България се отказва от еврото

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
valsto1 написа:Да бе, последните 20-тина години, Русия наруши терирориалната цялост на Молдова, Грузия и Украйна, създаде точки на "замразени конфликти" и цял куп непризнати териториални образувания - "Приднестровска република", "Република южна Осетия", "Република Абхазия", "Донецка република ", "Луганска република"..... Същевременно всячески поддържа Армено-Азербайджанския конфликт жив. И всичко това защото според теб се чувства уплашена от евентуалните натовски бази по границите си? Уплашена от същото това НАТО, с което граничи от 4-ти април 1949?
За последните 25 години , Русия е нарушила териториалната цялост на ВСИЧКИ свои европейски съседи, които не членуват в НАТО или ЕС, с изключение на Беларус.За какво лазене претендираш?
И как я наруши тази териториална цялост на споменатите държави? Даваше грантове и лъжливи обещания на властимащите в тях да провокират, дискриминират и извършват насилия срещу рускоезичното население в определените области? Включително и с използването на редовна армия с танкове, артилерия и авиация срещу беззащитни цивилни граждани. Демократичният Запад мълчеше като пукал докато ставаха всички тези безобразия, щото такъв му е интереса.
Пък когато се намери кой да помогне на въпросните граждани и накара насилниците да си ядат вратовръзките (буквалн0), то тогава настана такъв демократично-либерастки вой, че стой та гледай.
Лицемери, сър.
И кой и къде наруши правата на рускоезичното население?
Уебстраницата на президента на Украйна е на украински, руски и английски.
Дали тази на българския президент я има и на турски?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: България се отказва от еврото

Мнение от agent Ozo »

Нарушиха ги превратаджиите и фашизоидите от Бесен сектор, които хвърлиха редовната армия и башибозука от бандеровци срещу това население. Само защото не бе съгласно да приеме насилствената смяна на властта от фашизоидите.

Пък сайта на президента на какви езици е няма никаква връзка с растящата и насилствена дерусификация в страната.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Kpetrov »

Ivan1007 написа:
Kpetrov написа:И в какъв контекст лошия запад е в устата на путиновия режим? Не съм чул да прокламират, че тяхната икономика или стандарт на живот е по-висок от този на запада за да бъде проблем това, че децата им живеят на запад.
Товарищ Петров,
Дай да започнем бавно и постепенно:
Как да го разбираме това дето си го написал и аз съм го подчертал?

Щото аз го разбирам, че не е лицемерие децата на руските управляващи и олигарси да живеят на Запад, щото руснаците не твърдят, че руската икономика и стандарт на живот са по-високи от западните?
Или си имал нещо друг на ум?
Ще си позволя да се самоцитирам
Kpetrov написа:Каква пропаганда водят в Русия не знам, но по принцип призива за това да учат и живеят там е правилен според мен.
А това че семействата на управниците не са чак такива патриоти каквито се изкарват не може да се отрече.
И да, лицемерно е макар, че не съм обсебен от Русия за да мога да потвърдя какво пишат всекидневно в пресата си и твърденията им за това, че тяхната икономика и стандарт на живот са по-високи.
Дори и така да е, виновни са, лицемерни са. Предполагам за никого в русия не е тайна къде живеят децата на управниците и предлагам на следващите избори да ги накажат с гласа си заради това.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Kpetrov »

valsto1 написа:
Kpetrov написа:...
Не разбирам въпроса ти! Нищо не им е по-високо в Путинова Русия и никъде не съм казал, че е.
Само не разбирам и какво от това... трябва да ти лазят в краката ли?

Да бе, последните 20-тина години, Русия наруши терирориалната цялост на Молдова, Грузия и Украйна, създаде точки на "замразени конфликти" и цял куп непризнати териториални образувания - "Приднестровска република", "Република южна Осетия", "Република Абхазия", "Донецка република ", "Луганска република"..... Същевременно всячески поддържа Армено-Азербайджанския конфликт жив. И всичко това защото според теб се чувства уплашена от евентуалните натовски бази по границите си? Уплашена от същото това НАТО, с което граничи от 4-ти април 1949?
За последните 25 години , Русия е нарушила териториалната цялост на ВСИЧКИ свои европейски съседи, които не членуват в НАТО или ЕС, с изключение на Беларус.За какво лазене претендираш?

