Български простотии.

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Български простотии.

Мнение от Rall »

Kpetrov написа:Погледнато от друга страна, лекарството за разсеяност на чичо Гошо изглежда работи безотказно. ;)
Ама само докато не пробие на грешния човек гумите :D
Dead Eyes See No Future
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български простотии.

Мнение от optics »

Каква разсеяност??? Писах вече че така бях спрял че той да може да си влиза и излиза без проблеми. Но ми казаха - абе да, ама де да го знаеш...
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Български простотии.

Мнение от miteto »

Marto написа:
miteto написа:
optics написа:чичо Гошо от втория етаж има навик да пука гуми. Както го гледаш дебел и муден
Това да не е приятеля по чашка на Мухата :D
А па този евфемизъм досега не го бях чувал :rofl: :rofl: :rofl:
2 dudes, 1 cup. Google it :rofl:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от ablood »

Rall написа:
Kpetrov написа:Погледнато от друга страна, лекарството за разсеяност на чичо Гошо изглежда работи безотказно. ;)
Ама само докато не пробие на грешния човек гумите :D
Танграта ли имаш впредвид?

Той ако се биеше пропорционално на еженето си отдавна да е затворен/закопан/усмирен, ама тези дето обичат да се бият не го тръбят предварително.

Изображение
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български простотии.

Мнение от optics »

В редута около къщата на Гунди левскарите са в изобилие и съответно изявите им:
Изображение
(собствена снимка)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Български простотии.

Мнение от Kan_Tangra »

ablood написа:
Rall написа:
Kpetrov написа:Погледнато от друга страна, лекарството за разсеяност на чичо Гошо изглежда работи безотказно. ;)
Ама само докато не пробие на грешния човек гумите :D
Танграта ли имаш впредвид?

Той ако се биеше пропорционално на еженето си отдавна да е затворен/закопан/усмирен, ама тези дето обичат да се бият не го тръбят предварително.

Изображение
Викаш, ти като ме обиждаш, трябваше да те поканя на по бира, и после след 2та бира от-в-пред-изотзад да извадя винкела изневиделица?
:rofl: :rofl:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от Kpetrov »

optics написа:Каква разсеяност??? Писах вече че така бях спрял че той да може да си влиза и излиза без проблеми. Но ми казаха - абе да, ама де да го знаеш...
Нали сравняваше с разсеяноста ти в Виктория, където също си бил спрял така, че всеки да може да влиза и излиза без проблеми.
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български простотии.

Мнение от optics »

Kpetrov написа:
optics написа:Каква разсеяност??? Писах вече че така бях спрял че той да може да си влиза и излиза без проблеми. Но ми казаха - абе да, ама де да го знаеш...
Нали сравняваше с разсеяноста ти в Виктория, където също си бил спрял така, че всеки да може да влиза и излиза без проблеми.
Глупости на търкалета. Във Виктория бях разсеян и спрях на специално маркирано място за резиденти. Никога не съм сравнявал "разсеяността си", която на едното място беше 100% а на другото 0%.
Сравнявах реакциите на съответните съседи.
Коментара ти че "лекарството" на чичо гошо работело безотказно против разсеяност беше неадекватен, тъй като там не съм бил разсеян и не съм знаел за "лекарството". Щеше да е адекватен ако предварително съм бил знаел и съм наплашен. В България само с наплашване работят нещата.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от Kpetrov »

optics написа:
Kpetrov написа:
optics написа:Каква разсеяност??? Писах вече че така бях спрял че той да може да си влиза и излиза без проблеми. Но ми казаха - абе да, ама де да го знаеш...
Нали сравняваше с разсеяноста ти в Виктория, където също си бил спрял така, че всеки да може да влиза и излиза без проблеми.
Глупости на търкалета. Във Виктория бях разсеян и спрях на специално маркирано място за резиденти. Никога не съм сравнявал "разсеяността си", която на едното място беше 100% а на другото 0%.
Сравнявах реакциите на съответните съседи.
Коментара ти че "лекарството" на чичо гошо работело безотказно против разсеяност беше неадекватен, тъй като там не съм бил разсеян и не съм знаел за "лекарството". Щеше да е адекватен ако предварително съм бил знаел и съм наплашен. В България само с наплашване работят нещата.
Коментара за "лекарството" на чичо Гошо беше майтап.
Колкото за наплашването в България, то тук тази функция отдавна е иззета от органите на реда. ;)
Просто се чудя как в България още не са се сетили да си разграфят местата на само за резиденти!
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български простотии.

Мнение от roumensp »

Kpetrov написа:Колкото за наплашването в България, то тук тази функция отдавна е иззета от органите на реда. ;)
Просто се чудя как в България още не са се сетили да си разграфят местата на само за резиденти!
Аз пък се чудя какво още ще измислиш в защита на типично български простотии от рода на тая с "чичо Гошо".
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Български простотии.

Мнение от Kpetrov »

Как какво!? Кирка естествено. ;)

Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Български простотии.

Мнение от optics »

В България (все още) карането на кола е много мъжкарска работа, а карането на кола с автоматични скорости - запазена марка за меки китки и заспали кифли. Смешно ми е че чак ми е жал.
За сравнение, в Канада никоя жена която кара с ръчни скорости не го счита за геройство.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Български простотии.

Мнение от roumensp »

Kpetrov написа:Как какво!? Кирка естествено. ;)
Бях забравил за кирките ... не знам кой го е измислил, но е култово. :D

Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Български простотии.

Мнение от myhata II »

roumensp написа:
Kpetrov написа:Как какво!? Кирка естествено. ;)
Бях забравил за кирките ... не знам кой го е измислил, но е култово. :D


Кое му е култовото да ти набият колата със кирки ?
ти верно бая си изветрял
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Български простотии.

Мнение от myhata II »

optics написа:В България (все още) карането на кола е много мъжкарска работа, а карането на кола с автоматични скорости - запазена марка за меки китки и заспали кифли. Смешно ми е че чак ми е жал.
За сравнение, в Канада никоя жена която кара с ръчни скорости не го счита за геройство.
глупости на търкалета !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор