Трък драйвър клас 1

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Трък драйвър клас 1

Мнение от Pavel M »

myhata II написа:
Pavel M написа:
pumpy написа:Батка, я кажи, че съм любопитен:
когато сте в тийм, как се кара и как се почива. Или се редувате зад геврека, така, че машината да се върти 24 часа ?
Нали и аз се интересувах от тази професия, но пусто си намерих работа да слугувам на виетнамките, та ми се разминаха милите зад геврека, но после си наваксах с практиката на север :)

11 часа плътно единия,после 11 другия според УС регламента.2 часа до 24 за денонощието минават в смяна и зареждане на гориво по трък стоповете
вече на терен в крайна точка калифорния графиците тотално се объркват и става една каша,кой спал кой ял и двамата обикновенно са на работа докато най накрая се измъкнеш с товара и пак влизаш в регулярната схема
утрепия ! :puke:
Мух,бих казал работа за мъже.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Трък драйвър клас 1

Мнение от pumpy »

Значи около 1300 мили на денонощия общо двамата ? Ако приемем, че огранияението е 65 на час и све пак на дали си на макс скорост през цялот време. Не е лесна професия, евала
Аватар
KamPomme
Мнения: 154
Регистриран на: Съб Ное 28, 2015 5:31 pm
Местоположение: Монреал

Re: Трък драйвър клас 1

Мнение от KamPomme »

pumpy написа:Не е лесна професия, евала
Не е.
Ти не попита като са двама как се разбират в такова малко пространство. Ще ти дам класически пример. Единия например не се къпе. Познай какво става в кабината на третия ден. От смрад ти сълзат очите.
Или тоя дето кара обича да кара на отворен прозорец, дори и зимата. Като се сменяте се събуждаш с пневмония. А ако ти не пушиш а тоя дето е стеб дими като кумин.
Аз лично карма по 12 часа на ден без да спирам като лъжа в логбука. Това е защото доста често има трафици, катастрофи и прочее и ако съм почивал преди това и после се забавя ще се получи много голяма разлика, а за разтоварването има апоинтмент. Та дали си взимал почивка на оунера не му пука, но ако закъснееш за апоинтмента той плаща 1000 американски глоба и ти ги удържа моментално от 4-5 чека дето ти дължи.

Не искам да казвам за какъв точно тип хора е тая работа, но аз съм от тия дето са закъсали с парите и за това, Честно казано хич не ми харесва.
Не е нужно да прекараме 5 години по коридорите на ВУЗ-а за да разберем, че сметките се плащат с пари!
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Трък драйвър клас 1

Мнение от the_coach »

pumpy написа:Значи около 1300 мили на денонощия общо двамата ? Ако приемем, че огранияението е 65 на час и све пак на дали си на макс скорост през цялот време. Не е лесна професия, евала
1300 трудно, в Калифорния спийд лимита е 55 за камионите, а и докато се измъкнат от планините не могат да карат бързо. В тийм не е хубаво, но Монреалци нямат избор ако искат да правят Калифорния.

П.П. Моля модераторите да прехвърлят последните мнения в другата тема, че тука пишем върху обявата на човека. Благодаря :)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Трък драйвър клас 1

Мнение от Pavel M »

fighter написа:
pumpy написа:Значи около 1300 мили на денонощия общо двамата ? Ако приемем, че огранияението е 65 на час и све пак на дали си на макс скорост през цялот време. Не е лесна професия, евала
1300 трудно, в Калифорния спийд лимита е 55 за камионите, а и докато се измъкнат от планините не могат да карат бързо. В тийм не е хубаво, но Монреалци нямат избор ако искат да правят Калифорния.

П.П. Моля модераторите да прехвърлят последните мнения в другата тема, че тука пишем върху обявата на човека. Благодаря :)
от монтреал до калифорния е различно.като разделиш трипа калифорния с ограниченията и и засиления и трафик се явява много малка част която не влияе чак толкова в/у средната скорост за целия трип.през останалите щати се бичи яко на 110-115 км час.малко по тегаво е на границата с детройт където се губи време и докато минеш байпаса на чикаго
ако минаваш сиера невада също малко забавя но ако ходиш до ла единствения друг голям град който малко те бави е слс ама и там се кара бързо.
така ,че 1300 майла за 24 часа си е нормата която съвсем спокойно се покрива от тима
а най добрия трип е далас- финикс,там на спийд лимит 70майла съвсем нормално е да ги докараш до средна скорост
това ми беше любимата отсечка,другата е на солените езера от уест вендовер невада до солт л сити,там даже си поспивах и докато карам :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор