Продавам антики мебели

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
ipolita
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Юли 28, 2008 8:45 pm

Продавам антики мебели

Мнение от ipolita »

Продавам някои от антицните си мебели поради преместване:
1. Софа с орнаменти и претапицирана - 80$ - 3-местна
2. Фотеил - подобен стил - 40$
3. Малка кръгла висока маса - 25$

...и два модерни нови стола от леко пругинирасхто дурво за 100 $ заедно - мъгки и зенски

простете, но не ми са ясни буквите :D

снимки при интерес и имеил
ipolita
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Юли 28, 2008 8:45 pm

Re: Продавам антики мебели

Мнение от ipolita »

...Номер на телефон за улесняване на контакта: 514 244 3615 Ниа
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Продавам антики мебели

Мнение от Marto »

В кой град са тези "антики" :rofl:
ipolita
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Юли 28, 2008 8:45 pm

Re: Продавам антики мебели

Мнение от ipolita »

Монреал
djordan22
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Окт 14, 2015 11:29 am

Re: Продавам антики мебели

Мнение от djordan22 »

Много е тъжно когато видя български деца които не могат да пишат,четат и дори да говорят български език.
Въпреки че сме тук и децата ни се раждат тук не позволявайте да се затрие езикът и културата ни.
Някои може би си мислят,че така ще се слеят с местните.
Може бе причините са други,но лично аз не го разбирам.

Съжалявам за мнението ми което не е по темата, но не се сдържах.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Продавам антики мебели

Мнение от ablood »

Мнението нито е по темата, нито е редно да се налагаш как да си възпитаваме децата.

Ако толкова милеехте за България нямаше да сте икономически имигранти. Аман от псевдо-хъшове!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Продавам антики мебели

Мнение от roumensp »

djordan22 написа:Много е тъжно когато видя български деца които не могат да пишат,четат и дори да говорят български език.
Не мисля, че ipolita е дете. :D
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Продавам антики мебели

Мнение от спеца »

djordan22 написа:Много е тъжно когато видя български деца които не могат да пишат,четат и дори да говорят български език.
Въпреки че сме тук и децата ни се раждат тук не позволявайте да се затрие езикът и културата ни.
:y: :y: :clap:
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
djordan22
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Окт 14, 2015 11:29 am

Re: Продавам антики мебели

Мнение от djordan22 »

Не е дете но може би е бил/а когато е дошъл/а.
Един ден ще стане наследник на нещо в България и един документ няма да може да прочете.
Нямам предвид специално ipolita, а всички деца на български имигранти които не са били научени на български език.

ablood - след като толкова не ти пука за България защо си на всяка тема мерудия- забрави езика си и страната си и се регистрирай в някой Квебекарски форум.

Аман от взели се на сериозно имигранти.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Продавам антики мебели

Мнение от ablood »

[quote="djordan22"]ablood - след като толкова не ти пука за България защо си на всяка тема мерудия- забрави езика си и страната си и се регистрирай в някой Квебекарски форум./quote]Куп провокативни крайности.

На всяка тема мерудия?!? Последната година я постна веднъж седмично тук, я не.

И защо си въобръзяваш, че не съм се регнал в тукашни форуми?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
Marto
Мнения: 4040
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Продавам антики мебели

Мнение от Marto »

Стига бе хора, очевидно е, че иполита просто е имала проблем с клавиатурата. Липсват й разните му там сравнително трудно за намиране клавиши за ж, ч, ь, щ....
ipolita
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Юли 28, 2008 8:45 pm

Re: Продавам антики мебели

Мнение от ipolita »

С Горесхт балкански темперамент сьм и лута ракия мога да бада...Имам бг вихе и сам публикавала провокативни материали б булгариан хоризонс ж Торонто, поради невазприемане на 'професионализма' на монреалските бг вестници...Много ми е странно цувството на патриотиозам и балгарсхтина което се афисхира на думи от неинтегрирали се имигранти, които след 20 г ж Квебек крадат сателитна циния от Бг и гледат бг варианти на западни цоута... Моля проверете ж уикипедиа какжо е интеграция, и асимилация какво е...Заварсхила сам и Business Master v HEC, справиам се и бг ми език е наи цесто, упражнявания...но така и не сам си купила компутар с кирилска клажиатура, таи като живея ж страна с латинска администрация и упражление и институции то не ми се налага много да използжам фонетицен балгрски, което губи малко пожеце жреме...а като си зает и се довериавац на разбиране от комунитето се оказах тоцно на даното на плувалника от сдьвкан евтин балкански тутун.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Продавам антики мебели

Мнение от IFF »

ipolita написа:С Горесхт балкански темперамент сьм и лута ракия мога да бада...Имам бг вихе и сам публикавала провокативни материали б булгариан хоризонс ж Торонто, поради невазприемане на 'професионализма' на монреалските бг вестници...Много ми е странно цувството на патриотиозам и балгарсхтина което се афисхира на думи от неинтегрирали се имигранти, които след 20 г ж Квебек крадат сателитна циния от Бг и гледат бг варианти на западни цоута... Моля проверете ж уикипедиа какжо е интеграция, и асимилация какво е...Заварсхила сам и Business Master v HEC, справиам се и бг ми език е наи цесто, упражнявания...но така и не сам си купила компутар с кирилска клажиатура, таи като живея ж страна с латинска администрация и упражление и институции то не ми се налага много да използжам фонетицен балгрски, което губи малко пожеце жреме...а като си зает и се довериавац на разбиране от комунитето се оказах тоцно на даното на плувалника от сдьвкан евтин балкански тутун.
Не им се връзвай, те още отначало знаеха, че причината е в клавиатурата. Обаче последния ти пост ми оправи настроението за цялата седмица :D Така съм се смял последно, когато гледах "шест кокошки".
капитан Немо
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 6:53 am

Re: Продавам антики мебели

Мнение от капитан Немо »

Мъка , мъка, госпожо , като нямате кирилица - пишете на френски или английски.
Между впрочем това някакъв цех за антични мебели ли е - във вашите обяви има поне 16 маси и 96 стола.
Шегувам, се лек ден.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Продавам антики мебели

Мнение от roumensp »

Очевидно има кирилица, както се вижда от горните постове, просто няма желание да търси позицията на някои букви. :D
Публикувай отговор