ПАСХА -козунаци.....?

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от janyz »

Здравейте , наближава Великден и се замисляме за традиционните козунаци.
Моля , препоръчайте къде мога да си поръчам козунак , домашно приготвен .Зная , че има домакини ,които извършват тази услуга. За предпочитане в района на Ласал , Вердън , Лашин
Благодаря и весели празници !!!
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
HellWalker
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Апр 06, 2017 5:09 pm

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от HellWalker »

Не е кой знае каква философия да пробвате и сами да си ги приготвите :)
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от agent Ozo »

Ами давай рецептата тогава, HellWalker.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от Pavel M »

на немския магазин на ъгъла на кот де нейж и куин мери продаваха най хубавите козунаци.малко скъпи ма 1 към 1 с нашите но без компромис в качеството
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от balbi »

mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от mama mia »

Благодаря ти Балби!
Живея в Ласал и правя козунаци от много години. Ако искате истински домашен козунак, не се колебайте, а ми звъннете, аз съм на ваше разположение. Правя всичките бг вкусотии, които ви липсват, като тулумби, питки, рогчета.. и прекрасни баници с домашно дърпано тесто. 438-935-2891 Мария
Съединението прави силата!
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от analgin »

Тази година мои познати донесоха от твоят козунак, беше пълна отврат.
Успешно си се запътила в директорията на измамниците от магазин Балкан в Лавал, от твоят козунак поне не се усрахме.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от optics »

Е много брутално така? Сигурен ли си, че е бил от нея?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от analgin »

optics написа:Е много брутално така? Сигурен ли си, че е бил от нея?
Да, разбира се.
Нека тя да сподели дали е доволна от това което е продавала, дали е сложила на масата си от него или за домашната си консумация го прави с масло и достатъчно захар, втасал повече от 2 пръста.
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от Independent »

Мога да потвърдя. Преди три години си бяхме поръчали козунак от Мария. Взехме го точно на уречения ден, платихме си уговорената сума. Когато се прибрахме вкъщи и решихме да го опитаме, се оказа пълна отврат. Сух, остарял на поне една седмица, абсолютно безвкусен. Запратихме го директно в кофата за боклук. Тази същата година се научих да правя домашен козунак от немай къде. От друга страна съм си поръчвала козунаци и от Мая, които бяха превъзходни.

Та избягвайте Мария, ако имате избор.
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от mama mia »

Благодаря ви за анти-рекламата! Не се сещам да съм продавала козунак на Independent, при мен хората са с истинските си имена. Ако някой е недоволен от мен, мисля че е редно най-напред на мен да се обади, а аз ще намеря начин да се компенсирам, а не да да пише във форуми без дори да да е изразил недоволството си пред производителя. Ще помоля дамата и господина да ми драснат по едно лично съобщение, само ако искат, разбира се, и да ми дадат повече информация за отврата, който са яли, защото повярвайте ми, не ми е приятно да чета подобни неща за себе си.
Приятен ден!
Съединението прави силата!
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от analgin »

Ти лично, горда ли си от това което продаде на хората тази година за Великденските празници?
Би ли го сложила и на твоята празнична маса?
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от mama mia »

Горда ли? Аз не правя нещата за да съм горда. А масата в църквата бе с моите козунаци, които хората харесаха. На моята маса има същото каквото и на другите маси, не деля хората на мои и чужди. Очаквам да кажеш ти какво яде, на лично съобщение, кой го е поръчал... и защо този клиент не ми е звъннал да се оплаче, а трябва да се пише по форуми. Толкова много ли искам :)
Съединението прави силата!
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от Independent »

Мария, както казах случката стана преди 3 години. Аз бях бременна, дойдох с дъщеричката, която тогава беше на 4 годинки. Тя ви даде парите (15 долара ако не се лъжа) и пак тя взе козунака от вашите ръце. Истинското си име тук няма да го споменавам, защото е безпредметно. Но достатъчно хора ме познават лично. Освен това аз не съм ви никаква конкуренция, че да имам причина да лъжа или заблуждавам. Споделям една неприятна изненада точно преди голям празник.
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: ПАСХА -козунаци.....?

Мнение от analgin »

Щом като нямаш желание да се годееш с това което произвеждаш, поне го произвежай по начин и с маниер от които няма да ти се налага да се срамуваш от неговото качество.
Аз не съм ти отдел обслужавне на клиенти за да ти събирам обратна връзка с тях. Моите приятели са доста над няколкото долара които са платили - въпроса е, че те се срамуваха заради теб.
Извади си тефтечето с продажбите и си събери впечатленията сама. Има и възпитани хора които ще ти кажат, че било ОК, но просто повече няма да ти поръчат - не се чуди защо, причината е в теб.
Публикувай отговор