Молба

Ако имате забележки, коментари, предложения по сайта.
Заключено
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Молба

Мнение от mama mia »

Моля профила ми да бъде премахнат. Нагледах се и се начетох на помия и омраза. Не мога да понеса повече от хора без мозък, страдащи от душевна самота, изливащи негативната си енергия, поради некадърност да създадат нещо позитивно и смислено, и мислещи единствено как да оклепат другите, защото собственото си щастие или го нямат или са го изтървали безнадеждно. Пожелавам ви да сте здрави и да си помагате.
Не забравяйте, вие сте българи, колкото и да ви е неприятен този факт, той си остава факт... сърдете се на родителите си, а не на непознати хора по форумите.
Останете си със здраве :)
Съединението прави силата!
Аватар
Мъхеста Брада
Изгонен от форума
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Сеп 11, 2015 11:04 am
Местоположение: MTR
Обратна връзка:

Re: Молба

Мнение от Мъхеста Брада »

Абе аз си направих труда да поразгледам назад в тоя форум до колкото ми издържаха нервите .....
Това с премахването на профилите заради интриги тук май е нещо като запазена марка на форума !!!
Ено Рауд: Маншон, Полуобувка и Мъхеста Брада
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Молба

Мнение от MrGeek »

Профили не се премахват във форума. На когото му е писнало поради някаква причина, просто спира да си използва профила.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Заключено