САЩ "краде" от Германия,Япония,арабите/нефта,газта/, но не ги ограбва и народите им живеят несравнимо по-добре от пияните мужици със все още сламените покриви по деревните! До преди 30 години "советските" човеци там не са имали даже и паспорти/не всички ,разбира се/! На капиталиста не му трябват земи,той иска бизнесът и печалбата да вървят,той работи с умът си и инициативноста! Рашките наемат "ЕНИ" за поставяне тръбите на дъното на морето,ега ти техническата нация! А минималната им работна заплата е под жизненият минимум на пиещите антифриз!

Дали го има някъде по света да пият антифриз?
Valsto1, не знам има ли смисъл да отговарям на човек, който нито един път не си е направил труда да отговори на въпросите които конкректно съм му задавал, но ще се постарая.
Казваш - Русия е нарушила териториалната цялост на ВСИЧКИ свои европейски съседи, които не членуват в НАТО или ЕС, с изключение на Беларус.
ВСИЧКИ руски европейски съседи, които не членуват в НАТО или ЕС, с изключение на Беларус са, поправете ме ако греша, Финладния и Украйна.
На Финландия никой не е нарушавал нищо, а украинците си я нарушиха сами.
Между другото, в този форум ми беше казано, че никой не спазва международни норми и закони. Защо ли руснаците трябва да са по различни!? По примера на западните си партньри можеха дори редовната армия да изпратят срещу новонастанилите се дикатори в Киев и това нямаше да бъде прецедент.
Интересното е как така най-големите изпадналяци, пиещите антифриз руснаци, които едни тръби немогат да поставят карат толкова много народ, с извинение, да пикаят антифриз?
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

Kpetrov написа:
Ivan1007 написа:
Kpetrov написа:И в какъв контекст лошия запад е в устата на путиновия режим? Не съм чул да прокламират, че тяхната икономика или стандарт на живот е по-висок от този на запада за да бъде проблем това, че децата им живеят на запад.
Товарищ Петров,
Дай да започнем бавно и постепенно:
Как да го разбираме това дето си го написал и аз съм го подчертал?

Щото аз го разбирам, че не е лицемерие децата на руските управляващи и олигарси да живеят на Запад, щото руснаците не твърдят, че руската икономика и стандарт на живот са по-високи от западните?
Или си имал нещо друг на ум?
Ще си позволя да се самоцитирам
Kpetrov написа:Каква пропаганда водят в Русия не знам, но по принцип призива за това да учат и живеят там е правилен според мен.
А това че семействата на управниците не са чак такива патриоти каквито се изкарват не може да се отрече.
И да, лицемерно е макар, че не съм обсебен от Русия за да мога да потвърдя какво пишат всекидневно в пресата си и твърденията им за това, че тяхната икономика и стандарт на живот са по-високи.
Дори и така да е, виновни са, лицемерни са. Предполагам за никого в русия не е тайна къде живеят децата на управниците и предлагам на следващите избори да ги накажат с гласа си заради това.
Аз гласувам с две ръце и два крака да живеят и учат в Русия. И ми е последна грижа за кого гласуват стога управниците им да не си пъхат гагата в други държави и политическите им интереси се съсредоточат върху това да построят да речем нормални тоалетни за половината население дето няма такива или върху каквото искат на територията им която е най-голямата в света. Имат огромно поле за изява в тази насока. Вместо това обаче уоравнижители им постоянно си врат гагата извън тази огромна територия. Е с това не съм съгласен, защото резултата е, че където са се намесили винаги са осрали всичко.
При тяхората изборите са пълена фарс защото липсва гражданско общество. Отново - те са бензиностанция маскирана като държава. Проблемът е, че са с ядрено оръжие и с огромна армия.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

Ivan1007 написа:При тяхората изборите са пълена фарс защото липсва гражданско общество. Отново - те са бензиностанция маскирана като държава. Проблемът е, че са с ядрено оръжие и с огромна армия.
А другата бензиностанция маскирана като държава Саудитска Арабия, като си пъхат гагата в други държави (военна намеса в Йемен), защо не се възмущаваш? Или като използват канадски бронирани машини да унищожават шиитското си малцинство?
Предполагам щото техните избори не са пълен фарс, та затова си спокоен. Е, то избори няма въобще, ама това са подробности...
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: България се отказва от еврото

Мнение от prace »

miteto написа:
Ivan1007 написа:При тяхората изборите са пълена фарс защото липсва гражданско общество. Отново - те са бензиностанция маскирана като държава. Проблемът е, че са с ядрено оръжие и с огромна армия.
А другата бензиностанция маскирана като държава Саудитска Арабия, като си пъхат гагата в други държави (военна намеса в Йемен), защо не се възмущаваш? Или като използват канадски бронирани машини да унищожават шиитското си малцинство?
Предполагам щото техните избори не са пълен фарс, та затова си спокоен. Е, то избори няма въобще, ама това са подробности...
А добрата новина е, че Америка не се бърка в работите на другите държави. Седи и си строи тоалетни за собственото население.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

Ivan1007 написа:Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Ето това прави бензиностанцията, управлявана от любимите ти сатрапи. Виждам, че избиването на цивилни и на деца ти е смешно, нормално за върл почитател на режим, който реже глави и пребива с камъни:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 00966.html"
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: България се отказва от еврото

Мнение от roumensp »

miteto написа:
Ivan1007 написа:Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Ето това прави бензиностанцията, управлявана от любимите ти сатрапи. Виждам, че избиването на цивилни и на деца ти е смешно, нормално за върл почитател на режим, който реже глави и пребива с камъни:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 00966.html"
Понякога не мога да ви разбера, отде-накъде Ivan1007 трябва да е фен и почитател на Саудитска Арабия, при това "върл" .... :D
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: България се отказва от еврото

Мнение от agent Ozo »

roumensp написа:Понякога не мога да ви разбера, отде-накъде Ivan1007 трябва да е фен и почитател на Саудитска Арабия, при това "върл" .... :D
По същите причини и мотиви, с които Иван1007 обявява Митето, Павел или мен за почитатели и фенове на Путин, и то "върли". :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

miteto написа:
Ivan1007 написа:Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Ето това прави бензиностанцията, управлявана от любимите ти сатрапи. Виждам, че избиването на цивилни и на деца ти е смешно, нормално за върл почитател на режим, който реже глави и пребива с камъни:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 00966.html"
Интересно защо си пропуснал, че коалицията е обвинена за 51% от жертвите деца? Защото за другите са виновни подкрепяните от Русия и Иран бунтовници?
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12442
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: България се отказва от еврото

Мнение от Ivan1007 »

agent Ozo написа:
roumensp написа:Понякога не мога да ви разбера, отде-накъде Ivan1007 трябва да е фен и почитател на Саудитска Арабия, при това "върл" .... :D
По същите причини и мотиви, с които Иван1007 обявява Митето, Павел или мен за почитатели и фенове на Путин, и то "върли". :)
Ма разбира се. :D 8)
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

roumensp написа:
miteto написа:
Ivan1007 написа:Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Ето това прави бензиностанцията, управлявана от любимите ти сатрапи. Виждам, че избиването на цивилни и на деца ти е смешно, нормално за върл почитател на режим, който реже глави и пребива с камъни:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 00966.html"
Понякога не мога да ви разбера, отде-накъде Ivan1007 трябва да е фен и почитател на Саудитска Арабия, при това "върл" .... :D
Предполагам по същата логика, според която аз трябва да съм фен на аятоласите или Путин :D
Само че има една малка подробност, на мен не ми дреме за брадатите иранци или батюшката, но трябва да си кьорав за да не си забелязал в предишни теми как той подскача, когато се напише нещо против Саудитска Арабия ;)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: България се отказва от еврото

Мнение от miteto »

Ivan1007 написа:
miteto написа:
Ivan1007 написа:Избори има доколкото знам за някакво местно самоуправление, ама това е друга тема.
Кажи си мъката по бунтовниците подкрепяни единствено от Иран и Хизбула. :D
Е нормално е да ти е мъчно за аятоласите, нали са дружки с Путлер. :D
Та викаш се същото е. :D
Ето това прави бензиностанцията, управлявана от любимите ти сатрапи. Виждам, че избиването на цивилни и на деца ти е смешно, нормално за върл почитател на режим, който реже глави и пребива с камъни:
http://www.independent.co.uk/news/world ... 00966.html"
Интересно защо си пропуснал, че коалицията е обвинена за 51% от жертвите деца? Защото за другите са виновни подкрепяните от Русия и Иран бунтовници?
Какво съм пропуснал - аз съм дал линк към цялата статия, а не анонимен цитат и всеки може да прочете. Интересно ти е само защото не са ти стигнали силите да прочетеш статията докрай:
The draft report said the Houthi rebels and affiliated forces were responsible for nearly a third of the total 1,340 child casualties verified by the United Nations.
Всъщност не е интересно за колко жертви са виновни подкрепяните от Русия и Иран бунтовници, а защо мълчиш като комунист на разпит когато една друга бензиностанция си пъха гагата в съседските афери? Като ще се жалваш за бензиностанции дето си пращат армиите да бомбят училища и болници в чужди страни, поне споменавай всичките :D
Публикувай отговор