България се отказва от еврото

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

Що? Ти да не си ги споменал всичките?

И що се получава така че къде има убити цивилни при военни конфликти е преимуществено на места дето преди СССР ( в Йемен, Сирия, Ирак, Афганистан, Либия, Индокитай и т.н. ) или Русия (Украйна, Грузия, Молдова, Чечня и т.н.) си е пъхала гагата?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

miteto написа:
roumensp написа:
miteto написа:
Ivan1007 написа:Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Ето това прави бензиностанцията, управлявана от любимите ти сатрапи. Виждам, че избиването на цивилни и на деца ти е смешно, нормално за върл почитател на режим, който реже глави и пребива с камъни:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 00966.html"
Понякога не мога да ви разбера, отде-накъде Ivan1007 трябва да е фен и почитател на Саудитска Арабия, при това "върл" .... :D
Предполагам по същата логика, според която аз трябва да съм фен на аятоласите или Путин :D
Само че има една малка подробност, на мен не ми дреме за брадатите иранци или батюшката, но трябва да си кьорав за да не си забелязал в предишни теми как той подскача, когато се напише нещо против Саудитска Арабия ;)
Хаха!
Я да видим къде съм подскачал?

Прави впечатление, че ти подскачаш като се напише нещо против Русия и то не само в тази тема. 8)
Веднага се включваш с " ма те що бият негрите" и 'виж кво прави Саудитска Арабия" :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

Ivan1007 написа:
miteto написа:
roumensp написа:
miteto написа:
Ivan1007 написа:Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Ето това прави бензиностанцията, управлявана от любимите ти сатрапи. Виждам, че избиването на цивилни и на деца ти е смешно, нормално за върл почитател на режим, който реже глави и пребива с камъни:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 00966.html"
Понякога не мога да ви разбера, отде-накъде Ivan1007 трябва да е фен и почитател на Саудитска Арабия, при това "върл" .... :D
Предполагам по същата логика, според която аз трябва да съм фен на аятоласите или Путин :D
Само че има една малка подробност, на мен не ми дреме за брадатите иранци или батюшката, но трябва да си кьорав за да не си забелязал в предишни теми как той подскача, когато се напише нещо против Саудитска Арабия ;)
Хаха!
Я да видим къде съм подскачал?
Навсякъде, където се спомене Саудитска Арабия в негативна светлина си първи на амбразурата. Примерно
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 48#p635246" - изписа 5 кофи мастило да се обясняваш как не спазвали траур и после като се оказа че всъщност е имало, си подви опашката

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 09#p605409" - в Саудитска Арабия нямало убити от режима демонстранти

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 04#p580861" - яко на амбразурата :D

и много други, ама нямам време да ти цитирам всичките мятания на амбразурата (пардон, минарето) :D
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: България се отказва от еврото

Мнение от agent Ozo »

Ivan1007 написа:И що се получава така че къде има убити цивилни при военни конфликти е преимуществено на места дето преди СССР ( в Йемен, Сирия, Ирак, Афганистан, Либия, Индокитай и т.н. ) или Русия (Украйна, Грузия, Молдова, Чечня и т.н.) си е пъхала гагата?
E те това е върха на иезуитщината, наглостта, лицемерието и всички подобни от този сорт!!! :o :o
Значи днешното избиване на цивилни граждани от пиндосляците в Ирак, Либия, Афганистан и т.н. е поради това, че СССР и Русия преди десетилетия са си врели гагата в тези държави.

Аферим, евалла, ашколсун Иван1007, ефендилер! :clap:
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

Товарищ Митя,
Както се вижда ти си скочил на амбразурата (заедно с товарищ Петров) в защита на Путин с редовния си лаф моабет за Саудитска Арабия.
miteto написа:
MrGeek написа:Какво според теб още може да се каже за Асад, един от основните спонсори на Хизбула, заедно с Иран?
Може да се каже същото, каквото за Саудитска Арабия, един от основните спонсори на ИДИЛ. Просто едните спонсорират шиитски терористични организации, а другите - сунитски.
miteto написа: Уахабитчетата и ибрикчийчетата май се канят да правят сухоземна операция и да махат Асад. Ако наистина са толкова прости да се счепкат директно с руснаците, скоро ще разберат къде зимуват раците :lol:
И ти също не чувал за демонстрации и убити в Саудитска Арабия
miteto написа:Е как да има демонстрации като те режат глави за най-малкото провинение бе, умник?
Обаче следва справка с търсачката и научаваш, че имало
miteto написа: Как ще се сещаш за убити демонстранти като си напъхал главата на топличко в нечий уахабитски дирник?

https://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2%8 ... sts#Deaths"
Shot by the Saudi security forces...
Shot by the police...
Shot by security forces...
Shot by security forces...
Е разбрахме -имало 17 убити и 100 ранени.
Та колко има убити и ранени от установения с подкрепата на СССР и Русия режим на династията Асад и пряко от главорезите на любимия ти Путлер?
17 на час или на ден от тогава?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

Ivan1007 написа:Товарищ Митя,
бла-бла-бла
Няма как да съм "Товарищ" защото за разлика от теб нито съм изучавал Научен Комунизъм, нито са ме пращали на специализация в СССР :rofl:
Ivan1007 написа:Та колко има убити и ранени от установения с подкрепата на СССР и Русия режим на династията Асад и пряко от главорезите на любимия ти Путлер?
17 на час или на ден от тогава?
Ирхан ефенди, стига въпроси "ама вие защо биете негрите". Жертвите на Асад и Путлер са многократно повече, но това не прави любимия ти режим в Рияд по-малко варварски. Повдигнах въпроса след като ти се изхожда 3 страници в тема със заглавие "България се отказва от еврото". Та след 10-тото ти изхождане нямащо нищо общо ни с България, ни с еврото, реших да те питам защо не се оплакваш и от другата бензиностанция, ами дори напротив като стане въпрос за нея и се мяташ на минарето от четвърт оборот :D
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

Пробвай пак без обиди Иванушка, този пък отиваш на кошчето :^:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

miteto написа:Пробвай пак без обиди Иванушка, този пък отиваш на кошчето :^:
С нищо не съм те обидил .
Обиждаш ти и когато ти се каже истината триеш. :D
Твоите обиди кой ще изтрие?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

Иванушка, знам че паметта ти е къса, но виж кой първи започна с "Товарищ" преди да се засягаш. Почваш да лепиш епитети, а след като ти върнат услугата, изпростяваш на ен-та степен, та се налага да трия. Ако се държиш нормално и с теб ще се отнасят нормално.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Kpetrov »

За разлика от Сирия обаче, в СА не снабдяват с оръжие "борците за демокрация" и не им изпращат "advisors".
17 убити друг път, а Йемен къде го слагаш Иване?

Под династията на Асад в Сирия живееха спокойно множество малцинства из между които и християнски такива.
Я разкажи как е под династията на семейство Сауд
The public practice of all non-Muslim religions is prohibited. This law is strictly enforced and threat of the death penalty has be used in recent court cases.
BTW, защо така замлъкнаха новините относто убийствата от династията на Асад и главорезите на Путин?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Публикувай отговор