration du Quebec!!!

Отидох аз на уреченото място- 1 Рокефелър Плаза, 15 вход от 48 улица и след като ми дадоха пропуск се качих на 26 етаж, където са нашите кебекарчета. Беше 9:50. Поискаха ми писмото с покана за интервю, взеха го и ме накараха да чакам. Бях сам. В 10:15, един кебекар на около 50 години ми каза, че ще ме приеме след 5 минути и аз казах ОК. :lol: в 10:20 влезе едно семейство черни с 3 деца и тогава най-после ме повикаха на интервю, щото черните чакаха за 11 ч. интервю. И така, влизам аз готов с всички документи, а този катил ми вика, кога дойде в New York. Казах му аз, после ме пита лесно ли съм ги намерил, после ми поиска дипломата за магистратура, попита ме кога съм завършил, защо съм писал малко точки на френски преди, поиска ми работното разрешително, попита ме какво работя сега, записа си, попита ме откога живея в Quebec, колко пари имам, поиска банкова референция и пита дали са мои парите или на родителите ми. Казах, че са мои, пита дали имам роднини в Quebec или само приятели. После ме пита какво съм работил в Отавския университет и какво в България. И ме пита на английски дали английският ми е толкова добър, че да бъда даскал по английски в БГ. И точно след 13 минути (10:33) ми каза- Фелиситатсион, мосю, вузет аксепте! :P Трябваха му още 5 минути да ми принти сертификата и другите документи и в 10:37 напуснах сградата, като си направих и снимка със сертификата пред нея, естествено! Йеееес, казах на портиера, I made it! Той вика, браво, ама ти си само по сако, толкова е студено, you are crazy! No, I AM CANADIAN, отговорих аз в екстаз! :P Е, то и луд съм малко де, ама първо съм КАНАДЕЦ!!!!!!!! :lol:

Боже, толкова съм щастлив, ще изперкам от кеф! Ей сега отивам до величествената катедрала Сейнт Патрик да запаля една свещ!!!!!!!

ЧАО засега, с най-най- големи благодарности към Канада, провинция Квебек и всички вас, които ме подкрепяхте!!!!!!!!!

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ и УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВАС, НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ИНТЕРВЮ!!!!!!!!!!!

ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

IT'S PARTY TIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:beer2:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Гост

Мнение от Гост »

Честито, Крис :beer2: Едва ли има по-щастлив канадец от теб днес :dance: Бъди много щастлив в любимата си Канада и обичай България :wink:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Хе-хе, а честито, знаехме, че ще минеш без проблем!
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

СУПЕР си, честито :thumbsup:
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

ЧЕСТИТО!!!!!
:beer: :beer: :beer:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

абе ти си бил направо на кръстосан разпит :D тоя как не те и питал с колко жени си спал :D

Честито, то си беше ясно че ще го вземеш :wink:
ilian79
mutd
Мнения: 702
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 1:44 pm

Мнение от ilian79 »

Canuck,4estitio :)
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Супер :thumbsup: ! Честито :beer2: !!
Obey gravity ... It's the law!
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

БРАВО CANUCK!!!
ЧЕСТИТО и от мен !!! Що не пуснеш снимката с тапията и ние да и се порадваме (без друго си разконспериран покрай колажа)...... :partytime: :partytime: :partytime:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Честито и от мен Крис,гледам си се дислоцирал в позната на мен локейшън,ако имаш малко време слез по 48улица на юг и на ъгъла с 2 ав. ще видиш да се мота и да лепи тикети една бозава кривогледа кука .Предай му едно фук ю от Батето от Мтл. и 115д. дето ме поряза да си ги завре в з....а.
После върви на отсрешния ъгъл има един мн. гот Ирлански пъб и се почерпи за успеха с няколко истински бири.
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Даже много те е държал.Ако знаеше кой си направо трябваше да ти поднесе сертификата с кафенце.
Well done,buddy!At last.
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Мнение от milla »

ЧЕСТИТО, Canuck!!! :lol: :lol: :lol:
Това е наистина чудесна новина!!! :P
Заслужаваше си да следваш мечтата си до край!!! :)
Успех и занапред!!! :D
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Аватар
drifter
Мнения: 1684
Регистриран на: Съб Окт 23, 2004 9:56 am
Местоположение: Victoria
Обратна връзка:

Мнение от drifter »

Честито!
Успех и бързо довършване на процедурата :beer:
All we have to decide is what to do with the time that is given us.
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Честито Канак не се и съмнявах лично аз, другояче изглеждат нещата сега а ? ;)
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

Честито Канак :beer: Много щастие и успехи и занапред :wink: :D :beer:
Заключено